Gość: renata IP: *.n.club-internet.fr 16.05.02, 15:09 Chcialabym zdobyc jak najwiecej informacji na temat adopcji dzieci polskich. Do kogo nalezy sie zwrocic? Wraz z mezem mieszkamy na stale we Francji. z gory dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marina2 Re: zaadoptowac dziecko z Polski 16.05.02, 18:03 Proponuje osrodki adopcyjne-sa w kazdym miescie wojewodzkim.Sa tez osrodki katolickie.Moge Ci podac namiary w moim miescie.Napisz na priva.M Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AGA Re: zaadoptowac dziecko z Polski IP: 217.153.35.* 17.05.02, 09:20 wejdź na stronę www.nasz-bocian.pl tam znajdziesz sekcję tematów nt. adopcji, w tym również adresy róznych ośrodków Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: renata Re: zaadoptowac dziecko z Polski IP: *.n.club-internet.fr 17.05.02, 12:43 bardzo dziekuje za adres "bociana" i goraco pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś