28.01.11, 21:22
"S&M" czyli Symphony and Metallica
lub żartobliwie ... sadomasochizm

21-22 kwietnia 1999, San Francisco, The Berkeley Community Theatre.

Metallica i Orkiestra Symfoniczna z San Francisco pod batutą Michaela Kamen`a

video.google.com/videoplay?docid=4492026401891761408#
"One"

www.youtube.com/watch?v=sqPVn7cgy6I
Obserwuj wątek
    • fastsinom Re: Metallica 10.03.11, 16:24
      a pamiętacie Master Of Puppets tutaj małe przypomnienie, aż niewiarygodne że to 25 lat minęło...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka