jan_stereo 21.06.26, 16:39 Ty sie Imek przeprowadz do Furnace Creek, piekna pogoda caly rok Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
a_iii_ty Re: Slonko milo grzeje 21.06.26, 16:51 Nie lubie pogody pieknej caly rok. Poza tym to crematorium w tym Creek. Odpowiedz Link
jan_stereo Re: Slonko milo grzeje 21.06.26, 16:55 Na Twoj reumatyzm jak znalazl, no i zima bys zaoszczedzil, a latem serce sie wzmocni Odpowiedz Link
a_iii_ty Re: Slonko milo grzeje 21.06.26, 18:02 Jasiu, bodnij sie. Nie mam reumatyzmu. Zajmij sie swoja impotencja, alkoholizmem, zaparciami, platfusem, krzywym zgryzem, kurza slepota, bronchitem, nadcisnieniem etc. Odpowiedz Link
jan_stereo Re: Slonko milo grzeje 21.06.26, 18:27 Mowiles ze sie na Alasce dorobiles przez ziab i wilgoc, reumatyzm boli stad to rozdraznienie, ja to rozumiem Odpowiedz Link
shachar Re: Slonko milo grzeje 21.06.26, 20:22 A to Imek na Alasce gral drugoplanowe role w Deadliest Catch! Wystawiali go za burte na przynete Odpowiedz Link
elissa2 Re: Slonko milo grzeje 21.06.26, 18:05 Miło! Koszmar od tylu dni i końca nie widać tych tropików! A od klimy (w pracy) gardło mnie pobolewa. Zatoki jakieś zapchane i ucho pobolewa. Odpowiedz Link
jan_stereo Re: Slonko milo grzeje 21.06.26, 18:26 Slaba ta klima, dobra instalacja nie powinna wiac zimnym powietrzem wprost na czlowieka, a do tego nie ustawia sie tak niskich temleratur w lato, 23-24C wystarczy. Odpowiedz Link
elissa2 Re: Slonko milo grzeje 21.06.26, 18:35 I tyle jest, 24-25 stopni. A na zewnątrz 33-35, odczuwalne 39-40, pół biedy gdy na niebie ani jednej chmurki, gorzej gdy niebo zatrzymuje wilgoć a tak tu najczęściej Odpowiedz Link
jan_stereo Re: Slonko milo grzeje 21.06.26, 19:25 No ale tutaj zimnego piwka w upal juz sie nie napije, francja soberancja: www.bbc.com/news/articles/cgmdw4vn7y2o Odpowiedz Link