Dodaj do ulubionych

Republikańscy politycy na Tweeterze

27.11.20, 04:35
Był sobie taki black gay guy, czarny homoseksualny facet, który nazywał się Dan Purdy. Ten czarny homoseksualny facet zamieszczał na Tweeterze posty takie jak na pierwszym obrazku, popierające Trumpa, twierdzące ze za czasów demokratów jako czarnego gaya spotykały go tylko przykrości, a za czasów Trumpa żyje mu się wspaniale i szczęśliwie.

Ale pewnego razu, umieścił zatweetował message taki jak na drugim obrazku. I wtedy bomba wybuchła, bo ten czarny homoseksualny mężczyzna zapomniał przełączyć konta na Tweeterze, i okazało sie że czarny homoseksualny Dan Purdy, w rzeczywistości nazywa się Dean Browning, ale dalej pisał że jest czarnym homoseksualnym mężczyzną i jako takiemu nigdy nie żyło mu się tak dobrze jak podczas prezydentury Trumpa.

Czarny i homoseksualny Dean Purdy jest tak czarny i homoseksualny jak ten pan na trzecim obrazku, który w rzeczywistości jest republikaninem, komisarzem hrabstwa Lehigh w Pensylwanii - jak napisał o sobie na własnej stronie biograficznej "proud pro-life, and proud Christian-conservative" (dumnym obrońcą życia i dumnym konserwatywnym chrześcijaninem)

Konto "czarnego homoseksualnego mężczyzny" Dana Purdy'ego - założone zaledwie w październiku 2020 - zdążyło już być kilkakrotnie czasowo blokowane przez Tweeter, za sianie dezinformacji. Tego samego Dana Purdy'ego, który był jednym z najczęściej lajkujących tweety oryginalnego Deana Browninga, który w tym roku przegrał o 2500 głosów wybory w 7. dystrykcie kongresowym w Pensylwanii.

Historia czarnego homoseksualnego mężczyzny Republikanina o świńsko-białej skórze, stanowi refleks tego czym stali się w ostatnich latach republikanie.


Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka