Witam,zadawałam już pytanie na tym forum ale sytuacja zmienia się i możliwości
się zmieniają więc mam następne
Mamy na oku mieszkanie które będzie się budować ok 2 lata. Wartość ok 440
000,00 mielibyśmy wkład 10 %.
Zarobki brutto 9050,00 netto 6500,00 3 osoby. Mamy kredyt na mieszkanie rata
ok 800,00, mamy samochód.
Zastanawiamy się czy uzyskalibyśmy kredyt w PLN na zakup tego mieszkania i na
jakich warunkach ?
A następne pytanie to który bank ma w ofercie brak opłat za wcześniejszą
spłatę ponieważ za 2 lata chcielibyśmy sprzedać obecne mieszkanie i nadpłacić
kredyt ok 70 %.
Kredyt ten miałby być wypłacany w transzach przez okres ok 2 z tego tytułu
płacimy tylko odsetki od uruchomionych środków ..czy są jeszcze jakieś
dodatkowe opłaty w związku z tak długim okresem budowy ?
Będę wdzięczne za jakiekolwiek rady.