Dodaj do ulubionych

Rytuał egipski

25.09.18, 20:32
Czy ktoś robił i opiszę na czym on dokładnie polega? Oraz ile czasu czeka się na efekty? W Internecie jest bardzo mało o tym niestety.
Obserwuj wątek
    • kontroler0 Re: Rytuał egipski 25.09.18, 21:08
      Ty chcesz robić ten rytual? Czy Cię kurna porabalo? Chcesz robić rytual egipski komuś? Przecież wiesz dokładnie że to działa tylko na lyse paly. Ile ty kurna masz lat żeby takie rytualy robić??????
      • bluegirlblue Re: Rytuał egipski 25.09.18, 21:42
        Po pierwsze uspokój się i nie oceniaj. Po drugie grzecznie zapytałam na czym polega i nie wspomniałam nic o zrobieniu. Opanuj się człowieku. Nie znasz odpowiedzi to się nie wypowiadaj.
        • olek13 Re: Rytuał egipski 25.09.18, 22:10
          Ja wiem i chętnie odpowiem: to polega dokładnie na niczym. Cokolwiek zrobisz, żadnego efektu nie będzie, bo czary nie istnieją. Na efekty możesz czekać ile chcesz, a nie doczekasz się.
          Coś jeszcze chcesz wiedzieć?
          • bluegirlblue Re: Rytuał egipski 25.09.18, 22:31
            Dobra...może ktoś normalniejszy tu odpowie, bo kojarze Was z innych wątków to przynudzacie i głupio komentujecie. Weźcie się za robotę, a nie siedzicie całymi dniami na forum i dajecie nic nie warte komentarze. Jeśli ktoś normalny i miły potrafi mi opisać na czym to polega to będę wdzięczna.
            • olek13 Re: Rytuał egipski 26.09.18, 10:29
              Masz urocze wyobrażenie normalności: normalny Twoim zdaniem jest ten, kto wierzy w czarodziejów, a nienormalne jest pukanie się w czoło w odpowiedzi na tekst o czarach? Gratuluję!
              • bluegirlblue Re: Rytuał egipski 26.09.18, 13:31
                Normalna osoba odzywa się wtedy kiedy coś wie na ten temat. A nie pisze komentarze pełne hejtu, bo mu się nudzi w życiu. Każdy ma swoje poglądy i wierzenia, więc nie odzywaj się na temat w który nie wierzysz, a ja chce pogadać z kimś kto wierzy i wie coś na ten temat. Idź do psychologa i panuj nad agresją dzieciaczku. I nie dyskutuje już z Tobą, bo to nie ma sensu. Nie wierzysz i okej szanuje to, ale nie odzywaj się nie proszony, bo pytanie miałam inne i do ludzi z wiedzą na zapytany temat.
      • bluegirlblue Re: Rytuał egipski 27.09.18, 07:49
        I serio wstajesz o 4:39 Żeby tutaj siedzieć? Matko...życia nie masz? Poza tym każdy odpowiada za siebie, więc musisz być naprawdę samotny skoro wierzysz, że ktoś w ogóle uwagę zwróci na Ciebie i weźmie Cię na poważnie ;)
        • kontroler0 Re: Rytuał egipski 27.09.18, 13:21
          Tobie jako wrozce pasuje 2.45. Coraz mniej ludzi traktuje wrozki i szamanki na poważnie, przez oszustwa i kretactwa wasze.
          Wstaje przewaznie o 4.30 a po 5-tej wyjeżdżam do pracy. Jeszcze coś?
          • bluegirlblue Re: Rytuał egipski 27.09.18, 15:17
            Nie prosiłam o tłumaczenia, czyli jednak nie masz życia ;) ja przed pracą zwykle zajmuje się szykowaniem do niej, a nie siedzeniem na forach...porażka. I pomyśl może logicznie: czy gdybym była wróżka to bym pytała o rytuał, raczej bym sobie sięgła po lepsze źródło? Myślenie widzę boli po co niektórych ;D
            • kontroler0 Re: Rytuał egipski 27.09.18, 21:14
              Nie zrozumialas mnie ale to nie szkodzi.
              Myślę i wiem że jesteś wrozka na 100%. W ten sposób właśnie wrozki zaczynają tematy pod innymi nickami.
              Ty do pracy swojej się szykujesz, przygotowujesz stół czarodziejski odstraszasz od niego odbyty czy coś w tym stylu, ustawiasz świece dymne i takie inne graty potrzebne do twoich przeklec. Ja po prostu wstaje i jadę do pracy. Na forum wchodzę jak mam czas z innego powodu.
              • bluegirlblue Re: Rytuał egipski 27.09.18, 22:22
                Nie będę Ci nic tłumaczyć skoro nie potrafisz logicznie pomyśleć ;) tak...przygotowanie na forum...bardzo mądre. Porażka...szkoda nawet dyskutować z Tobą, skoro uważasz, że źródłem wiedzy wróżki jest forum...niezbyt poważne. Ale myśl sobie co chcesz, tylko nie wciskaj tutaj swoich myśl i, ponieważ chce odpowiedź na pytanie od kogoś kto siedzi w magii, a nie od kogoś kto próbuje wcisnąć bezskutecznie swoje nudne poglądy. Do widzenia! Nie chce mi się z Tobą już dyskutować, szkoda czasu.
    • jolawieczorek91 Re: Rytuał egipski 25.10.18, 11:11
      Ja w takie rzeczy nie wierzę ale moja koleżanka tak. Facet ją zostawił i nie mogła się z tym pogodzić. Łaziła do wróżek aż znalazła na necie gościa Syllio Mana i poprosiła o odprawienie rytuału egipskiego. Ten kazał jej przysłać materiały biologiczne jak włosy, paznokcie. Odprawił ten rytuał i ku mojemu zdziwieniu. To zadziałało w życiu bym nie powiedziała, że Maciek do niej wróci ale wrócił i przeprosił na dodatek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka