felusiak1
13.02.13, 00:35
mój przyjaciel igor, który mnie lubi (zadeklarował dobrowolnie) popełnił tekst w którym przedstawił procenty, które wział z czubka swojej głowy. Prawdę mówiąc wydawały się zbyt duże. Ja nie wiem jeki jest procent tranzakcji rozliczanych w dolarach ale na oko nie dałbym wiecej niż 40%. igor uparł się na 49.6% ale nie podał żadnego źródła. Naprawdę nie mam pojecia w jakim celu kłamie.
Wszyscy wiemy, ze miedzynarodowe tranzakcje rozliczane są w kilku walutach - dolarach, euro, jenach, frankach szwajcarskich, w dolarach kanadyjskich i australijskich. Sama strefa euro i jej codzienne rozliczenia są niebotyczne.