marcus_crassus 19.12.04, 16:37 www.time.com/time/ :)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Alfred Mam do niego wiele zastrzezen, chocby fakt, ze IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 19.12.04, 16:51 sprzeciwia sie likwidacji Mekki, ale podoba mi sie jego ocena wspolpracownikow i lojalnosc wobec wlasnej filozofii zyciowej. "Oceniam slusznosc swojej decyzji na podstawie opnii moich krytykow" - tak powiedzial polzartem, po drugim wyborze na gubernatora Teksasu. Wystarczy wiec zestawic razem tych co go nienawidza i mamy doskonaly przekroj pogladow i decycji obecnego prezydenta USA. Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus dokladnie!!!miliony lewakow i alternatywnych 19.12.04, 16:56 nie moga sie mylic :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aki józio stalin też the Conqueror :))))))) i to 2x IP: *.protonet.pl / *.protonet.pl 19.12.04, 16:57 hehe Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus nie da sie ukryc ze jozio stalin byl 19.12.04, 17:02 wielkim wodzem stworzyl imperium ktore moglo probowac stac sie hegemonem calej planety Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alfred Ze smutkiem trzeba stwierdzic, ze Stalin tez byl IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 19.12.04, 17:15 produktem amerykanskim w pewnym sensie. Po pierwsze, Sowiecja upadlaby w 1942 r. gdyby nie olbrzymie dostawy zaopatrzenia w zywnosc, leki, bron (do 40% uzytych przecie Nazi w 1942); po drugie, naiwnosc Roosevelta i na poczatku Trumana, ze wujaszek Joe, nie jest bandyta gruzinskim a po prostu komunista, ktorego mozna uglaskac. Poza tym, twoj komentarz jest typowym biadoleniem idioty, ktoremu nic nie wyszlo, a szczegolnie nadzieja na to, z Bush przegra w Ameryce a Ameryka w Iraku. Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 Re: Ze smutkiem trzeba stwierdzic, ze Stalin tez 19.12.04, 17:20 Tu nie bylo komentarza,bylo proste stwierdzenie faktu. Stalin byl prawdziwym Zdobywcą,ktory strefe wplywow swojego imperium i jego granice rozciagnal az do wrot zachodnich miast.Bush na razie to tylko marny erzatz,ktorego doradcy powinni jeszcze wiele sie nauczyc i Stalina metody postudiowac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aki alez wiem ze ameryka wygrywa w iraku IP: *.protonet.pl / *.protonet.pl 19.12.04, 17:23 już od 21 mcy.niestety nie potrafię miec tak jak krasy orgazmu na wiesc o wyborze TIME'A- ale wiadomo że gama zboczeń seksualnych jest szeroka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: che guevara heil Bush = heil Hitler!!!! IP: 217.153.221.* 19.12.04, 19:09 www.myslpolska.icenter.pl/index.php?menu=historia&parStrona=3&nr=2004060218581 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alfred Gratuluje pozytywnych konotacji - nerwica pewna. IP: *.detroit-19rh15rt.mi.dial-access.att.net 19.12.04, 19:12 Odpowiedz Link Zgłoś