Dodaj do ulubionych

Dojrzewanie

04.05.05, 22:39
Witam, mam pytanie.
Mam 13 lat, zauważam u siebie wszystkie objawy dojrzewania (biust, trądzik,
pot, śluz z pochwy, zauważyłam, że jestem częściej rozdrażniona i się szybko
stresuję) ale nie zaczęłam jeszcze miesiączkować. Czy to źle?
Obserwuj wątek
    • zabcia1970 Re: Dojrzewanie 09.05.05, 08:13
      nie
      • zona_mi Re: Dojrzewanie 09.05.05, 08:23
        j.w.
    • edytka73 Re: Dojrzewanie 09.05.05, 23:54
      Wszystko OK. Kolejność zmian: owłosienie łonowe, owłosienie pachowe i rozwój
      piersi, międzyczasie trądzik i pocenie się (trądzik uzalezniony genetycznie),
      wydzielina z pochwy - około 1 roku przed pojawieniem sie pierwszej miesiączki.
      Na wszelki wypadek noś przy sobie podpaskę wink)
    • saba76 Re: Dojrzewanie 11.05.05, 08:18
      dobra rada z ta podpaska
      nie znasz dnia ani godzinysmile
      pamiętam swoją 1wszą
      data nie do zapomnienia i oczywiście wtedy w dni wolne sklepy były zamknięte na
      4spusty, koszmar
      • slon_bim-bom Re: Dojrzewanie 11.05.05, 21:52
        Dzięki smile ulżyło mi wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka