sil.wen 23.10.15, 22:05 Ktoś? Nie jest to jakaś rewelacja, no ale umówmy się, dla świeżego fana Walkersów ciężko teraz o rewelację Postanowiłam jednak po pierwszym odcinku spróbować kilka następnych, zobaczymy dalej. W obsadzie między innymi siostra Dextera i mama-Grimm. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj