Dodaj do ulubionych

Jerozolima: Znów wybuch samochodu-pułapki

02.03.02, 19:18
W wybuchu samochodu-pułapki w sobotę wieczorem w Jerozolimie zachodniej są
ofiary śmiertelne - poinformowała policja izraelska, nie podając liczby ofiar.
Obserwuj wątek
    • Gość: kingfish Naprawdę? IP: *.dyn.optonline.net 02.03.02, 19:24
      gelatik napisał(a):

      > W wybuchu samochodu-pułapki w sobotę wieczorem w Jerozolimie zachodniej są
      > ofiary śmiertelne - poinformowała policja izraelska, nie podając liczby ofiar.

      • gelatik Re: Naprawdę? 02.03.02, 19:26
        Gość portalu: kingfish napisał(a):

        > gelatik napisał(a):
        >
        > > W wybuchu samochodu-pułapki w sobotę wieczorem w Jerozolimie zachodniej są
        >
        > > ofiary śmiertelne - poinformowała policja izraelska, nie podając liczby of
        > iar.
        >


        si hombre
        • Gość: Kingfish Breaking News!! IP: *.dyn.optonline.net 02.03.02, 19:31
          Ludzie oddychają powietrzem!!!


          gelatik napisał(a):

          > Gość portalu: kingfish napisał(a):
          >
          > > gelatik napisał(a):
          > >
          > > > W wybuchu samochodu-pułapki w sobotę wieczorem w Jerozolimie zachodni
          > ej są
          > >
          > > > ofiary śmiertelne - poinformowała policja izraelska, nie podając licz
          > by of
          > > iar.
          > >
          >
          >
          > si hombre

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka