23.06.26, 09:18
Nowa taktyka onuc?
Obserwuj wątek
    • igor_2025 To nie taktyka 23.06.26, 11:49
      To metoda na pijaczynko, ktory celowo zasiera forum, wyciagajac watki z przed wielu lat, zeby biezace dyskusje, ktore jemu nie podabaja sie, znikli z pierwszej listy forum.

      Wiec, droga жопа pod numerem 34, musisz byc mnie wdzieczna, ze i Twoje wypowiedzi nie znikaja gdzies na dole listy.
    • opa34 Re: Up! 23.06.26, 19:20
      Pijatyka szaleju sie najadla,wlasnie
      • pijatyka Jak tam, przygłupie, znudziły ci się już... 23.06.26, 19:40


        ...skarpetki?...


        • opa34 Re: Up! 23.06.26, 20:15

          pijatyka napisala znowu bezety
    • monalisa2016 Re: Up! 23.06.26, 20:51
      Czasami lepiej byc ta onuca, dmuchac na zimno bo jak dotychczas wszystkie onucowskie przepowiednie sie sprawdziwy i te onuce mieli w bardzo a bardzo wielu wypadkach RACJE.
      • opa34 Re: Up! 23.06.26, 21:50
        Wiele prognoz prorosyjskich się nie sprawdziło, np.:
        że Ukraina upadnie w kilka dni lub tygodni,
        że rząd w Kijowie szybko się załamie,
        że pomoc Zachodu wyczerpie się po kilku miesiącach,
        że NATO się rozpadnie lub przestanie wspierać Ukrainę,
        że rosyjska armia osiągnie szybkie i zdecydowane zwycięstwo.
        A teraz ********* onuco
    • opa34 Re: Up! 24.06.26, 15:15
      Upsss
    • polski_francuz Glebszy sens 24.06.26, 16:17
      opa34 napisał(a):

      " Nowa taktyka onuc?"

      Prawda wychodzi na jaw jesli przetlumaczymy "Up!". Bowiem jesli "p=P" i "!=A" wychodzi nam na UPA :)

      PF
      • monalisa2016 Polska jezyka trudna jezyka pefcia 🐑 24.06.26, 16:36
        polski_francuz napisał:

        > opa34 napisał(a):
        >
        > " Nowa taktyka onuc?"
        >
        > Prawda wychodzi na jaw jesli przetlumaczymy "Up!". Bowiem jesli "p=P" i "!=A" w
        > ychodzi nam na UPA :)
        >
        > PF

        Jak w tytule. 🐑👎🤓
      • stefan4 Re: Glebszy sens 24.06.26, 17:11
        polski_francuz:
        > Prawda wychodzi na jaw jesli przetlumaczymy "Up!". Bowiem jesli "p=P" i "!=A" wychodzi
        > nam na UPA :)

        A jak z przodu dołączymy jeszcze jedno ,,P'', to wyjdzie ,,PUPA'' czyli ,,Pozagrobowa Ukraińska Powstańcza Armia''.

        Ona podobno czasem wychodzi z grobu i wykonuje jakąś antypolską dywersję. To wiem od pewnego nacjonała.

        - Stefan
    • opa34 Re: Up! 24.06.26, 20:15
      Upss
    • opa34 Re: Up! 25.06.26, 20:20
      Znowu szaleje wariatka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka