Dodaj do ulubionych

zaadoptowac dziecko z Polski

IP: *.n.club-internet.fr 16.05.02, 15:09
Chcialabym zdobyc jak najwiecej informacji na temat adopcji dzieci polskich.
Do kogo nalezy sie zwrocic?
Wraz z mezem mieszkamy na stale we Francji.
z gory dziekuje

Obserwuj wątek
    • marina2 Re: zaadoptowac dziecko z Polski 16.05.02, 18:03
      Proponuje osrodki adopcyjne-sa w kazdym miescie wojewodzkim.Sa tez osrodki
      katolickie.Moge Ci podac namiary w moim miescie.Napisz na priva.M
    • Gość: AGA Re: zaadoptowac dziecko z Polski IP: 217.153.35.* 17.05.02, 09:20
      wejdź na stronę www.nasz-bocian.pl
      tam znajdziesz sekcję tematów nt. adopcji, w tym również adresy róznych ośrodków
      • Gość: renata Re: zaadoptowac dziecko z Polski IP: *.n.club-internet.fr 17.05.02, 12:43
        bardzo dziekuje za adres "bociana"
        i goraco pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka