Gość: żona IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 29.09.02, 14:36 to ja jestem żoną Pegasa i w takim razie nie mogę być jednocześnie wanilią1. Nie mam czasu pisać na forum bo muszę gotować dla Pegasa - bowiem on dużo je Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: PEGAS Re: kto jest żoną Pegasa ?? IP: *.Wabrzezno.com.pl 29.09.02, 18:49 To w końcu kto jest moją żoną??? bo juz sam sie pogubiłem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: kto jest żoną Pegasa ?? IP: 6CHUM* / *.ssss.gouv.qc.ca 29.09.02, 20:25 Wolalem twoje watki o strusiach :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PEGAS Re: kto jest żoną Pegasa ?? IP: gateway.d* / 10.3.36.* 30.09.02, 08:26 Sorki Maciek, ale to nie jest mój wątek - ktoś podaje sie za moją żonę. Mimo wszystko pzdr za pomysł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Figo Re: kto jest żoną Pegasa ?? IP: gateway.d* / 10.3.36.* 30.09.02, 09:31 No właśnie PEGAS to nie może byc twoja żona. Ona nie potrafi gotowac. No potrafi, ale tylko trochę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: kto jest żoną Pegasa ?? IP: 6CHUM* / *.ssss.gouv.qc.ca 30.09.02, 18:47 Gość portalu: Figo napisał(a): > No właśnie PEGAS to nie może byc twoja żona. Ona nie potrafi gotowac. No potraf i, ale tylko trochę. Figo, a skad ty wiesz jak gotuje zona PEGASA , czy ona tobie tez gotuje ?? Hmm, a moze by tak i mnie zaczela gotowac. Odpowiedz Link Zgłoś
luilui Re: kto jest żoną Pegasa ?? 30.09.02, 22:08 To ja jestem jego żoną. Jedyna. I basta!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Figo Re: kto jest żoną Pegasa ?? IP: gateway.d* / 10.3.36.* 01.10.02, 08:23 Wiem jak gotuje bo ja znam osobiście. Wiem też jak gotuje PEGAS włoskie potrawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KAB Re: kto jest żoną Pegasa ?? IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.10.02, 08:27 Gość portalu: Figo napisał(a): > Wiem jak gotuje bo ja znam osobiście. Wiem też jak gotuje PEGAS włoskie potrawy > . :-)))) Suuuuuper jak mawiają laski o 6.30 gdy jadą do pracy w szwalni (3 zl/h). Tylko już nie pisz co robicie po jedzeniu:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PEGAS Re: kto jest żoną Pegasa ?? IP: gateway.d* / 10.3.36.* 01.10.02, 10:06 Coraz bardziej zaczyna mi sie to wszystko podobać - tyle żon.... ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Figo Re: kto jest żoną Pegasa ?? IP: gateway.d* / 10.3.36.* 01.10.02, 13:06 KAB napisał : "Suuuuuper jak mawiają laski o 6.30 gdy jadą do pracy w szwalni (3 zl/h). Tylko już nie pisz co robicie po jedzeniu:-)))" Czym chata bogata tym goście rzygaja. ;-))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Figo Re: kto jest żoną Pegasa ?? IP: gateway.d* / 10.3.36.* 10.07.03, 15:23 Cały harem ;-)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
wanilia1 Re: kto jest żoną Pegasa ?? 28.08.03, 13:02 Dobra. Dosyć tego. Wróciłam i zaraz się skończy to jego chodzenie na baby. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PEGAS Re: kto jest żoną Pegasa ?? IP: w3cache.Wabrzezno.com.pl:* 28.08.03, 17:32 Zostałem jakby wywołany do tablicy więc jestem. jesli chodzi o baby to powiem tak .....ech te baby.....? Odpowiedz Link Zgłoś
naka Re: kto jest żoną Pegasa ?? 28.08.03, 20:42 Lukrowane i z rodzynkami w srodku !!! A wanilia ???? czy to tylko dodatek ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Figo Re: kto jest żoną Pegasa ?? IP: gateway.d* / 10.3.36.* 02.09.03, 15:46 Jaaaaaaaaaaaaaa. Znowu te niedomówienia ;-))))). Dobre i smaczne to..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: kto jest żoną Pegasa ?? IP: *.ssss.gouv.qc.ca 03.09.03, 13:51 Widze ze Naka i Figo porozumiewaja sie jakims kodem, ktorego ja, mimo ze po wakacjach w Polsce, nie rozumiem :)) Odpowiedz Link Zgłoś
naka Re: kto jest żoną Pegasa ?? 03.09.03, 19:30 Tak to juz jest......kto z kim przystaje...............?????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek do Naki IP: *.ssss.gouv.qc.ca 03.09.03, 19:37 Tak, takim sie staje.... :))) Czy wiesz ze Figo lubi wyplywac na rybki; a ty Nako jakie rybki najlepiej lubisz :))?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Figo Re: do Naki IP: gateway.d* / 10.3.36.* 08.09.03, 08:15 18-tki :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś