indeterminate 17.06.06, 22:25 miewam ostatnio dziwne sny, w ktorych caluje moja kolezanke, w jednym tez poszlo troche dalej (jestem kobieta) co to moze znaczyc??? czy to normalne ? prosze o odpowiedz Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: :/ Re: dziwne sny IP: 217.153.157.* 18.06.06, 22:14 >czy to normalne ? > prosze o odpowiedz Nienormalne jest to ze zadajesz takie pytania. Lecz sie dziewczyno na głupotę Odpowiedz Link Zgłoś