polski_francuz
19.06.13, 19:16
Rosja ma ponoc 8500 glowic nuklearnych, Stany 7700. Oczywiste pytanie jest na co ta bron strategiczna? I oczywsiscie warto sie rozbroic tak, jak proponuje teraz Obama.
Mam tylko jeden zgryz: co sie stanie z tymi rozbrojonymi glowicam? Boje sie, ze jakos wyladuja tam, gdzie nie trzeba.
PF