planuje w sierpniu wycieczke do Rumunii, prosze o porady - np. co koniecznie
brac, czego nie, lepszy aparat, czy gorszy, ktorego w razie czego nie bedzie
zal.... jak z pieniedzmi - czy trzeba brac cala gotowke w dolarach, czy mozna
liczyc na bankomaty?
bedziemy poruszac sie pociagami, a spac pod murowanym dachem
z gory dziekuje za odzew