23.10.15, 22:05
Ktoś?
Nie jest to jakaś rewelacja, no ale umówmy się, dla świeżego fana Walkersów ciężko teraz o rewelacjęsmile Postanowiłam jednak po pierwszym odcinku spróbować kilka następnych, zobaczymy dalej. W obsadzie między innymi siostra Dextera i mama-Grimm.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka