aariel PS 13.12.03, 11:02 Nigdy nie bywam na forum w soboty i niedziele i jestem ciekawa czy bywa tu ruch... Odpowiedz Link Zgłoś
emilski Droga Ariel 13.12.03, 11:15 ja tez niesteyy czesto w soboty musze troszku popracowac , wiec cie rozumiem.. pozdrawiam cieplo cieplo..... Odpowiedz Link Zgłoś
chiara76 Re: Jest sobota, a ja w pracy :( 13.12.03, 11:09 Klikam Ci dzień doberek, żebyś wiedziała, że jestem ( klikam z domciu). Miłego dnia i szybkiego wyjścia do domku. Odpowiedz Link Zgłoś
aariel Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 13.12.03, 11:16 Jak fajnie, ze jestescieeeeeeeeeeeeeeeeeee :))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
emilski Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 13.12.03, 11:20 ariel, wybacz pytanie ale czy twoja praca ma coś wspólnego z proszkami do prania..? Odpowiedz Link Zgłoś
aariel Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 13.12.03, 11:24 Oj, No prawie z krzesla spadlam :))) Nie, moja praca nie ma nic wspolnego z proszkami do prania hihihihihhi Az sie poplakalam ze smiechu... Odpowiedz Link Zgłoś
emilski Wujek Dobra Rada do śmiechu no i łez.. 13.12.03, 11:31 Cieszę sie Droga Ariel że sie troszkę uśmiechnęłaś... polecam sie sie na przyszłość jak Ci będzie "jakoś nie tak.".. Odpowiedz Link Zgłoś
aariel Dziekuje Wujku Dobra Rada 13.12.03, 11:34 Moze powinnam sobie stworzy alternatywnego nicka w postaci Persilu albo Tosi (czy Dosi- nie pamietam). Albo Mr Proper. Albo WC Picker.................... hhahahahahhaahha Oj, wybaczcie, glupawki dostalam troche...................... WC PICKER RZADZI!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mocca2003 Re: Jest sobota, a ja w pracy :( 13.12.03, 11:42 wspólczuję !!!!!! mam nadzieje, że szybko ci dzis minie twój pracowity dzien ja jestem , ale w domu Odpowiedz Link Zgłoś
aariel Re: Jest sobota, a ja w pracy :( 13.12.03, 11:46 Wujek Dobra Rada mnie zabawia ;) Odpowiedz Link Zgłoś
emilski Do usług.... my Lady... 13.12.03, 11:51 Potrafie prawie wszystko..: zrywam pomarańcze , sznurki wiażę i usuwam ciążę. a na koniec zagadka : co to jest ? śpi w stodole , robi kupy w lesie i ma 1,5 km długości ? Do wygrania : Wycieczka do Patgonii za 2 lata z Wujkiem Dobra Rada Odpowiedz Link Zgłoś
aariel Re: Do usług.... my Lady... 13.12.03, 12:05 emilski napisał: > > a na koniec zagadka : co to jest ? > śpi w stodole , robi kupy w lesie i ma 1,5 km długości ? Jakas podwpowiedz prosze................ Odpowiedz Link Zgłoś
emilski podpowiedz dla Arielci 13.12.03, 12:17 podpowiedz dla Ariel... krótko żyje. wiecej nie powiem bo bedzie za łatwo. W końcu nagroda jest niczego sobie.. Odpowiedz Link Zgłoś
aariel Re: podpowiedz dla Arielci 13.12.03, 12:19 emilski napisał: > podpowiedz dla Ariel... > > krótko żyje. > wiecej nie powiem bo bedzie za łatwo. W końcu nagroda jest niczego sobie.. Benzyna w traktorze? Tylko ta kupa mi tu nie pasuje.............. Odpowiedz Link Zgłoś
emilski Odpowiedz... 13.12.03, 12:36 a wiec jeste to.........: PIELGRZYMKA DO CZĘSTOCHOWY ;-)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
aariel Re: Odpowiedz... 13.12.03, 12:38 emilski napisał: > a wiec jeste to.........: > > PIELGRZYMKA DO CZĘSTOCHOWY ;-)))))))))))) O rany! W zyciu bym na to nie wpadla!! No coz.. szkoda, ze mi wycieczka przepadla. Moze chociaz dostane jakis proszek do prania na pocieszenie? Odpowiedz Link Zgłoś
k.mmilka Re: Jest sobota, a ja w pracy :( 13.12.03, 14:01 Jestem, też w pracy :-( A właściwie w domu, ale mam robotę, którą muszę wysłać w ponniedziałek rano, i chcę to już mieć z głowy... Odpowiedz Link Zgłoś