Dodaj do ulubionych

Hiszpania: victoria PSOE. Teoria o zamachach pada!

13.06.04, 22:15
Znow wygrali socjalisci, co ciekawe, dostajac prawdopodobnie nawet wyzszy
procent glosow niz w wyborach powszechnych.

Jak to wytlumaczyc? Chyba ze hiszpanie sa w trzymiesiecznym szoku
pozamachowym.... Bo jak inaczej tlumaczyc te wyniki?

Hmmmm a moze lepiej otworzyc oczeta na fakt, ze era aznara minela? Moze byl to
poczatek fali "zemsty" spoleczenstw europejskich za wplatanie ich w wojne w
iraku? Przypomnijmy, ze przed wyborami powszechnymi:

a) wiekszosc hiszpanow chciala zmiany ekipy rzadzacej
b) wiekszosc hiszpanow nie wierzyla, ze dojdzie do zmiany ekipy rzadzacej
c) sondaze wskazywaly, ze roznica miedzy PP i PSOE zmniejszala sie w miare
zblizania sie wyborow.

Teraz, po kolejnej wygranej, PSOE jest niekwestionowanym liderem hiszpanskiej
sceny politycznej.
Obserwuj wątek
    • mirmilek Podobno Berlusconi tez dal ciala. :D 13.06.04, 22:33

    • marcus_crassus [...] 13.06.04, 22:40
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • mirmilek Re: czyrak i szreder tez dali dupy 13.06.04, 22:52
        myslisz, wielki strategu, ze przegrana chiraka i schroedera miala cos wspolnego,
        ze pomimo ze sa z lewicy, starali sie przeprowadzic reformy, ktore lewicowemu
        elektoratowi sie nie spodobaly? czy tez sadzisz, ze spoleczenstwa tych krajow sa
        tak proirackowojenne, ze to przesadzilo o wyborach?

        > ale cieszy zwiekszanie sie popularnosci partii antyimigracyjnych :)))))

        oczywiscie, jak u kazdego rasisty. nie musiales tego mowic, bo to jasne.

        > mirmil,lepiej pakuj walizki :DDD niedlugo bedziesz musial z kumplami wracac do
        > krainy tysiaca i jednej nocy :DDDD
        >
        > wplaw :)))
        >
        > ps-juz robie zaklady ilu z was doplynie...obstawiam magiczna liczbe "0"...rybki
        >
        > sie uciesza :DDD

        im wiecej trupow na plazach, tym wieksza u ciebie ekscytacja, co?
        • marcus_crassus Re: czyrak i szreder tez dali dupy 13.06.04, 23:12
          nie,sadze ze przegraly ogolnie partie rzadzace.

          a stosunek do wojny w iraku znaczenia zbyt duzego tutaj nie mial.no chyba ze w
          G.B np ludzie jeszcze go ja poparli popierajac torysow.

          jest tylko jedna rzecz ktora rzuca sie naprawde w oczy to porazka idei wiekszej
          jednosci europy (jeszcze duzo czasu minie zanim stworzy sie Stany Zjednoczone
          Europy") i coraz wieksza popularnosc partii opierajacych sie na nieprzychylnym
          stosunku do twoich kumpli :))))))
    • Gość: Gaal Ja cieszę się ze sukcesu LPR w Polsce. IP: *.bytom.sdi.tpnet.pl 13.06.04, 22:47
      To dobry prognostyk w marszu o władzę. Choć wolałbym bardziej prawicowy program
      ale niech i to będzie, dobry zaczyn rozprawy z czerwonymi i różowymi.
      • mirmilek Re: Ja cieszę się ze sukcesu LPR w Polsce. 13.06.04, 22:53
        i ja, umiarkowanie, tez :)
      • babusz Re: Ja cieszę się ze sukcesu LPR w Polsce. 14.06.04, 00:01
        Gość portalu: Gaal napisał(a):

        > To dobry prognostyk w marszu o władzę. Choć wolałbym bardziej prawicowy
        program
        >
        > ale niech i to będzie, dobry zaczyn rozprawy z czerwonymi i różowymi.


        Przypomne tylko, ze stary Gertisch byl czerwony w PRL i watpie, zeby sam ze
        soba sie rozprawil.

