Dodaj do ulubionych

kolczyk...

05.10.06, 17:56
gdzie jest ladniejszy????????u nastolatki.w nosie czy w pepku??ja osobiscie
uwazam ze w pepku...
Obserwuj wątek
    • oxygen100 Re: kolczyk... 05.10.06, 18:04
      w jezyku smile)
      • joanna266 Re: kolczyk... 05.10.06, 18:07
        w łechtaczce
    • edytkus Re: kolczyk... 05.10.06, 18:08
      w uchu, taki duzy blaszany dzwonek
      • joanna266 Re: kolczyk... 05.10.06, 18:09
        w nosie takie kólko w przegrodzie nosowej cos jak u Mućki
        • oxygen100 Re: kolczyk... 05.10.06, 18:11
          dla niektorych ludow czy tez plemion idealem jest gdy kobieta ma w nosie kosc.
          choc nie wiem czy ne naczytalam sie w mlodosci powiesci podrozniczo-
          awanturniczych i moglo mi sie tak utrwalictongue_out
          • joanna266 Re: kolczyk... 05.10.06, 18:15
            bardzo modne tez sa te obręcze wydłuzajace szyje.
            na kazde kolejne urodziny zakłada sie nowa obrecz a jesli kobieta dopusci sie
            zdrady to wtedy zdejmuje sie obrecze i w ten sposob lamie sie jej
            kark.praktyczne i modne zarazem/w Afryce czasem wiedza co dobrewink
          • driadea Re: kolczyk... 05.10.06, 18:52
            oxygen100 napisała:

            > dla niektorych ludow czy tez plemion idealem jest gdy kobieta ma w nosie kosc

            No, najlepiej złamaną big_grin
            • jowita771 Re: kolczyk... 06.10.06, 11:27
              popłakałam się ze śmiechu, driadea, ostrzegaj, że chcesz napisać coś TAKIEGO
    • ruda_szczurka Re: kolczyk... 05.10.06, 18:41

      W d...e. I dzurka gotowa jest...
      • joanna266 alez ruda szczurko 05.10.06, 18:46
        z kolczykiem w dupie bardzo nie wygodnie jest siadac.zaufaj miwink))
        • ruda_szczurka Re: alez ruda szczurko 05.10.06, 19:22
          Kobieta dla szałowego wyglądu może się poświecic wink
        • jowita771 Re: alez ruda szczurko 06.10.06, 11:28
          joanna266 napisała:

          > z kolczykiem w dupie bardzo nie wygodnie jest siadac.zaufaj miwink))

          MASZ?!
        • jowita771 Re: alez ruda szczurko 06.10.06, 11:34
          w uchu kolczyk, w nosie drugi i od jednego do drugiego puścić łańcuszek, to
          jest fajne!
          • jowita771 do założycieki wątku to miało być 06.10.06, 11:35
      • iwles Re: kolczyk... 06.10.06, 08:45
        ruda_szczurka napisała:

        >
        > W d...e. I dzurka gotowa jest.


        dziurka wlotowa i owszem jest.
        Ale gdzie dziurka wylotowa, którędy kolczyk ma wyjść?
        • mama_kotula Re: kolczyk... 06.10.06, 09:19
          iwles napisała:

          > ruda_szczurka napisała:
          >
          > >
          > > W d...e. I dzurka gotowa jest.
          >
          >
          > dziurka wlotowa i owszem jest.
          > Ale gdzie dziurka wylotowa, którędy kolczyk ma wyjść?

          Hm... jak będzie odpowiednio długi, to wyjdzie przez usta ;-P
    • mathiola Re: kolczyk... 05.10.06, 19:42
      W pepku moze i fajny jak sie ma plaski brzuszek. Gorzej jak nastolatka zamienia
      sie w kobiete ciezarna. Malenka dziureczka w brzuchu mojej siostry, (z ktorego
      kolczyk juz wyjela), ma srednice ok. 2 cm. A to dopiero poczatek 7 miesiaca smile
    • shady27 wypuscili cie od czubkow??? jak fabian? 05.10.06, 19:44

    • dickerchen1 Re: kolczyk... 05.10.06, 19:56
      I w nosie i w pępku!!!
      Ładnej dziewczynie wszystko pasuje!
      wink
      (pewnie chcesz się "przekłuć")
    • monia145 Paulina... 05.10.06, 20:12
      ...a nie boisz sie, że kolczyk zaszkodzi Twojej dzidzi? No chyba, że w
      wirtualnej rzeczywistości, w której zbyt często bywasz zamiast czas poświęcić
      na odrabianie lekcji, już urodziłaś?????smile))))Uważaj, bo jeszcze pokarm ci sie
      zważy od tego kolczykasmile)))))))))
    • mama_kotula Re: kolczyk... 05.10.06, 23:02
      paulinanastolatka napisała:

      > gdzie jest ladniejszy????????u nastolatki.w nosie czy w pepku??ja osobiscie
      > uwazam ze w pepku...

      Ależ Paulinko, w ciąży trzeba wyjąć kolczyk z pępka!!!!
      Jestem pewna, że o tym wiedziałaś, tylko zapomniałaś.
      A jak się ma Fabian? Jak jego zdrówko? A twój brzuszek, rośnie? Czujesz już
      ruchy? ;-PPPP
    • figrut Re: kolczyk... 05.10.06, 23:18
      Tu sobie go zrób www.tribalectic.com/Gallery/vic%20smiley(1).jpg , albo
      tu www.bmezine.com/pierce/11-surface/A50317/high/bmegl034730.jpg W
      czasie krzyku porodowego choć czymś zabłyśniesz smile))
    • agastrusia Re: kolczyk... 06.10.06, 11:25
      Zapomniałyście jeszcze o sutkach.
      • joanna266 agastrusio pamietamy 06.10.06, 12:47
        ale jak potem dziecine z takim kolczkami w cycochach karmic.zero naturalnosci;-0
        • agastrusia Re: agastrusio pamietamy 06.10.06, 20:29
          odrazu smoczek i grzechotka wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka