Gość: ewa
IP: 213.25.97.*
26.03.01, 11:00
Czy moglibyscie pomóc mi zorientować się, ile obecnie
płaci się dobrej opiekunce do dziecka w Warszawie?
Niania mojego synka (1 rok 9 m-cy)pracuje u nas pół
roku i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Zarabia 7 zł
za godzinę, może korzystać z zawartości naszej lodówki
bez ograniczeń a jej praca polega tylko na opiece nad
Michasiem (nie sprząta i nie gotuje).Jest to młoda
dziewczyna, studentka, ale z pensji musi się utrzymać.
Chcielibysmy płacić jej nie źle, bo na to zasługuje,
ale z uwzględnieniem tego, ile płaci się przecietnie w
Warszawie.Dziekuję za informacje i pozdrawiam. Ewa