        • Gość: Gaal Re: Ja cieszę się ze sukcesu LPR w Polsce. IP: *.bytom.sdi.tpnet.pl 14.06.04, 00:12
          Kotku, coś ci się biografie mylą.
    • Gość: jarek-Zyd Masz racje, nie bylo zadnego zamachu w taki IP: *.fastres.net 14.06.04, 09:12
      sam sposob, jak nie bylo resolucji KLigi Narodow z roku 1920 o przyznaniu CALEJ
      PALESTYNY NARODOWI ZYDOWSKIEMU z miejszoscia narodowosciowa arabska.
      • mirmilek biedny jarus 14.06.04, 10:19
        tak cie zdenerwowaly wyniki berlusconiego? :)
        • Gość: jarek-Zyd Moze biedny ale nie naiwny. IP: *.fastres.net 15.06.04, 14:08
          A cos Beluskoni tez tak nie przegral jak by sie to tobie podobalo a ci dwaj
          najwieksi przyjaciele Arabkow w BRD i we Francji nie mozna powiedziec ,ze cos
          wygrali, wygrali konservatory w Grecji za ich jasne stanowisko anty-arabskie.
          • mirmilek Re: Moze biedny ale nie naiwny. 15.06.04, 18:49
            widze, ze jednak to cie musialo dotknac, bo sie strasznie miotasz :)
            • Gość: jarek-Zyd ne telus Mnie albo vcienie dotnelo, ja spokojnie zyje IP: *.fastres.net 16.06.04, 21:48
              a ty bedziesz musial jeszcze dlugo na nowego "ojczulka" w Europie czekal. ktory
              wam automatyczne resolucje ONZ zalatwi, wedlug arabskiego kalendarza co 600
              pojawia sie jakis nowy Hitler albo tez Stalin, Arabskich mordercow wielki
              przyjaciel.
              jak tam sie dyskutuje w Arabskim ONZ w Damasku.
    • Gość: jarek-Zyd Wlasnie wielkie zwycienstwo- wygrali majac 134 tyc IP: *.fastres.net 15.06.04, 14:06
      wiecej glosow przy 13 milionach glosujacych na nich albo tez na konserwatorow,
      cos w 2 miesiace stracili az tak duzo poparcia?- bardzo dziwne.

      A tak pozatym nie zapominajmy o resolucji Ligi Narodow z roku 1920 o oddaniu
      calej palestyny Zydom, jako ich wlasnosci, ktora nigdy nikomu dobrowolnie nie
      sprzedali ani tez dali, tylko im ja ukradziono.
      • mirmilek cmok, cmok :))))))) 15.06.04, 18:46
        Gość portalu: jarek-Zyd napisał(a):

        > wiecej glosow przy 13 milionach glosujacych na nich albo tez na konserwatorow,
        > cos w 2 miesiace stracili az tak duzo poparcia?- bardzo dziwne.
        >
        > A tak pozatym nie zapominajmy o resolucji Ligi Narodow z roku 1920 o oddaniu
        > calej palestyny Zydom, jako ich wlasnosci, ktora nigdy nikomu dobrowolnie nie
        > sprzedali ani tez dali, tylko im ja ukradziono.

        frekwencja mala, to i glosow proporcjonalnie mniej :) co, jareczku, w szkole nie
        nauczyli ulamkow :DDD

        i nie zapominaj, ze w karcie ligi narodow arabom przyznalo sie prawo do
        niepodleglosci, wiec pozniej liga... niczego prawa dawac nikomu nie miala :) a
        jesli uwazasz, ze miala prawo, to rowniez onz moglo te decyzje zmienic, czas
        wiec wycofac sie z terenow okupowanych, drogi jaro, i zaczac myslec o pokojowym
        wspolzyciu, a nie o rozpuszczaniu rasizmu w internecie :)
        • Gość: jarek-Zyd Bardzo dobra tupowa arabska odpowiedz IP: *.fastres.net 15.06.04, 21:23
          Brawo i nie zapomnijmy o resolucji Ligi Narodow z roku 1920 o oddaniu calej
          Palestyny jej jedynym i prawdziwym wlascicielom-ZYDOM
          • Gość: mirmil Re: Bardzo dobra tupowa arabska odpowiedz IP: 217.153.143.* 15.06.04, 22:52
            Brawo i nie zapomnijmy o resolucji Ligi Narodow z roku 1920 o oddaniu calej
            > Palestyny jej jedynym i prawdziwym wlascicielom-ZYDOM

            nie zapominaj rowniez o wczesniej uchwalonej karcie ligi narodow, gdzie arabom
            sie przyznaje prawo do niepodleglosci. wiec pozniejsza rezolucja stoi w
            sprzecznosci z sama karta ligi :)

            jakbys czesciej wchodzil na strone onz, to byc sobie o tym mogl przeczytac i o
            wszelkich rezolucjach ligi narodow wiedzialbys juz dawno, jareczku, a nie
            przepisywal glupoty z syjonistycznych portali :)

            dobrej nocy.
            • Gość: jarek-Zyd prawo do niepodleglosci im przyznano tylko IP: *.fastres.net 16.06.04, 22:02
              na polwyspie Arabskim( od kiedy Palestyna jest jego czescia) a nie przyznala go
              Liga Narodow tylko obiecal ja szerifowi mecci lawrenc arabski i to bez zgody
              rzadu Angielskiego.
              Moze encyklopedie w Europie sa wydawane przez Syjonistow , moze Francuski Arab
              Hourani jest syjonistycznym agentem, to otworz go na stronie 395 i przeczytaj,
              moze Atlas Historyczny Georges Duby jest wydawnistwem syjonistycznym, ile
              jeszcze zrodel mazm ci podac, nawet islamizowany Wloch Noja z niechecia o tym
              pisze ale pisze.
              Twoje uwagi o syjonistycznych linkach mozesz sobie tam wsadzic gdzie chcesz bo
              na linkach ja sie nie opieram tylko na zrodlach drukowanych.
    • marcus_crassus ale zwyciestwo...24:23 :))))) 15.06.04, 14:30
      jest sie z czego cieszyc...pamietam mialem znajomego jak chodziliem do I klasy
      podstawowki...jego ojciec kupil jakis samochod i odwozil nas do domu..samochod
      byl do bani ale moj kolega siedzial na pierwszym siedzeniu i sie
      darl...jeeeee...60!!!!jeeee..70...jeeee...80!!! jeeee..70!!!
      jeee..60...jeeee..50...jeee..40...jeeee..30...etc etc :))))

      jakbym widzial mirmila :))))

      wyobry do parlamentu europejskiego zakonczyly sie takimi wynikami:

      coraz mniejsze zainteresowanie europejczykow jakas forma integracji
      politycznej.o ile europejczycy sa zainteresowani otwieraniem granic i
      integracja gospodarcza o tyle pokazuja ze gowno interesuje ich tworzenie
      jakiegos ponadnarodowego rzadu w Brukseli ktory bedzie im mowil co maja robic...

      frekwencja w wyborach europejskich spada z roku na rok...wybory robia sie coraz
      bardziej fikcja niz jakims rzeczywistym wylonieniem ciala ponadnarodowego,kraje
      wschodnie pokazaly ze wybory delikatnie mowiac im zwisaja (u nas i tak
      frekwencja byla nienajgorsza)...

      jedynym ruchem ktory przezywa szybki rozwoj w europie jest ruch nastawiony
      wrogo do dalszej integracji oraz ruch nastawiony wrogo wobec obcych,to jest
      najwiekszy zwyciezca tych wyborow...

      mirmil,nie rycz "jeee...30"....bo jeszcze 3 razy i bedziesz musial pakowac
      walizki i spierd.. do pieknej arabii na specjalnie wynajetych stateczkach...

      no chyba ze europejczycy sie wkurza wczesniej i cie wywioza do tego czasu na
      madagaskar :))
      • mirmilek frustruje cie to? :))) 15.06.04, 18:41
        do glosow psoe dodaj jeszcze glosy izquierda unida, bo nie zapominaj, ze na
        prawo w hiszpanii jest tylko pp, a na lewo sa dwie partie :D

        pamietaj, ze to sa juz trzecie z rzedu wybory w hiszpanii, ktore wygrywa lewica.
        hehehe i, o dziwo, dostaja coraz wiecej glosow, wiec chyba cos ci sie pomylilo,
        nie sadzisz?

        i zupelnie nie rozumiem, co cie napadlo z wmawianiem mi prointegracyjnych
        ciagat. to znaczy rozumiem. ostatnio, bidulko, masz tak malo powodow do radosci,
        ze musisz je sobie wymyslac :DDD

        rozumiem twoja frustracje, choc jej nie podzielam.

        na ostudzenie emocji polecam obejrzenie tej stronki:

        www.la-moncloa.es/
        podpowiadam - usmiechniety pan, to nie jest aznar :DDDDDDD

        ps. rozsmieszyles mnie naprawde tym postem o tym, ze socjalisci w hiszpanii
        przegrywaja hehehehe ehehehhe to nie tylko dowod na to, jak daleko odleciales od
        rzeczywistosci, przede wszystkim to takie... bezradne, ujmujaco bezrade :D
        biedny crassus, kto go przytuli :DDDDD
        • Gość: jarek-Zyd Chyba tylko ciebie- ilu poslow macie IP: *.fastres.net 15.06.04, 21:26
          w nowym Europejskim Parlamencie ,choc was prawie 10 % jest, my Zydzi mamy
          conajmiej 24. Albo Wasi walcza i morduja w Sudanie.
          I nie zapominalmy o pierwszej resolucji Ligi Narodow ( bez Hitlera i Stalina-
          Arabow najwiekszych przyjaciol) o przyznaniu CALEJ PALESTYNY ZYDOM:
          • Gość: mirmil Re: Chyba tylko ciebie- ilu poslow macie IP: 217.153.143.* 15.06.04, 22:53
            mamy ponad 50, nie wiedziales? to po co wogole wchodzisz na polskie forum, jesli
            cie to dotad nie zainteresowalo?
            • Gość: Gaal Re: Chyba tylko ciebie- ilu poslow macie IP: *.bytom.sdi.tpnet.pl 15.06.04, 23:07
              Zwróciłeś uwagę na słowa "jarka-żyda" cyt: "w nowym Europejskim
              Parlamencie,choc was prawie 10 % jest, my Zydzi mamy conajmiej 24."... Ciekawe
              kogo miał na myśli i czy w tej liczbie uwzględnia np. Lewartowa (Geremka).
              PS
              Co z tego, że rezolucja Ligii Narodów była taka a nie inna, skoro wiadomo kto
              był wnioskodawcą tej rezolucji i jak wyglądało przekonywanie do tej rezolucji.
              Decyzji podjętej bez uwzględnienia głosu mieszkańców rzeczonej ziemi - to się
              nazywa kolonializm.
              • mirmilek Re: Chyba tylko ciebie- ilu poslow macie 15.06.04, 23:26
                jako ciekawostke ci powiem, ze kiedys podczas surfowania po syjonistycznych
                stronach znalazlem po hiszp liste "nasi ludzi u nich" - w polsce wymieniono
                geremka i michnika. ciekawe, czy panowie o tym wiedza i jaki jest ich stosunek
                do umieszczania ich nazwisk w takiego rodzaju opracowaniach.

                wogole chetnie bym sie od geremka dowiedzial, czy uwaza sie za polaka
                zydowskiego pochodzenia, polaka 100% (byc moze by sie facet oburzyl za
                umieszczanie go na powyzszej liscie), zyjacego w polsce zyda, etc. ciekawe sa
                tego rodzaju mieszanki narodowosciowe.

                a co do rezolucji, etc. jaro (mysle) swietnie wie, o co w tym chodzi, bo skoro
                przeczytal sobie o rezolucji to tez musial przeczytac, ze byla ona sprzeczna z
                karta ligi narodow. choc moze ktos ten "szczegol" pominal...

                ale generalnie cieszy fakt, ze jarek uznaje w tej sprawie autorytet instytucji
                miedzynarodowych, bo przeciez onz od dawna kaze izraelowi sie wycofac do granic
                z 67, przyjac uchodzcow, etc.

                mysle, ze jarkowi trudno sie przyznac, ale pewnie w realu dziala na rzecz pokoju
                wlasnie na zasadach, ktore sam glosi ;)

                pzdr, m.
                • Gość: jarek-Zyd ne telus Widze ze sobie znalazles nowego sluchacza, IP: *.fastres.net 16.06.04, 21:34
                  moze tez zaczniesz surfowac po resolucjach Ligi narodow, albo tego ci zabronili.
                  Moze mnie wymienisz tych 50 Arabskich deputatow w parlamencie Unii, moze Adel
                  Smit, ale jego nikt nie wybral, moze sie sam zaprosi.
                • Gość: jarek-Zyd Ja uznaje to tylko wy od 1400 lat nie uznajecie... IP: *.fastres.net 16.06.04, 21:44
                  i w tym jest roznica.
                  Czyzby pierwsza i najwazniejsza resolucja Ligi Narodow was nie dotyczyla, i te
                  dwie pierwsze ONZ tez wam nie odpowiadaly, bo Allajh zabronil wam uklady z
                  niewiernymi robic, i jak zwykle na slabszego napadliscie,cos po kazdym ukladzie
                  pokojowym miedzy Rzeczypospolita Obojga Narodow a Musulmanami , turki jak tylko
                  sie pozbierali to od nowa nastepny napad na Rzeczypospolite przeprowadzali,az
                  pod Wiedniem tak po ich musulmanskiej d--pie dostali,ze byli zmuszeni traktat w
                  karlowicach przeszczegac a szczegolnie ten z Rosjanami 70 lat pozniej.
                  Widac tez doskonale, jak mozna tym Arabom ufac w Sudanie....jak doskonale swoich
                  wspolobywateli po islamsku traktujecie - gratulacje, tak chyab powinno wedlug
                  was byc.
                  Mozesz sie tylko modlic do twojego Allaha, ze jakis Hitler albo Stalin w Europie
                  wroci i wam pomoze.
              • Gość: jarek-Zyd Niestety w twoim swierczyku sie tylko Zydami IP: *.fastres.net 16.06.04, 21:32
                zajmuja.Moze ty wiesz ilu arabow zasiadzie w Parlamencie Unii, ale nie na
                schodach po obradach.
                • Gość: Gaal Re: Niestety w twoim swierczyku sie tylko Zydami IP: *.bytom.sdi.tpnet.pl 16.06.04, 22:41
                  W ciągu minionego tygodnia zdążyeś już stwierdzić:
                  1)Normanowie tworzyli prawo w Anglii w X w. (a wiadomo, że najechali Anglosasów
                  dopiero w 1066 r.)
                  2)Twierdzić, że język polski to nie polski a staropolszczyznę nazywasz czeskim
                  Co jeszcze wymyślisz?
                  • Gość: jarek-Zyd Ty to dobrae przeczytales. IP: *.fastres.net 16.06.04, 23:17
                    Albo tez nie umiesz czytac- prawa Normanow do zachodniej czesci Francji z X
                    wieku pochodza, albo cos innego napisalem?
                    To poeìwiedz mi to zdanie w orginale a ja ci go napisze po czesku. i zobaczymy.
                    Moge ci pomoc- kamien slifierski po czesku nazywa sie bruska.

                    Co jeszcze w twoim swierczyku znalazles.
                    Moze mi powiesz jaki jezyk uzywano w sprawach sadowych w ksiestwie
                    Cieczynskim-staro wodno polski.
                    • Gość: Gaal Re: Ty to dobrae przeczytales. IP: *.bytom.sdi.tpnet.pl 16.06.04, 23:26
                      Jesteś kompletnym dyletantem - prawo Normanów do zachodniej części Francji
                      również nie pochodzi (i nie powstało) z X w. Tak się składa ,że jestem z
                      wykształcenia prawnikiem i to co mówisz jest śmieszne!!!
                      To co przypisujesz czeskiemu to polski. Zajrzyj sobie do każdej monografii
                      opisującej literaturę polska oraz ówczesną składnie i fleksję języka polskiego.
                      • Gość: jarek-Zyd ne telus A ja zawsze myslalem ze jestes nauczonym IP: *.fastres.net 17.06.04, 17:05
                        idiota, to moze nam tez opowiesz , czy Wilhem Zdobywca mial podstawy prawne do
                        najazdu na Anglie i zdobycia Korony i dlaczego po jego zwycienstwie nikt mu sie
                        nie opieral.
                        • Gość: Gaal Re: A ja zawsze myslalem ze jestes nauczonym IP: *.bytom.sdi.tpnet.pl 17.06.04, 17:52
                          Dyletant, nieuk i cham oto obraz osoby która o innych mówi "nauczony idiota".
                          Zajrzyj sobie sam do książek opisujących genezę prawa Normanów (X w. !!! jesteś
                          śmieszny).
                          • Gość: jarek-Zyd ne telus To tez w twoim swierczyku przeczytales- bardzo IP: *.fastres.net 17.06.04, 20:58
                            interesujace wydawnistwo.
            • Gość: jarek-Zyd Ale w ANP---podaj choc jednego w Unii. IP: *.fastres.net 16.06.04, 21:30
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka