Dodaj do ulubionych

Amina i Akima-dwie dobre wróżki

19.02.08, 09:56
Byłam o obu i obie są super, jeśli ktoś szuka dobrej, sprawdzonej
wróżki, śmiało może iść do jednej z nich, obie są b. dobre.Polecam
Obserwuj wątek
    • franciszek.modrzycki Re: Amina i Akima-dwie dobre wróżki 19.02.08, 12:09
      majeranka5 napisała:
      > ...obie są b. dobre...
      ---
      Tez tak uwazam.
      One beda zupelnie dobre...
      Jak sie je upiecze na stosie...
    • to-paz Re: Amina i Akima-dwie dobre wróżki 20.02.08, 09:35
      Faktycznie, obie są świetne
    • to-paz Do Karoli 20.02.08, 15:36
      Byłaś u onu?Mi się sprawdziło w 95% a mam doświadczenie, jesli
      chodzi o chodzenie po wróżkach-niestety
      • pocotak Re: Do Karoli 21.02.08, 10:30
        Zgadzam się z założycielką wątku
    • unknownzone Re: Amina i Akima-dwie dobre wróżki 26.02.08, 09:34
      Jeśli chodzi o Aminę, to wszystko mi się sprawdziło
    • mrowka.beauty Re: Amina i Akima-dwie dobre wróżki 26.02.08, 09:59
      majeranka5 napisała:

      > Byłam o obu i obie są super, jeśli ktoś szuka dobrej, sprawdzonej
      > wróżki, śmiało może iść do jednej z nich, obie są b. dobre.Polecam

      PODZIWIAM I ZAZDROSZCZE!! ja od ponad roku probuje sie dodzwonic na
      nr tel podany na str www. akimy i nic, ciagle sekretarka sie wlacza,
      wiem ze do nich mozna tak naprawde dostas sie po znajmosci, nie wiem
      jak Tobie sie udalo, poklikajmy na priv pliss, podziel sie ze mna
      wrazeniami kziomek@vp.pl
    • agrentowy4321 Re: Amina i Akima-dwie dobre wróżki 06.03.23, 03:34
      Bardzo trudny temat
    • irona.sonata Re: Amina i Akima-dwie dobre wróżki 26.04.23, 15:31
      Elektryzujące i nurtujące
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka