majeranka5 19.02.08, 09:56 Byłam o obu i obie są super, jeśli ktoś szuka dobrej, sprawdzonej wróżki, śmiało może iść do jednej z nich, obie są b. dobre.Polecam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
franciszek.modrzycki Re: Amina i Akima-dwie dobre wróżki 19.02.08, 12:09 majeranka5 napisała: > ...obie są b. dobre... --- Tez tak uwazam. One beda zupelnie dobre... Jak sie je upiecze na stosie... Odpowiedz Link Zgłoś
to-paz Re: Amina i Akima-dwie dobre wróżki 20.02.08, 09:35 Faktycznie, obie są świetne Odpowiedz Link Zgłoś
to-paz Do Karoli 20.02.08, 15:36 Byłaś u onu?Mi się sprawdziło w 95% a mam doświadczenie, jesli chodzi o chodzenie po wróżkach-niestety Odpowiedz Link Zgłoś
unknownzone Re: Amina i Akima-dwie dobre wróżki 26.02.08, 09:34 Jeśli chodzi o Aminę, to wszystko mi się sprawdziło Odpowiedz Link Zgłoś
mrowka.beauty Re: Amina i Akima-dwie dobre wróżki 26.02.08, 09:59 majeranka5 napisała: > Byłam o obu i obie są super, jeśli ktoś szuka dobrej, sprawdzonej > wróżki, śmiało może iść do jednej z nich, obie są b. dobre.Polecam PODZIWIAM I ZAZDROSZCZE!! ja od ponad roku probuje sie dodzwonic na nr tel podany na str www. akimy i nic, ciagle sekretarka sie wlacza, wiem ze do nich mozna tak naprawde dostas sie po znajmosci, nie wiem jak Tobie sie udalo, poklikajmy na priv pliss, podziel sie ze mna wrazeniami kziomek@vp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
agrentowy4321 Re: Amina i Akima-dwie dobre wróżki 06.03.23, 03:34 Bardzo trudny temat Odpowiedz Link Zgłoś
irona.sonata Re: Amina i Akima-dwie dobre wróżki 26.04.23, 15:31 Elektryzujące i nurtujące Odpowiedz Link Zgłoś