kasienka-0 02.03.09, 22:34 Moj synus czesto choruje i teraz terz jest w niedyspozycji wiec prosze o skrypt ewentualnie moze jedna runa pomoze. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wrozbitamaciej81 Re: prosze o skrypt 02.03.09, 23:44 psamiętajmy , że run nie stosuje się dla dzieci, gdyż są to mocne energie. To tak jak z lekami. dziecku nie podaje sie normalnych dawek, a niektorych lekarstw sie nawet nie podaje. a przeciez wspieranie sie runami mozna nazwac leczeniem, tylko ze energetycznym. Sądzę , że runa Algiz , inaczej Elahaz nie zaszkodzi, gdyż jeszt to runa Aniołów i ma za zadanie opiekować się osobą, która się nią wspiera. Pozdrawiam. Odpowiedz Link