Dodaj do ulubionych

prosze o skrypt

02.03.09, 22:34
Moj synus czesto choruje i teraz terz jest w niedyspozycji wiec
prosze o skrypt ewentualnie moze jedna runa pomoze.
Obserwuj wątek
    • wrozbitamaciej81 Re: prosze o skrypt 02.03.09, 23:44
      psamiętajmy , że run nie stosuje się dla dzieci, gdyż są to mocne
      energie. To tak jak z lekami. dziecku nie podaje sie normalnych
      dawek, a niektorych lekarstw sie nawet nie podaje. a przeciez
      wspieranie sie runami mozna nazwac leczeniem, tylko ze
      energetycznym. Sądzę , że runa Algiz , inaczej Elahaz nie zaszkodzi,
      gdyż jeszt to runa Aniołów i ma za zadanie opiekować się osobą,
      która się nią wspiera. Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka