wojciech.2349 28.10.16, 15:49 holownik jest potrzebny bo okręt może z powodu dziury utonąć. Rdza to wróg. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szwampuch58 Re: lotniskowiec z holownikiem 28.10.16, 15:52 gdzie, na Kanale Elbląskim? Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2349 Re: lotniskowiec z holownikiem 28.10.16, 15:57 szwampuch58 napisał: > gdzie, na Kanale Elbląskim? ------------------------------ Kacapski holownik na "Kanale Elbląskim?" Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: lotniskowiec z holownikiem 28.10.16, 16:04 jaki holownik,nie znam grypsery "prawdziwych "Polakow ? Odpowiedz Link Zgłoś
kylax1 A co się stanie jak holownik zatonie? 28.10.16, 15:54 Oto jest pytanie. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
felusiak1 Dym z dymiącego okretu zadymia dymem 29.10.16, 20:03 Самовароносец Адмирал Кузнецов проходит Ла - Манш. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: lotniskowiec z holownikiem 29.10.16, 12:56 prawdy polskich woytkow ... opinia sekretarza generalnego NATO , Jensa Stoltenberga ; " jestem zaniepokojony, zatroskany wyslaniem rosyjskiej floty w rejon Morza Srodziemnego " co wiedza woytki , a czego Stoltenberg nie wie ... polskie woytki wytlumaczcie szefowi NATO w Europie, ze te statki juz zatonely zanim doplynely , ze jego obawy sa calkowicie bezpodstawne, zupelnie nieuzasadnione . Stoltenberg jest swiecie przekonany , ze na plywanie po Morzu Srodziemnym ma petent wylacznie wojenna folta NATO, USA . To, ze on sie myli , niestety jego problem . Odpowiedz Link Zgłoś
kylax1 Wyjątkowo się zgodzę. 29.10.16, 12:58 Na obszarze wód międzynarodowych na Morzu Śródziemnym, Rosja ma takie samo prawo pływania, jak USA i NATO i każdy inny kraj. Odpowiedz Link Zgłoś
1.melord lotniskowiec z holownikiem ...niby tak 29.10.16, 13:03 wojciech.2349 napisał(a): > holownik jest potrzebny bo okręt może z powodu dziury utonąć wszystko prawda... w Polsce nawet holownikow brak ostani(polski!!) zatonal 2 lata temu...ze starosci obecne dzierzawimy,skad?...zgadnij (ulatwie.....nie od ruskich) Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: węgiela mieli za duzo? 10.11.16, 10:47 wykrywaczu_ :Myśliwce F/A-18 Hornet zderzyły się nad oceanem. Odpowiedz Link Zgłoś
wasyl_szuja Re: lotniskowiec z holownikiem 12.11.16, 22:32 Zabawne obrazki: ДЕМУРА - про КУЗЮ. Odpowiedz Link Zgłoś
wasyl_szuja Re: jeden mig już na dnie - czekamy na kolejne 14.11.16, 21:40 Coraz więcej rubelków kosztuje "imperium" ta wojna w Syrii ;) Swoją drogą często tu czytałem, że lotniskowce to przeżytek więc co tak cicho teraz o tym? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wasyl_szuja Re: jeden mig już na dnie - czekamy na kolejne 14.11.16, 22:06 Może dym zasłonił pas startowy? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
5magna Re: a może zaawansowana straż pożarna z kuzniecow 24.11.16, 09:25 Niemozliwe.. Takie cudo. www.konflikty.pl/aktualnosci/wiadomosci/najnowszy-amerykanski-okret-zepsul-sie-na-morzu/ Odpowiedz Link Zgłoś