02.07.12, 13:28
dla tych ktorzy jeszcze ogladajabig_grin przypominam ze dzis ruszyl 8 czyli ten ktorego mialo juz nie byc;P sezon weedsbig_grin
Obserwuj wątek
    • lenkaaa Re: weeds 8 02.07.12, 15:46
      pamietamy, pamietamy i sie cieszymy big_grin Zeby tylko nie schrzanili tego sezonu...
      • ilekobietamalat Re: weeds 8 02.07.12, 17:01
        zaczal sie apetczniebig_grin (pierwsze co,jak weszlam do domu to wlaczylam weeds;D)

        chociaz moja romantyczna dusza nadal liczy ze koniec koncow andy bedzie mial szczescie a jego milosc sie spelniwink mimo ze takie zakonczenie byloby no coz.. niezbyt ambitne;D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka