mbober2
17.05.07, 14:23
witam, nie spodziewałam się że jest takie forum i bardzo ucieszyłam, no ale
co z tego jak tu pusto i głucho, moja córcia jest z maja 2002, mam nadzieję
że coś tu się jeszcze ruszy, przynajmniej ja tu będę zaglądać,pozdrawiam
rodziców pięciolatków.