felusiak1
08.10.20, 21:12
znalazlem wpis nastepujacej tresci:
"Nic nie stawiam bo teoretycznie wygra Hilary ale Donald urzadzi taki cyrk ze Obama jeszcze w lutym bedzie prezydentem"
Osoba, ktora to napisala nadal raczy nas swoimi przewidywaniami.
Inny wpis: "Przecież na Trumpa głosowało mniej, niż 50% Amerykanów mieszkających w USA. System voting rights w USA jest dość skomplikowany i sprzyja republikanom."
To ciekawe bo ten system sprzyjal Obamie, ktory nie byl republikaninem.
Ta osoba rownież jest aktywna dzisiaj.