ellenai Re: 6500 14.01.04, 21:43 niezle jacaa w tej samej minucie ,obojgu nam sie nalezy:)))))))))))))))))gratki Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: 6500 na liczniku i podupada? 15.01.04, 15:32 tak podupada ze spowrotem setki liczymy bo to wyczyn je osiagnac:( Odpowiedz Link Zgłoś
patrick78 Re: 6500 na liczniku i podupada? 15.01.04, 16:33 gatulacje dla jacy,no tak elle,cos aktywnosc spadla,przyznaje sie ze troche tez zawalilem bo mnie tu czesto ostatnio nie ma:-( Odpowiedz Link Zgłoś