Gość: Doki IP: *.208-200-80.adsl.skynet.be 02.05.03, 12:53 Nie ma sensu wzywac admina watkami na tym forum, bo admini forow nie czytaja, chyba ze przez przypadek. Najskuteczniejszy sposob to email na abuse@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Doki Re: w sprawie skarg do admina - poprawka IP: *.208-200-80.adsl.skynet.be 02.05.03, 12:56 powinno byc: forum.abuse@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
dorrit Re: w sprawie skarg do admina - poprawka 02.05.03, 13:08 Ja juz napisalam; ciekawe, ile trzeba czekac na podjecie akcji??..... Odpowiedz Link Zgłoś