Dodaj do ulubionych

w sprawie skarg do admina

IP: *.208-200-80.adsl.skynet.be 02.05.03, 12:53
Nie ma sensu wzywac admina watkami na tym forum, bo
admini forow nie czytaja, chyba ze przez przypadek.
Najskuteczniejszy sposob to email na abuse@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Doki Re: w sprawie skarg do admina - poprawka IP: *.208-200-80.adsl.skynet.be 02.05.03, 12:56
      powinno byc: forum.abuse@gazeta.pl
      • dorrit Re: w sprawie skarg do admina - poprawka 02.05.03, 13:08
        Ja juz napisalam; ciekawe, ile trzeba czekac na podjecie akcji??.....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka