ilekobietamalat 02.07.12, 13:28 dla tych ktorzy jeszcze ogladaja przypominam ze dzis ruszyl 8 czyli ten ktorego mialo juz nie byc;P sezon weeds Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lenkaaa Re: weeds 8 02.07.12, 15:46 pamietamy, pamietamy i sie cieszymy Zeby tylko nie schrzanili tego sezonu... Odpowiedz Link
ilekobietamalat Re: weeds 8 02.07.12, 17:01 zaczal sie apetcznie (pierwsze co,jak weszlam do domu to wlaczylam weeds;D) chociaz moja romantyczna dusza nadal liczy ze koniec koncow andy bedzie mial szczescie a jego milosc sie spelni mimo ze takie zakonczenie byloby no coz.. niezbyt ambitne;D Odpowiedz Link