meerkat1
02.05.05, 15:35
"Niezlomny jest zwiazek republik SWOBODNYCH
Rus wielka na setki zlaczyla je lat!
Niech zyje potezny JEDNOSCIA narodow
z ICH WOLI zrodzony- nasz kraj, Zwiazek Rad!
Refren:
Chwala ci ojczyzno!
tys ziemia SWOBODY!
ludow przyjazni ostaja i STRAZ!
Sztandar radziecki,
sztandar ludowy
droga zwyciestwa
niech kraj wiedzi nasz!"
Nie, to nie dowcip!
To AUTENTYCZNE slowa AUTENTYCZNEGO hymnu ZSRS.
komentarz wydaje sie zbyteczny! :-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Niech sie swieci 9 MAJ!