Dodaj do ulubionych

Jest sobota, a ja w pracy :(

13.12.03, 11:01
Czy ktos tu jest????
Obserwuj wątek
    • aariel PS 13.12.03, 11:02
      Nigdy nie bywam na forum w soboty i niedziele i jestem ciekawa czy bywa tu
      ruch...
      • emilski Droga Ariel 13.12.03, 11:15
        ja tez niesteyy czesto w soboty musze troszku popracowac , wiec cie rozumiem..
        pozdrawiam cieplo cieplo.....
    • chiara76 Re: Jest sobota, a ja w pracy :( 13.12.03, 11:09
      Klikam Ci dzień doberek, żebyś wiedziała, że jestem ( klikam z domciu).
      Miłego dnia i szybkiego wyjścia do domku.
      • aariel Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 13.12.03, 11:16
        Jak fajnie, ze jestescieeeeeeeeeeeeeeeeeee :)))))))))))))))))))))
        • emilski Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 13.12.03, 11:20
          ariel, wybacz pytanie ale czy twoja praca ma coś wspólnego z proszkami do
          prania..?
          • aariel Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 13.12.03, 11:24
            Oj,
            No prawie z krzesla spadlam :)))
            Nie, moja praca nie ma nic wspolnego z proszkami do prania hihihihihhi

            Az sie poplakalam ze smiechu...
            • emilski Wujek Dobra Rada do śmiechu no i łez.. 13.12.03, 11:31
              Cieszę sie Droga Ariel że sie troszkę uśmiechnęłaś... polecam sie sie na
              przyszłość jak Ci będzie "jakoś nie tak."..
              • aariel Dziekuje Wujku Dobra Rada 13.12.03, 11:34
                Moze powinnam sobie stworzy alternatywnego nicka w postaci Persilu albo Tosi
                (czy Dosi- nie pamietam). Albo Mr Proper.
                Albo WC Picker.................... hhahahahahhaahha
                Oj, wybaczcie, glupawki dostalam troche......................

                WC PICKER RZADZI!!!
    • mocca2003 Re: Jest sobota, a ja w pracy :( 13.12.03, 11:42
      wspólczuję !!!!!! mam nadzieje, że szybko ci dzis minie twój pracowity dzien
      ja jestem , ale w domu
      • aariel Re: Jest sobota, a ja w pracy :( 13.12.03, 11:46
        Wujek Dobra Rada mnie zabawia ;)
        • emilski Do usług.... my Lady... 13.12.03, 11:51
          Potrafie prawie wszystko..: zrywam pomarańcze , sznurki wiażę i usuwam ciążę.

          a na koniec zagadka : co to jest ?
          śpi w stodole , robi kupy w lesie i ma 1,5 km długości ?

          Do wygrania : Wycieczka do Patgonii za 2 lata z Wujkiem Dobra Rada
          • aariel Re: Do usług.... my Lady... 13.12.03, 12:05
            emilski napisał:

            >
            > a na koniec zagadka : co to jest ?
            > śpi w stodole , robi kupy w lesie i ma 1,5 km długości ?

            Jakas podwpowiedz prosze................

            • emilski podpowiedz dla Arielci 13.12.03, 12:17
              podpowiedz dla Ariel...

              krótko żyje.
              wiecej nie powiem bo bedzie za łatwo. W końcu nagroda jest niczego sobie..
              • aariel Re: podpowiedz dla Arielci 13.12.03, 12:19
                emilski napisał:

                > podpowiedz dla Ariel...
                >
                > krótko żyje.
                > wiecej nie powiem bo bedzie za łatwo. W końcu nagroda jest niczego sobie..

                Benzyna w traktorze? Tylko ta kupa mi tu nie pasuje..............
                • emilski Odpowiedz... 13.12.03, 12:36
                  a wiec jeste to.........:

                  PIELGRZYMKA DO CZĘSTOCHOWY ;-))))))))))))
                  • aariel Re: Odpowiedz... 13.12.03, 12:38
                    emilski napisał:

                    > a wiec jeste to.........:
                    >
                    > PIELGRZYMKA DO CZĘSTOCHOWY ;-))))))))))))

                    O rany!
                    W zyciu bym na to nie wpadla!!
                    No coz.. szkoda, ze mi wycieczka przepadla.
                    Moze chociaz dostane jakis proszek do prania na pocieszenie?
    • k.mmilka Re: Jest sobota, a ja w pracy :( 13.12.03, 14:01
      Jestem, też w pracy :-( A właściwie w domu, ale mam robotę, którą muszę wysłać
      w ponniedziałek rano, i chcę to już mieć z głowy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka