Dodaj do ulubionych

kłamstwa igora są bezcelowe

13.02.13, 00:35
mój przyjaciel igor, który mnie lubi (zadeklarował dobrowolnie) popełnił tekst w którym przedstawił procenty, które wział z czubka swojej głowy. Prawdę mówiąc wydawały się zbyt duże. Ja nie wiem jeki jest procent tranzakcji rozliczanych w dolarach ale na oko nie dałbym wiecej niż 40%. igor uparł się na 49.6% ale nie podał żadnego źródła. Naprawdę nie mam pojecia w jakim celu kłamie.
Wszyscy wiemy, ze miedzynarodowe tranzakcje rozliczane są w kilku walutach - dolarach, euro, jenach, frankach szwajcarskich, w dolarach kanadyjskich i australijskich. Sama strefa euro i jej codzienne rozliczenia są niebotyczne.
Obserwuj wątek
    • eva15 kłamstwa igora są bezcelowe. Iwoje zarzuty też 13.02.13, 00:42
      Skoro zarzucasz Igorowi kłamstwo, to musisz to udowodnić. Niestety ty tylko mówisz, że nie wiesz, jak rzeczywiście jest i dlatego Igor kłamie.

      Niezły kabaret, godny tego forum.
      • misterpee Re: ujajcie felusiowi 13.02.13, 00:50
        bo Felus przyjacielem Igora i felus miluje cala ludzkosc . Czy felus zostanie papiezem?
      • felusiak1 Re: kłamstwa igora są bezcelowe. Iwoje zarzuty te 13.02.13, 00:58
        bardzo chciałbym ale nigdzie nie znalazłem a igor odmawia podania linku do procentów.
        zwykle zawsze podaje a tym razem uparł się i odmawia.
        • eva15 Re: kłamstwa igora są bezcelowe. Iwoje zarzuty te 13.02.13, 01:05
          No to skąd wiesz, że on kłamie ?
          • felusiak1 Re: kłamstwa igora są bezcelowe. Iwoje zarzuty te 13.02.13, 01:33
            masz rację. właściwie nie wiem.
            właśnie zaczęła kwitnąć palma a dęby jak to zwykle na wiosnę mają niebieskie liście.
    • j-k Felek, please. 13.02.13, 04:37
      Igor nie ma pojecia o ekonomii.
      Evelein przynajmniej sie stara.

      J.K.
      ekonomista.
      • 5magna Re: Felek, please. 13.02.13, 04:47
        J-K to ekonom z kolchozu....
        • j-k hloopcze... 13.02.13, 04:57
          gdy doviesz sie - co znaczaja takie podstawowe pojecia ekonomiczne - jak:

          w skali mikro:
          rachunek strat i zyskow
          bilans roczny

          a w skali makro:
          bilans handlowy
          rownowaga budzetu

          itd.

          to zglos sie do mnie na dalsze szkolenie.

          Buenas Noches.
          • 5magna Re: hloopcze... 13.02.13, 07:23
            Gdzies slyszalem chyba w warsztacie samochodowym jak mowili ze drukowanie pieniedzy bez konca w ktorych sa tylko 2 komponenty Zaufanie i Papier po jakims czasie traca zaufanie i zostaje tylko papier. Amerykanie jak zwykle zawsze sa w czolowce i tym razem w tym drukowaniu tez. Dlatego wszyscy co nazbierali dolarow bez liku prubuja je szybko wydac kupujac wszystko co ma namacalna i potrzebna do zycia wartosc lacznie ze zlotem. Nie ze zloto da sie jesc ale ze nie da sie wydrukowac. Co ty myslisz ekonomisto o tym co ci mechanicy sobie gadali???
            • j-k to, ze sa mocno spoznieni w rozwoju 13.02.13, 13:56
              5magna napisał(a):
              Co ty myslisz ekonomisto o tym co ci mechanicy sobie gadali???

              to, ze sa mocno spoznieni w rozwoju
              madrzej si pozbywali sie dolarow jusz 5 - 10 lat temu.

              Ale ja tesz spytam tych mechaniorow:
              Po co brali te dollary do reki, a nie kazali sobie placic za uslugi zlotem, euro,
              czy np. chinska waluta ?

    • bywszy1 Re:jakie to wzruszajace+ 13.02.13, 06:53

      • kaszebe12 Felus , prosze... 13.02.13, 08:32
        -Jestesmy na forum dyskusyjnym...-Jezeli Igor sklamal , podaj poprawne liczby i fakty , podeprzyj je pertynentna argumantacja i... po spiewie.-Jestem przekonany ,ze Igor nas przeprosi za wprowadzanie bledow. -Proste , szybkie , bezposrednie.
        • 5magna Re: Felus , prosze... 13.02.13, 10:19
          Oczywiscie zgnoj felus igora liczbami. A jak nas igor nie przeprosi to go ukrzyzujemy a ja bede gwozdzie wbijal.....
          • kaszebe12 Re: Felus , prosze... 13.02.13, 11:21
            Ty , magna , nie badz taki cwaniak.-Ja tez bym kilka gwozdzi chcial wbic.
        • felusiak1 Re: Felus , prosze... 13.02.13, 16:36
          chętnie podałbym ale skąd je wziąć? do czubka głowy igora nie mam wgladu a nigdzie poza jego czubkiem głowy takie dane nie istnieją.
    • asmall4 Re: kłamstwa igora są bezcelowe 13.02.13, 13:41
      Share of national currencies in total identified official holdings of foreign exchange, end of year

      rok 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010
      procent 71.1 71.5 67.1 65.9 65.9 66.9 65.5 64.1 64.1 62.1 61.5%
      www.imf.org/external/pubs/ft/ar/2011/eng/pdf/a1.pdf
    • igor_uk felus,dopoki udowodnisz,ze klamie. 13.02.13, 17:05
      Klamcem nazwac mnie nie mozesz.

      p.s. Juz wiesz czym jest CHIPS,sadze,ze ze zdiwieniem stwierdziles,ze tego nie da sie zjesc.
      Teraz popatrz czym jest S.W.I.F.T.
      • felusiak1 idź do doopy igor. 13.02.13, 18:18

        • igor_uk Nie moge,felus. 13.02.13, 18:25
          Tam juz jest zajeto. Zgadnij,przez kogo?
          • misterpee Re: argumenty Felusia 13.02.13, 18:58
            Felus to samobojca, sam sobie strzela w noge, jak brak argumentu to sa wyzwiska. Prawdziwa sztuka bylego ubeka.
            • igor_uk Re: argumenty Felusia 13.02.13, 19:01
              felus to zaden ubek,raczej zdradza to,ze jest Zydem z narodowosci.
              Bo wlasnnie w taki sposob oni zachowuja sie.Odrazu unosza sie.
              • felusiak1 idź do doopy i zabierz ze sobą kolegę/brata 13.02.13, 19:45

                • igor_uk felus,przeciez juz naisalem do ciebie, 13.02.13, 19:52
                  ze tego nie moge zrobic.Bo tam miejsce jest zajete i to przez ciebie.
              • romad2447 Re: argumenty Felusia 13.02.13, 20:02
                Igor
                zydkiem to jestes Ty ,bo tylko zydki mogli emigrowac z CCCP,Ewa 15 tak samo.
                • igor_uk Romado,rozszyfrowales mnie. 13.02.13, 20:07
                  :-)))))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka