kurczak31
04.05.05, 22:39
Witam, mam pytanie.
Mam 13 lat, zauważam u siebie wszystkie objawy dojrzewania (biust, trądzik,
pot, śluz z pochwy, zauważyłam, że jestem częściej rozdrażniona i się szybko
stresuję) ale nie zaczęłam jeszcze miesiączkować. Czy to źle?