paulinanastolatka 05.10.06, 17:56 gdzie jest ladniejszy????????u nastolatki.w nosie czy w pepku??ja osobiscie uwazam ze w pepku... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
joanna266 Re: kolczyk... 05.10.06, 18:09 w nosie takie kólko w przegrodzie nosowej cos jak u Mućki Odpowiedz Link Zgłoś
oxygen100 Re: kolczyk... 05.10.06, 18:11 dla niektorych ludow czy tez plemion idealem jest gdy kobieta ma w nosie kosc. choc nie wiem czy ne naczytalam sie w mlodosci powiesci podrozniczo- awanturniczych i moglo mi sie tak utrwalic Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: kolczyk... 05.10.06, 18:15 bardzo modne tez sa te obręcze wydłuzajace szyje. na kazde kolejne urodziny zakłada sie nowa obrecz a jesli kobieta dopusci sie zdrady to wtedy zdejmuje sie obrecze i w ten sposob lamie sie jej kark.praktyczne i modne zarazem/w Afryce czasem wiedza co dobre Odpowiedz Link Zgłoś
driadea Re: kolczyk... 05.10.06, 18:52 oxygen100 napisała: > dla niektorych ludow czy tez plemion idealem jest gdy kobieta ma w nosie kosc No, najlepiej złamaną Odpowiedz Link Zgłoś
jowita771 Re: kolczyk... 06.10.06, 11:27 popłakałam się ze śmiechu, driadea, ostrzegaj, że chcesz napisać coś TAKIEGO Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 alez ruda szczurko 05.10.06, 18:46 z kolczykiem w dupie bardzo nie wygodnie jest siadac.zaufaj mi)) Odpowiedz Link Zgłoś
ruda_szczurka Re: alez ruda szczurko 05.10.06, 19:22 Kobieta dla szałowego wyglądu może się poświecic Odpowiedz Link Zgłoś
jowita771 Re: alez ruda szczurko 06.10.06, 11:28 joanna266 napisała: > z kolczykiem w dupie bardzo nie wygodnie jest siadac.zaufaj mi)) MASZ?! Odpowiedz Link Zgłoś
jowita771 Re: alez ruda szczurko 06.10.06, 11:34 w uchu kolczyk, w nosie drugi i od jednego do drugiego puścić łańcuszek, to jest fajne! Odpowiedz Link Zgłoś
iwles Re: kolczyk... 06.10.06, 08:45 ruda_szczurka napisała: > > W d...e. I dzurka gotowa jest. dziurka wlotowa i owszem jest. Ale gdzie dziurka wylotowa, którędy kolczyk ma wyjść? Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: kolczyk... 06.10.06, 09:19 iwles napisała: > ruda_szczurka napisała: > > > > > W d...e. I dzurka gotowa jest. > > > dziurka wlotowa i owszem jest. > Ale gdzie dziurka wylotowa, którędy kolczyk ma wyjść? Hm... jak będzie odpowiednio długi, to wyjdzie przez usta ;-P Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola Re: kolczyk... 05.10.06, 19:42 W pepku moze i fajny jak sie ma plaski brzuszek. Gorzej jak nastolatka zamienia sie w kobiete ciezarna. Malenka dziureczka w brzuchu mojej siostry, (z ktorego kolczyk juz wyjela), ma srednice ok. 2 cm. A to dopiero poczatek 7 miesiaca Odpowiedz Link Zgłoś
dickerchen1 Re: kolczyk... 05.10.06, 19:56 I w nosie i w pępku!!! Ładnej dziewczynie wszystko pasuje! (pewnie chcesz się "przekłuć") Odpowiedz Link Zgłoś
monia145 Paulina... 05.10.06, 20:12 ...a nie boisz sie, że kolczyk zaszkodzi Twojej dzidzi? No chyba, że w wirtualnej rzeczywistości, w której zbyt często bywasz zamiast czas poświęcić na odrabianie lekcji, już urodziłaś?????))))Uważaj, bo jeszcze pokarm ci sie zważy od tego kolczyka))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mama_kotula Re: kolczyk... 05.10.06, 23:02 paulinanastolatka napisała: > gdzie jest ladniejszy????????u nastolatki.w nosie czy w pepku??ja osobiscie > uwazam ze w pepku... Ależ Paulinko, w ciąży trzeba wyjąć kolczyk z pępka!!!! Jestem pewna, że o tym wiedziałaś, tylko zapomniałaś. A jak się ma Fabian? Jak jego zdrówko? A twój brzuszek, rośnie? Czujesz już ruchy? ;-PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
figrut Re: kolczyk... 05.10.06, 23:18 Tu sobie go zrób www.tribalectic.com/Gallery/vic%20smiley(1).jpg , albo tu www.bmezine.com/pierce/11-surface/A50317/high/bmegl034730.jpg W czasie krzyku porodowego choć czymś zabłyśniesz )) Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 agastrusio pamietamy 06.10.06, 12:47 ale jak potem dziecine z takim kolczkami w cycochach karmic.zero naturalnosci;-0 Odpowiedz Link Zgłoś