17.05.07, 14:23
witam, nie spodziewałam się że jest takie forum i bardzo ucieszyłam, no ale
co z tego jak tu pusto i głucho, moja córcia jest z maja 2002, mam nadzieję
że coś tu się jeszcze ruszy, przynajmniej ja tu będę zaglądać,pozdrawiam
rodziców pięciolatków.
Obserwuj wątek
    • minkapinka Re: PUSTKI 17.05.07, 19:13
      Witam
      Są pustki, bo większość wyniosła się na inne forum
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=37060-
      • mbober2 Re: PUSTKI 17.05.07, 19:24
        klikam w link i wychodzi :podane forum nie istnieje lub jest niedostępne",
        niestety...
        • minkapinka Re: PUSTKI 17.05.07, 20:17
          Forum nazywa sie Dzieci2001/2002
          jest to forum UKRYTE, na przyjecie czeka sie kilka dni (ja czekałam chyba więcej
          niż dwa tygodnie)Ruch na forum zdecydowanie większy smile)

          • ola_mk Re: PUSTKI 21.05.07, 16:30
            tutaj jest link do forum
            forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=37060
            pozdrawiam i mam nadzieję,że tam się spotkamysmile
            • mbober2 Re: PUSTKI 21.05.07, 22:43
              dziękuję za info, na pewno jeszcze paru mamom się przyda.
            • asia9915 Re: PUSTKI 06.08.07, 21:55
              A ja tam już jakiś czas temu poprosiłam o przyjęcie i CISZA. Nie dostałam
              odpowiedzi sad(( Mam nadzieję że to z powodu urlopów i wakacji.
              • joma24 Re: PUSTKI 07.08.07, 10:04
                ja tez czekam sad na razie cisza sad
    • helga1970 Re: PUSTKI 30.06.07, 20:20
      bede tu wpadac codzoeniie i rozruszamy sie smile)
      • raczek1984 Re: PUSTKI 30.07.07, 21:56
        Czy nadal tu nikt nie zagląda?!Od ostatniego razu nic się tu nie ruszyłosad((
        • heca7 Re: PUSTKI 30.07.07, 23:13
          O ja dziś zaglądamsmile))
          • joma24 Re: PUSTKI 31.07.07, 11:09
            ja tutaj dziaisj trafiłam smile
            • ese Re: PUSTKI 08.08.07, 14:42

              Dziś zaglądnęłam po przewie i widzę, ze trochę sie ruszyło smileFajnie!
              • heca7 Re: PUSTKI 08.08.07, 21:47
                No nie dziś ruch wprost nadzwyczajny, pewnie się rozkręcasmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka