igor_2025 To nie taktyka 23.06.26, 11:49 To metoda na pijaczynko, ktory celowo zasiera forum, wyciagajac watki z przed wielu lat, zeby biezace dyskusje, ktore jemu nie podabaja sie, znikli z pierwszej listy forum. Wiec, droga жопа pod numerem 34, musisz byc mnie wdzieczna, ze i Twoje wypowiedzi nie znikaja gdzies na dole listy. Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Jak tam, przygłupie, znudziły ci się już... 23.06.26, 19:40 ...skarpetki?... Odpowiedz Link Zgłoś
monalisa2016 Re: Up! 23.06.26, 20:51 Czasami lepiej byc ta onuca, dmuchac na zimno bo jak dotychczas wszystkie onucowskie przepowiednie sie sprawdziwy i te onuce mieli w bardzo a bardzo wielu wypadkach RACJE. Odpowiedz Link Zgłoś
opa34 Re: Up! 23.06.26, 21:50 Wiele prognoz prorosyjskich się nie sprawdziło, np.: że Ukraina upadnie w kilka dni lub tygodni, że rząd w Kijowie szybko się załamie, że pomoc Zachodu wyczerpie się po kilku miesiącach, że NATO się rozpadnie lub przestanie wspierać Ukrainę, że rosyjska armia osiągnie szybkie i zdecydowane zwycięstwo. A teraz ********* onuco Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Glebszy sens 24.06.26, 16:17 opa34 napisał(a): " Nowa taktyka onuc?" Prawda wychodzi na jaw jesli przetlumaczymy "Up!". Bowiem jesli "p=P" i "!=A" wychodzi nam na UPA :) PF Odpowiedz Link Zgłoś
monalisa2016 Polska jezyka trudna jezyka pefcia 🐑 24.06.26, 16:36 polski_francuz napisał: > opa34 napisał(a): > > " Nowa taktyka onuc?" > > Prawda wychodzi na jaw jesli przetlumaczymy "Up!". Bowiem jesli "p=P" i "!=A" w > ychodzi nam na UPA :) > > PF Jak w tytule. 🐑👎🤓 Odpowiedz Link Zgłoś
stefan4 Re: Glebszy sens 24.06.26, 17:11 polski_francuz: > Prawda wychodzi na jaw jesli przetlumaczymy "Up!". Bowiem jesli "p=P" i "!=A" wychodzi > nam na UPA :) A jak z przodu dołączymy jeszcze jedno ,,P'', to wyjdzie ,,PUPA'' czyli ,,Pozagrobowa Ukraińska Powstańcza Armia''. Ona podobno czasem wychodzi z grobu i wykonuje jakąś antypolską dywersję. To wiem od pewnego nacjonała. - Stefan Odpowiedz Link Zgłoś