14.01.04, 21:41

Obserwuj wątek
    • ellenai Re: 6500 14.01.04, 21:43
      niezle jacaa w tej samej minucie ,obojgu nam sie nalezy:)))))))))))))))))gratki
      • jacaaa2 Re: 6500 14.01.04, 21:46
        exxxxxxxxtra
        • ellenai Re: 6500 14.01.04, 21:50
          heheh dokladnie:))))))))))))))))))))
          • zawisza777 Re: 6500 na liczniku i podupada? 15.01.04, 10:53

            • ellenai Re: 6500 na liczniku i podupada? 15.01.04, 15:32
              tak podupada ze spowrotem setki liczymy bo to wyczyn je osiagnac:(
              • patrick78 Re: 6500 na liczniku i podupada? 15.01.04, 16:33
                gatulacje dla jacy,no tak elle,cos aktywnosc spadla,przyznaje sie ze troche tez
                zawalilem bo mnie tu czesto ostatnio nie ma:-(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka