Dodaj do ulubionych

lotniskowiec z holownikiem

28.10.16, 15:49
holownik jest potrzebny bo okręt może z powodu dziury utonąć.
Rdza to wróg.
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: lotniskowiec z holownikiem 28.10.16, 15:52
      gdzie, na Kanale Elbląskim?
      • wojciech.2349 Re: lotniskowiec z holownikiem 28.10.16, 15:57
        szwampuch58 napisał:
        > gdzie, na Kanale Elbląskim?
        ------------------------------
        Kacapski holownik na "Kanale Elbląskim?"
        • szwampuch58 Re: lotniskowiec z holownikiem 28.10.16, 16:04
          jaki holownik,nie znam grypsery "prawdziwych "Polakow ?
    • kylax1 A co się stanie jak holownik zatonie? 28.10.16, 15:54
      Oto jest pytanie. :))
    • pijatyka Nowa klasa kacapskich okrętów - pośmiewiskowiec 28.10.16, 17:33

    • karbat Re: lotniskowiec z holownikiem 29.10.16, 12:56
      prawdy polskich woytkow ... opinia sekretarza generalnego NATO , Jensa Stoltenberga ;
      " jestem zaniepokojony, zatroskany wyslaniem rosyjskiej floty w rejon Morza Srodziemnego "

      co wiedza woytki , a czego Stoltenberg nie wie ...
      polskie woytki wytlumaczcie szefowi NATO w Europie, ze te statki juz zatonely zanim
      doplynely , ze jego obawy sa calkowicie bezpodstawne, zupelnie nieuzasadnione .

      Stoltenberg jest swiecie przekonany , ze na plywanie po Morzu Srodziemnym ma petent wylacznie wojenna folta NATO, USA . To, ze on sie myli , niestety jego problem .

      • kylax1 Wyjątkowo się zgodzę. 29.10.16, 12:58
        Na obszarze wód międzynarodowych na Morzu Śródziemnym, Rosja ma takie samo prawo pływania, jak USA i NATO i każdy inny kraj.
    • 1.melord lotniskowiec z holownikiem ...niby tak 29.10.16, 13:03
      wojciech.2349 napisał(a):

      > holownik jest potrzebny bo okręt może z powodu dziury utonąć

      wszystko prawda... w Polsce nawet holownikow brak
      ostani(polski!!) zatonal 2 lata temu...ze starosci
      obecne dzierzawimy,skad?...zgadnij
      (ulatwie.....nie od ruskich)
    • szwampuch58 Re: węgiela mieli za duzo? 10.11.16, 10:47
      wykrywaczu_ :Myśliwce F/A-18 Hornet zderzyły się nad oceanem.
    • szwampuch58 Re: weglowy 10.11.16, 11:34
      oczywista oczywistosc
    • wasyl_szuja Re: lotniskowiec z holownikiem 12.11.16, 22:32
    • pijatyka Re: jeden mig już na dnie 14.11.16, 19:19

      Żałko...
    • wasyl_szuja Re: jeden mig już na dnie - czekamy na kolejne 14.11.16, 21:40
      Coraz więcej rubelków kosztuje "imperium" ta wojna w Syrii ;)

      Swoją drogą często tu czytałem, że lotniskowce to przeżytek więc co tak cicho teraz o tym? ;)
    • wasyl_szuja Re: jeden mig już na dnie - czekamy na kolejne 14.11.16, 22:06
      Może dym zasłonił pas startowy? ;)
    • 5magna Re: a może zaawansowana straż pożarna z kuzniecow 24.11.16, 09:25
      Niemozliwe.. Takie cudo.

      www.konflikty.pl/aktualnosci/wiadomosci/najnowszy-amerykanski-okret-zepsul-sie-na-morzu/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka