Dodaj do ulubionych

Kredyt w PLN

21.10.08, 12:18
Witam,zadawałam już pytanie na tym forum ale sytuacja zmienia się i możliwości
się zmieniają więc mam następne smile

Mamy na oku mieszkanie które będzie się budować ok 2 lata. Wartość ok 440
000,00 mielibyśmy wkład 10 %.
Zarobki brutto 9050,00 netto 6500,00 3 osoby. Mamy kredyt na mieszkanie rata
ok 800,00, mamy samochód.

Zastanawiamy się czy uzyskalibyśmy kredyt w PLN na zakup tego mieszkania i na
jakich warunkach ?

A następne pytanie to który bank ma w ofercie brak opłat za wcześniejszą
spłatę ponieważ za 2 lata chcielibyśmy sprzedać obecne mieszkanie i nadpłacić
kredyt ok 70 %.

Kredyt ten miałby być wypłacany w transzach przez okres ok 2 z tego tytułu
płacimy tylko odsetki od uruchomionych środków ..czy są jeszcze jakieś
dodatkowe opłaty w związku z tak długim okresem budowy ?

Będę wdzięczne za jakiekolwiek rady.


Obserwuj wątek
    • serendepity Re: Kredyt w PLN 21.10.08, 13:38
      Jak poczekasz te dwa lata to kupisz podobne mieszkanie taniej wtedy.
      • martann Re: Kredyt w PLN 21.10.08, 14:50
        Oczywiście dzięki za radę..każda jest dobra ..

        Za dwa lata może kupię a może nie... nie wiadomo jak będzie..

        Oferta o której pisze jest kusząca dobra cena i lokalizacja która nam odpowiada,
        także jeżeli rozkład mieszkania będzie ok o myślę że warto.. więc chcę poznać
        oferty banków aby wiedzieć czy mamy możliwości na zrealizowanie i czy finansowo
        opłaca się tak długi czas oczekiwania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka