Dodaj do ulubionych

Nowy produkt

23.03.21, 19:49
Wlasnie wystawiam na rynek nowy produkt z wlasnej serii. Jak szybko sprzedam pierwsza ilosc?
Odwrocona czworka kijow, Moc, dwojka mieczy. Moze nie super szybko , ale szybko. Dwa tygodnie do miesiaca? To tempo mnie w zupelnosci zadowoli. Jakies komentarze moze?
Obserwuj wątek
  • aprepopa Re: Nowy produkt 31.03.21, 22:43
   Przez odwróconą 4 buław, Moc umiejscowioną pośrodku (niemoc?) i 2 mieczy, to nie tak szybko, jak byś tego sobie życzyła. Może to i lepiej, bo szybkie upłynnienie towaru skutkowało by tu sporą ilością zwrotów i częściowym niezadowoleniem klientów (odwróconą 4 buław odczytuję tu jako "niedoróbkę", pewną prowizorkę, częściowe rozczarowanie odnośnie jakości), Jeśli możesz, to podawaj rzymskie wartości przy WA, bo ciekawi mnie jaką kolejność w użytej talii ma ta karta Mocy. smile
   • andgie Re: Nowy produkt 31.03.21, 22:53
    Hi Aprepopa, dzieki za wpis. Uzyla talii klasycznej, Tarot Marsylianski , Moc ma numer XI. Na razie niedorobka to projekt opakowania, rysunek okazal sie nie wystraczajaco dobrej jakosci i trzeba przerabiac. Oczywiscie zajmuje to czas.
    • aprepopa Re: Nowy produkt 31.03.21, 23:11
     Rozumiem. Jakbyś miała na to pytanie 4 buław w pozycji prostej, to pewna ilość sprzedała by się jak to mówią "na pniu", no ale karty, to nie koncert życzeń. Przynajmniej już możesz zweryfikować, że szybko w tej sytuacji, to nie bardzo będzie. Proponuję wylosować kiedyś tam nowy zestaw kart, by sprawdzić jak po tej blokadzie w 2 mieczy to ma szansę wyglądać. Powodzenia!
     • magdalena.1230 Re: Nowy produkt 31.03.21, 23:58
      wystawiam na rynek nowy produkt z wlasnej serii. Jak szybko sprzedam pierwsza ilosc?
      Odwrocona czworka kijow, Moc, dwojka mieczy

      Bardzo dobrze że działasz! To się liczy walczysz o siebie i miejsce na rynku Moc.
      Nie poddawaj się bo Moc to dwie siły starcie - W mojej sytuacji moc wskazała egzamin fizyczny na którym sobie nie poradziłam bo nie wzięłam pod uwagę lepszego przygotowania do egzamìnu Nie dostosowałam się w kryteria ani w technikę toru sprawnościowego .
      Za drugim razem już miałam plan,wytyczne,opinie innych ,oraz cenne dobre rady od znajomych i najlepsze od obcych ludzi i to był strzał w dziesiątkę MOC udało się .
      I tego ci życzę nie poddawaj się tylko zbieraj siły do działania smile.
      2 mieczy uff no ktoś Ci stanie na drodze , i długopisem zaprzeczy plany .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka