IP: *.devs.futuro.pl 21.11.10, 01:02
Co o niej myślicicie?
Obserwuj wątek
    • solina.0 Re: kasandra 21.11.10, 13:32
      Chodzi Ci o tą co ogłasza się kasandra 7772@wp.pl? Jeśli o nią to nie polecam!!!!!!!
    • Gość: gość Re: kasandra IP: 109.207.96.* 21.11.10, 13:51
      ja uważam ze jest ok
      • solina.0 Re: kasandra 21.11.10, 13:57
        Ok to, ta z Krakowa pani Danka, czy ta kasandra7773@wp?Ja korzystałam z usług jednej i drugiej totalna porażka. Chyba, że jest jeszcze jakaś inna Kasandra?

        Gość portalu: gość napisał(a):

        > ja uważam ze jest ok
        • Gość: ktoś Re: kasandra IP: *.devs.futuro.pl 21.11.10, 16:15
          Pytałam o panią danusie, nie wiedziałam że są inne osoby pod tym pseudnimem.
          Rok temu mi wróżyła, miałam do lata poznać tego jedynego, nic się nie sprawdziło.Ładnie mówi, ale efekt marny. dlatego nie polecam
        • Gość: gość Re: kasandra IP: 109.207.96.* 21.11.10, 23:28
          Chodziło mi o ka_sandra z allegro :-) dużo tych kasandr! ;-)
          • asiczula Re: kasandra 24.11.10, 05:41
            Gość portalu: gość napisał(a):

            > Chodziło mi o ka_sandra z allegro :-) dużo tych kasandr! ;-)
            Korzystalam z prognozy tej Pani. Otworzyła mi oczy na wiele spraw. Fajna kobieta, taka całkiem ludzka:)
            • Gość: x Re: kasandra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 10:47
              Aaaa, wiem o kim piszesz.Taka Pani w okularach, która ma swoje zdjęcie na aukcji.Słyszałam, że jest dobra, ale sama nie korzystałam.
              • Gość: YZ Re: kasandra IP: 195.205.137.* 24.11.10, 11:31
                Te zdjęcie właśnie mnie nie przekonuje, jakby z banku fotek, czy coś...
                • Gość: x Re: kasandra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 11:36
                  Mi się wydaje, że prawdziwe, bo jakby było z banku fotek wzięłaby lepsze xD
                  • Gość: YZ Re: kasandra IP: 195.205.137.* 24.11.10, 12:33
                    Hehe, trafna uwaga, ale może właśnie tym chciała zmylić:P
                    • Gość: gość Re: kasandra IP: 109.207.96.* 24.11.10, 13:36
                      Nie snujcie teorii spiskowej na podstawie zdjecia pani w okularach na tle meblościanki. Widać że to skanowane zdjęcie robione zwykłym aparatem. W bankach fotek są sliczne zdjęcia kolorowe full color.
                      • Gość: YZ Re: kasandra IP: 195.205.137.* 24.11.10, 13:43
                        Oj, daj się troszkę poczuć Sherlockiem Holmsem :D
                        • Gość: x Re: kasandra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 14:58
                          Nie wiem jak wy uważacie, ale jak zobaczyłam jej zdjęcie zniechęciłam się, bo wygląda jak baba z targu, która chce dorobić(bez obrazy).Tak samo są jeszcze dwie dziewczyny ze zdjęciami, bardzo młode, kojarzy mi się ze sweeetaśnymi fotkami z NK.Nie poszłabym do kogoś takiego, choć mogą być bardzo dobre.
                          • czarny.roxio Re: kasandra 26.11.10, 14:39
                            Kazdy wygląda jak wygląda. Nie każdy ma jakąś super urodę. To jak według ciebie powinna wrózka wyglądać żebyś "na wygląd" jej zaufała ?
                            Uwierz , wygląd to nie wszystko. Komorowska też nie jest ładna ale jest matką 5 dzieci i zapewne im poświęciła czas a nie wyglądowi.
                            • Gość: x Re: kasandra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.10, 14:55
                              Uważam, że nie powinno się umieszczać zdjęć, bo można tylko zniechęcić potencjalnego klienta.Naprawdę jak widzę zdjęcie małolaty trudno mi uwierzyć, że jest dobrą wróżką.
                              • grave_digger Re: kasandra 26.11.10, 16:34
                                a mnie to zwykłe zdjęcie właśnie zachęciło.
                                i ja tę panią bardzo polecam - po rozwodzie korzystałam z usług 3 wróżek. tej ines, która od czapy wróży. b.kalinowskiej, która była potwornie niekonkretna i waliły byki wszelkiej maści i kasandry.
                                ta ostatnia mnie przekonała do siebie tym, że zanim postawiła wróżbę opisała kim jestem i jaka jestem. i powiem, że trafiła w 100% jakby mnie naprawdę znała. co więcej, bliscy znajomi nie wiedzą o mnie tyle co ona napisała.
                                sama wróżba się jeszcze nie sprawdziła, bo jest jeszcze czas na nią. więc czekam :)
                                pozdr!
                                • Gość: gość Re: kasandra IP: 109.207.96.* 26.11.10, 17:48
                                  Chodzi o ka_sandę z allegro ? ja też uważam ją za osobę kompetentą. Zdjecie nie świadczy o czyichś umiejętnościach.
    • Gość: fela Re: kasandra IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.11.10, 14:22
      do duuuup...
    • agrentowy4321 Re: kasandra 05.03.23, 02:04
      To elektryzuje wręcz
    • irona.sonata Re: kasandra 25.04.23, 11:20
      O jezu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka