bella24 23.06.05, 21:16 "Większość mieszkańców świata ma złą opinię o USA - wynika z sondażu przeprowadzonego w 16 krajach " - nie rozumiem tego zdania. Czy to znaczy, ze mieszkancy 16 krajow wypowiadaliby sie za reszte mieszkancow swiata ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
presentation1 Jezeli sie kogos nie lubi to................ 23.06.05, 21:23 po prostu nie lubi.Czepiasz sie sondazu bo niweczy twoj obraz o USA.Zapewniam Cie ze JEDNAK masz racje.Ten sondaz klamie.Jest jeszcze gorzej Odpowiedz Link Zgłoś
hummer I nie dziwię się, że tak jest 23.06.05, 21:26 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=25590534 Ostoja demokracji pada. Terz demokracją jest pecunia. Nie podobasz się nie masz domu. Odpowiedz Link Zgłoś
qso pecunia wspólczesny diabeł 23.06.05, 21:29 "oj dana dana nie ma szatana" (?) Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: I nie dziwię się, że tak jest 23.06.05, 23:56 hummer napisał: > Ostoja demokracji pada. Terz demokracją jest pecunia. Nie podobasz się nie >masz domu. Nie mozna narzekac. Jak porownasz z Palestynczykami to nie jest tak zle, nikt nie bombarduje, a jeszcze pare groszy dadza. Odpowiedz Link Zgłoś
faklapolis ODPOWIEM LEWAKOM 24.06.05, 20:10 taaaaaaa.... pod Pew Global Attitudes Project ,ciekawi i znajacy jezyk moga sprawdzic to co ewentualnie bedzie macic wybiorcza .Sondaz ten jest tyle wart co podany przez emnie za moment jeden z jego fragmentow!!! Niech mnie drzwi scisna nie od dzisiaj obywatele panstw lewacy wszelkiej masci ktora zazdroscily USA gdy tylko moga to sobie pofolgowac to sobie folguja modrzy ludzie tylko moaga z politowaniem pokiwac glowa. Juz przetlumaczylem bodajrze wczoraj fragment w ktorym delegacja z iraku skarzyla sie na skompstwo i to nie usa lecz europejskich "mocerstw ktore byly zawsze gluche na telefony od politykow irackich .nikt inny tylko USA becaluje pomoc na kazda katastrofe w obojetnie jakim kraju Turcja juz zapomniala ze taka francja wyslala swoja "ekipe" kilka dni po trzesieniu ziemi a wsparcie humanitarne praktycznie nigdy nie dojechalo -wszystkiego kilka ciezarowek!!!No ale dosyc na tym mozna by pisac tak jak inni lecz nie oto chodzi!!! Chcialem tylko pokazac bezsensownosc tego sondazu no i prosze !! jadno z pytan dotyczylo religi... oto rezultaty... NIE RELIGIJNI-SLABO/ZBYT RELIGIJNI US 58/21-kompletna bzdura, wynik powinien byc odwrotny!!! FRANCE 26/61- huehuehue, kraj laicki!!! religijnosc ponizej 20% licze muzulmanow!! HOLANDIA 25/57 - BEZ KOMENTARZA NIEMCY 31 /39 - biznesem w niemczech sa apartamenty w kosciolach!! zupelnie jak kiedys sklepy meblowe w kosciolach na Ukrainie!! CANADA- 38/35 HISZPANIA 40/31 ROSJA 38/27 !!!!!! POLSKA- Polska jest hitem...38/6 !!!HUEHUEHUEHUE niech czarni pakuja walizki !!! itd itp noe chce juz mi sie wiecej pisac bo napewno juz widzicie ze caly ten sondaz jest smieszny oczywiscie nie wysaalem sobietego z palca link pod people- press.org/ temat:U.S. Image Up Slightly, But Still Negative echh... Odpowiedz Link Zgłoś
fritz.fritz POLSKA- Polska jest hitem...38/6 !!!HUEHUEHUEHUE 25.06.05, 12:00 To jest naprawde hit :))) !! Mowi naprawde wszystko o jakosci sondazu. Odpowiedz Link Zgłoś
gaszcz_portalu Re: POLSKA- Polska jest hitem...38/6 !!!HUEHUEHUE 25.06.05, 13:07 sprawdz najpierw zrodlo, zanim zaczniesz sie podniecac nastepnym razem. Odpowiedz Link Zgłoś
gaszcz_portalu Re: ODPOWIEM LEWAKOM 25.06.05, 13:06 aklapolis napisał: > Chcialem tylko pokazac bezsensownosc tego sondazu no i prosze !! > jadno z pytan dotyczylo religi... > > oto rezultaty... > > NIE RELIGIJNI-SLABO/ZBYT RELIGIJNI > > US 58/21-kompletna bzdura, wynik powinien byc odwrotny!!! > FRANCE 26/61- huehuehue, kraj laicki!!! religijnosc ponizej 20% licze > muzulmanow!! > HOLANDIA 25/57 - BEZ KOMENTARZA > NIEMCY 31 /39 - biznesem w niemczech sa apartamenty w kosciolach!! zupelnie > jak kiedys sklepy meblowe w kosciolach na Ukrainie!! > CANADA- 38/35 > HISZPANIA 40/31 > ROSJA 38/27 !!!!!! > POLSKA- Polska jest hitem...38/6 !!!HUEHUEHUEHUE niech czarni pakuja walizki !! > ! dawno sie tak nie usmialem. deklarujesz kukielko znajomosc angielskiego, ale nie zauwazyles, ze te dane odnosza sie do stanow zjednoczonych ameryki, a nie wymienionych panstw. jest to sondaz przeprowadzony w tych panstwach, w ktorym pytaja ludzi, za jak bardzo religijnych uwazaja AMERYKANOW. nie siebie. cytacik z pewglobal.org/reports/display.php?ReportID=247 The biggest gap between the way Americans are seen by other Western countries, and the way they see themselves, is with respect to religion. Majorities in France and the Netherlands and pluralities in Great Britain and Germany see the U.S. as too religious. By contrast, a 58% majority of Americans say their country is not religious enough. On this point, Muslims find themselves in rare agreement with the American public; majorities in Indonesia, Pakistan, Lebanon and Turkey all believe the U.S. is not religious enough. Odpowiedz Link Zgłoś
fritz.fritz USA Ukraina i caly nasz region zawdziecza 25.06.05, 11:57 niepodleglosc. NATO jest wazniejsze dla istnienia Polski niz Unia Europejska. Tak twierdzil rowniez pan Nowak-Jezioranski. I mial i nadal ma calkowicie racje. System bezpieczenstwa w Europie i na swiecie jest systematycznie niszczony przez Niemcy uprawiajacych chorobliwa polityke mocarstwowa. To, ze spora czesc Polakow nie zdaje sobie z tego sprawy, jest doprawdy porazajace, ale tez nie powinno specjalnie dziwic. To pokazuje, jaki stopien usiagnelo juz pranie mozgow i antyamerykanska doktrynizacja prowadzona przez niemieckie gazety w Polsce. 80% "polskich" gazet nie jest polskimi gazetami tylko gadzinowkami wydawanymi przez Niemcow i w tym sensie oglupiajacych Polakow. Mam nadzieje, ze nastepny rzad zacznie wydawac bezplatna gazete, maly format, skladajaca sie z paru czesci, napisanych w rozny sposob, a wiec ten sam temat moze byc przedstawiony na rozne sposoby, zarowno jako komiks, albo przystepny styl pisania albo w bardziej wyczerpujacy sposob, informujacych o najwazniejszych sprawach dniach. Czesc regionalna i sportowa rowniez musi byc. Wazne jest, to zeby informacja, niezaleznie od formy byla bardzo rzetelna, nawet wtedy, kiedy jest niekorzystna dla Polski. To jest jedyny sposob, zeby zaczec przeciwko procesowi oglupiania i doktrynizacji Polakow przez gadzinowki. Cel doktrynizacji: Polacy postawia sobie sami szubienice na ktorej sie powiesza. Przyklad takiej doktrynizacji: Brak jakiejkolwiek powaznej dyskusji nad konstytucja. Nad jej extremalnie negatywnymi skutkami dla Uni i Polski. Brak wskazania, ze przyjecie konstytucji oznacza stworzenie superpanstwa pod kontrola Niemcow. Brak pokazania alternatywnej formy politycznych, integrujacej Unie Europejska, jaka jest federacja. Nawet Rzeczpospolita, ktora w swoim czasie w swietnym artykule "Wyliczony Kompromis" wskazala na problemy zwiazane z wprowadzaniem proponowanego modelu glosowania, jako modelu antydemokratycznego, calkowicie ulegla wplywom niemieckim i... temat zniknal z listy poruszanych tematow. To wielka szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 mam pisac na zamowienie ? 23.06.05, 21:57 Ja pisze, kiedy mi sie podoba, a nie tobie Odpowiedz Link Zgłoś
wasylzly 15 lat okupacji i seriali zrobilo swoje 23.06.05, 21:55 niektorzy juz w Polsce odbieraja swiat jak w telewizji, podobnie jak w uza,ladaowanie na ksiezycu, kazda papka jest dla motlochu strawna. Obudza sie, gdy juz fotel przd telewizorem bedzie za maly i trzeba bedzie wezac dzwig, zeby wyciagnac delikwenta do lekarza. Odpowiedz Link Zgłoś
fritz.fritz Re: 15 lat okupacji i seriali zrobilo swoje 25.06.05, 12:30 Za to przedtem.... nie bylo serialow, ... nie bylo telewizji z serialami, .... byl najlepszy z wolnosciowych systemow. Tylko USA zapewnia Polsce niepodleglosc. Bezpsrednim niebezpieczenstwem dla Ukrainy, Polski i innych panstw regiony sa Niemcy z chorobliwa polityka mocarstwowa. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 zniewolone umysly 23.06.05, 22:08 Ach tam, ci ich nie lubia, ktorych Amis nie wyzwolili, no wiec maja zniewolone umysly. Wyniki napewno bylyby inne, gdyby sondaz przeprowadzono w Afganistanie i w Iraku. Odpowiedz Link Zgłoś
bigjoe Re: Mieszkam w Kanadzie, nie znam nikogo kto lubi 23.06.05, 23:02 a to akurat dziwne, bo pewnie znasz prawie samych polakow Odpowiedz Link Zgłoś
otawszczyk Re: Mieszkam w Kanadzie, nie znam nikogo kto lubi 23.06.05, 23:54 Jest dokladnie na odwrot. Jedynymi Canadyjczykami mowiacymi z sympatia o USA sa akurat Polacy. Wypowiedzenie pozytywnej opinii o USA wsrod rdzennych Canadyjczykow naraza na , conajmniej, wzruszenie ramion i wspolczujace spojrzenie. Pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
ethebor Re: Mieszkam w Kanadzie, nie znam nikogo kto lubi 24.06.05, 00:49 Chyba nie zrozumiales ironii w poprzednim poscie... Poza tym kto to sa ci rdzenni: chyba indianie i eskimosi. otawszczyk napisał: > Jest dokladnie na odwrot. Jedynymi Canadyjczykami mowiacymi z sympatia o USA sa > > akurat Polacy. Wypowiedzenie pozytywnej opinii o USA wsrod rdzennych > Canadyjczykow naraza na , conajmniej, wzruszenie ramion i wspolczujace > spojrzenie. > Pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
galaxy2099 On mial na mysli tych "rdzennych" co mowia po fran 24.06.05, 07:05 francusku .... No ale, ze ci nie lubia Amerykanow to mnie nie dziwi bo zabojady maja to genetyczne. Leczyc tego nie mozna bo genow nie zmienisz ale mozna wzruszac ramionami i wspolczuc. Odpowiedz Link Zgłoś
bart_canada A ja znam... 24.06.05, 04:49 i to w Albercie, ktora mocno cierpi z powodu embarga na wolowine. Odpowiedz Link Zgłoś
arturpiotr Re: USA nadal nie lubiane w większości krajów, lu 23.06.05, 23:05 Kilka tygodni temu wróciłem z USA. W słynnym Miami spedziłem 6 miesiecy. Wiodło mi sie pod wzgledem finansowym dobrze, ale serdecznie ten kraj i mentalność tamtejszych znienawidziłem. Ameryka pieknie i przyjacielsko wygląda tylko na filmach. To zresztą one sprawiają, że ludzi tam ciągnie. Raczej nie wróce. Zareczam że jest wiele ciekawszych i milszych miejsc na ziemi. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: USA nadal nie lubiane w większości krajów, lu 23.06.05, 23:09 ale czym ci az tak dokuczyli? ludzie sa tam w sumie calkiem mili i uczynni.. Odpowiedz Link Zgłoś
wasylzly nie uogolniajmy, to robi dostatecznie dobrze 23.06.05, 23:20 zascianek polski. Nie nalezy zapomniec, ze 49 % amerykanow glosowalo za demokracja, a ten wielki kraj , to nie tylko rzadzaca partia. To samo jest wPolsce,ile ludzi utozsamia sie z postkomunistyczna lewica czy prawica? na chlopskie oko, prawie nikt. Nikt, kto nie wisi na skorupowanej kasie panstwowej. kazdy czlowiek jest wolny, jezeli decyduje z wlasnej woli, kazdy zalezny od tego czy innego sytemu, jest niewolnikiem, ktorego sytem zmusza do takich, czy innych przekonan. te przekonania moga byc, nawet werbalne, jak teczki w Polsce, ale w duszy kazdy marzy o wolnosci. Niech ta iskra nigdy nie zgasnie. Odpowiedz Link Zgłoś
ziuta38 Re: USA nadal nie lubiane w większości krajów, lu 24.06.05, 02:23 usmiechali sie ciagle,nie wierzyli ze magister a na miotle, myli sie w wannie dwa razy dziennie Odpowiedz Link Zgłoś
alatien Re: USA nadal nie lubiane w większości krajów, lu 24.06.05, 10:40 Mielem podobna sytuacje. Rok w Dallas, rok pod Orlando, i starczy mi USA na dluuugi czas. Arogancja, zaklamanie, i egzaltacja kazda piredola. A w dodatku kazdy Amerykanian uwaza: "we are the best", a dlaczego: "because we are Americans." Nie, Stany to zdecydowanie kraj z ograniceniami. "God bless America, and nowhere else..." Odpowiedz Link Zgłoś
obcy444 Re: USA nadal nie lubiane w większości krajów, lu 23.06.05, 23:20 Wyjasniam Europejczykom, do ktorych dotad nie dotarlo, ze Polacy - to narod specjalnej troski (intelekt ponizej Downow). Przepaprali niegdys swoje panstwo; robili kretynskie powstania, najgorsze ostatnio - warszawskie; czcza sw. Wojtyle od prezerwatyw... Zycze Amerykanom wiecej takich sojusznikow. Calym sercem jestem z irackimi bojowcami. Odpowiedz Link Zgłoś
wyslucha Re: USA nadal nie lubiane w większości krajów, lu 23.06.05, 23:46 >"Większość mieszkańców świata ma złą opinię o USA - wynika z sondażu >przeprowadzonego w 16 krajach " - nie rozumiem tego zdania. Czy to znaczy, ze >mieszkancy 16 krajow wypowiadaliby sie za reszte mieszkancow swiata ? Drobne rachunki pokazuja ze sondaz nawet w dwoch krajach, jak Indie i Chiny juz mowi o zdaniu ponad 1/3 ludnosci swiata ;) Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 KURDEV OKI DZIS TROCHE POD BLOKIEM 24.06.05, 00:08 wyoilem mialo byc chwala USA i POLSCE:p no i niech zyje browar:p Odpowiedz Link Zgłoś
borrka1 Re: USA nadal nie lubiane w większości krajów, lu 24.06.05, 00:19 mam znajomego,czlowiek swiatowy,kapitan zeglugi wielkiej,ktory mieszkal z rodzina w Stanach kilka lat,lecz wrocil z opinia ze bardziej parszywej nacji niz amerykanie w swiecie nie ma! Nie wiem czym mu tam nasolili,ale czlowiek nieglupi,wyksztalcony,wie co mowi. Odpowiedz Link Zgłoś
bazyliszek_i_jego_pies Re: USA nadal nie lubiane w większości krajów, lu 24.06.05, 00:34 no, skoro marynarz tak mówi, to nie ma siły - Amerykanie to parszywcy! Odpowiedz Link Zgłoś
witomir AMERYKO !!! NIE WSZYSCY POLACY CIĘ KOCHAJĄ ! 24.06.05, 00:28 Stany Zjednoczone AP zaczynają być samonapędzającym się mechanizmem ekonomiczno-militarnym i brak wojny grozi temu państwu klęską gospodarczą. Podobnie rozwijała się III Rzesza. Legła w gruzach, ale tylko dlatego, że niemiecka technika wojskowa niewiele wykraczała poza osiągnięcia przeciwników. Gdyby było inaczej, pewnie wszyscy mówilibyśmy dzisiaj guten tag. Zamiast - coraz powszechniejszego - good morning. MY POLACY O TYM PAMIĘTAMY NASZA HISTORIA, TRADYCJA WALKI Z WIELKIMI TEGO ŚWIATA NIE POZWALA ZAPOMNIEĆ (W SWEJ ISTOCIE A NIE OGUPIAŁEJ TĘPEJ MASIE WCALE NIE JESTEŚMY TACY PROAMERYKAŃSCY JAK SIĘ WYDAJE) Odpowiedz Link Zgłoś
18261826www AMERYKO !!! WSZYSCY MADRZY POLACY CIE˛ KOCHAJA˛ ! 24.06.05, 01:24 Zaden kraj na swiecie nigdy w historii nie dal ludziom tyle wolnosci, co dala Ameryka i my Polacy szczegolnie pamietamy o tym. Odpowiedz Link Zgłoś
alatien Niemiecka technika 24.06.05, 10:52 No nie przesadzaj, Niemiecka technika w 2WS stala o wiele wyzej niz Aliancka. Dala ona impuls dla rewolucji technologicznej w wojsku. 1. Samoloty odrzutowe ( nawet nie porownuj Niemieckich samolotow z Brytyjskim Meteorem, bo ten faktycznie mogl tylko spadac), 2. rakiety V2 (silniki tych rakiek, po drobnym przeprojektowaniu byly urzywane przez Rosjan w podboju kosmosu, rakiety wynoszace Soyuzy nadal lataja na tych silnikach) 3. Sturmgiwer (nie jestem pewien pisowni, Rosjanie przejeli fabryke tego karabinu, przerobili, i nazwali AK-47) 4. U-boot typ XXI (najnowoczesniejsza lodz podwodna 2WS, za duzo innowacji aby wymieiac) 5. Wstepne projeky samolotow Heinkla (po latach obliczen i badan, teraz projektowane sa nowe niekonwencjonalne typy pojazdow latajacych, wiele z tych "nowych", zoptymalizowanych projektow jest identycznych z tym co mozna znalezc w archiwach Heinkla) (alatien ak wolny) Odpowiedz Link Zgłoś
fritz.fritz Re: Niemiecka technika 25.06.05, 12:20 Osiwiecim, Treblinka, Majdanek, Warszawa. Herrenrasse. Wszystko dorobek niemiecki. Ameryka przynosi wolnosc i ... daje wolnosc. Dokladnie o to chodzi w poprzedniej wypowiedzi. Zreszta porownaj. Kraje pod okupacja USA albo stacjonujace armie amerykanskie z wolnymi krajami zjednoczonymi miedzy innymi w bylym bloku wschodnim: Niemcy Zachodnie - Odpowiedz Link Zgłoś
mars_99 nie lubia neokonstwa a nie ameryki 24.06.05, 00:43 obecnie neokonstwo i Debiljarstwo reprezentuje usa, a nie jest najbardziej reprezentatywna twarz ameryki.. agresja,bombardowania calych narodow,grabiez ich bogactw naturalnych to wszystko zaszkodzilo image ameryki na dlugie lata. no coz,jednak wina Amerykanow ze dopuscili 'takie' towarzystwo do wladzy jest ewidentna. Odpowiedz Link Zgłoś
ethebor Re: nie lubia neokonstwa a nie ameryki 24.06.05, 00:56 Cuz dla Europy Amerykanie wygrali dwie wojny swiatowe i jedna zimna. Europa nie umiala sobie nawet w Jugoslawi, dzielni Holenderscy dowodcy pili sobie w najlepsze sliwowice z przyszlymi rzeznikami. Troche amerykanskich bomb rozwiazalo sprawe skutecznie... Bolesne ale prawdziwe. Szeryf moze czasami troche glupawy, ale dobrze ze jest. mars_99 napisał: > obecnie neokonstwo i Debiljarstwo reprezentuje usa, > a nie jest najbardziej reprezentatywna twarz ameryki.. > agresja,bombardowania calych narodow,grabiez ich bogactw naturalnych > to wszystko zaszkodzilo image ameryki na dlugie lata. > no coz,jednak wina Amerykanow ze dopuscili 'takie' towarzystwo > do wladzy jest ewidentna. Odpowiedz Link Zgłoś
wasylzly Re: nie lubia neokonstwa a nie ameryki 24.06.05, 01:06 ojciec przenies sie na onet z tym kitem, jakie dwie dwie wojny wygrali? no moze w koncu prowadzili tyle, ze zawsze oglaszali zwyciestwo, ale to nie tak...historia historia, ale teraz naocznie mozna sie przekonac jak to naprawde z tymi zwyciestwami bylo. W Jugosawii? na haju zbombardowali ambasade chinska i pare autobusow z cywilami, zadyma z Jugoslawia to dzielo tzw.organizacji pozarzadowych..ale o tym sza... bo to tajemnica na skale swiatowa Brzezinsakiego i Sorosa. Szeryf jest? Kazdy kraj na swiecie potrzebuje Ameryki, ale tej, ktora byla wzorcem dla wielu pokolen, wzorcem wolnosci i demokracji, moze sie maskowali, ale to bylo cos Statua Wolnosci i Mannhatan, mit o rownych ludziach i szansach. Co z tego dzisiaj zostalo?? Za to oszustwo, jak widac jest malo turystow z USA na swiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
semper_fi Re: nie lubia neokonstwa a nie ameryki 24.06.05, 01:16 > jakie dwie dwie wojny wygrali? no moze w koncu prowadzili tyle, ze zawsze oglaszali zwyciestwo, ale to nie tak...historia historia, ale teraz naocznie mozna sie przekonac jak to naprawde z tymi zwyciestwami bylo. no to jak wg ciebie kacapski lbie bylo, no jak??? zalko, ze zatrzymali czerwone zlodziejskie hordy na Labie w '45?? Tak, napewno zalko, bo byscie kacapy wiecej nakradli i doprowadzili CALY kontynent do ruiny... a tak dzieki Jankesom udalo wam sie zrujnowac tylko polowe... kazdy konflikt w ktorym USA braly udzial w XXw byl tak naprawde konfliktem z agresywnym kacapstwem probujacym zalac cala planete... na szczescie Jankesi do tego nie dopuscili, placac danine krwi za innych... Odpowiedz Link Zgłoś
heraldek Czy sympatia Polakow powinna cieszyc Amerykanow... 24.06.05, 01:03 ....znajac wysokie standardy etyczno-moralne Polakow...to zwykle lizusowstwo....mentalnosc narodu parobkow.... Odpowiedz Link Zgłoś
dobry11 Re: Czy sympatia Polakow powinna cieszyc Amerykan 24.06.05, 01:59 My w USA od lat jestesmy bombardowani takimi sondazami, ze USA jest nielubiana. Tylko lewniwi demokraci maja czas by o tym mowic. Reszta ludzi pracuje i nie ma czasu na czytanie sondazy lub tez udzial w nich. Tylko ludzie z niskim self-esteem (demokraci?) nie moga tego stresu wytrzymac, ze Saddam nie lubi Ameryki. Odpowiedz Link Zgłoś
pocalujta_wujta Amerykanie pracowici??? 24.06.05, 02:10 Moj Boze! Od dziesieciu lat pracuje z nimi dzien w dzien w biurze. I owszem jest sporo pracowitych... szczegolnie emigrantow. Jesli chodzi o "rodowitych" Amerykanow to przewaznie cwaniacy zaslaniajacy sie sloganami marketingowymi i pojjeciami wymyslonymi na potrzeby zarzdzania projektami, ale tak naprawde to nie robia wiele poz poszerzaniem wplywow u kolegow i partnerow co nie nalezy do zbyt intensywnej czy meczacej pracy (golf czy lunch z executive manager...). Owszem znam kilku menedzerow sredniego szczebla ktorzy zapierniczja nie wiadomo po co (to jest ich styl zycia) ale nie uogolnialbym. Sa tacy jak my - jak wiecej zarobic robiac mniej (najlepiej wykorzystujac prace i pomysly tych mniej wplywowych, ale barziej utalewntowanych w danej dziedzinie). Poza tym nie sa porywczy. Jest grupa narwancow i lobbystow ktorz doprowadza do takich pseudo-rozwiazan jak w Iraku. Czasem nawet taka grupa dochodzi do wladzy... No i najwazniejsze to ze sa b. tolerancjni (poza tzw. red-neckami tudziez innymi glupkami), ale nieststy sa zbyt tolerancyjni dla siebie i stad sa: brudasami, niechlujami faktycznie zle wychowani w sensie zachowania czystosci (ale dzien dobry powiedza i raczej mowia znizonym tonem poza niestety cholota czesto czarnoskora - czego wczoraj doswiadczylem w "tramwaju" - szkoda gadac). Odpowiedz Link Zgłoś
che.guevara Błąd!!! 24.06.05, 02:18 "Amerykanie często postrzegani są jako "pracowici"" Pracowici to są emigranci dopiero co przybyli do USA, czy latonosi zapieprzający w amerykańskich montowniach. Sami Amerykanie to banda leserów która spija krwawicę innych. " i "wynalazczy"," To się tyczy europejskich i azjatyckich wynalazców, których amerykanom uda się podprowadzić. "lecz także "chciwi", "gwałtowni", a w krajach muzułmańskich także "źle wychowani" i "niemoralni"." To się zgadza, tacy są właśnie amerykanie, ale propaganda wyborczej zapomiała jeszcze dodać że amerykansyństwo jest też bezdennie głupie i strasznie tchórzliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
semper_fi Re: Błąd!!! 24.06.05, 02:22 Hans, pusc to jeszcze raz, to takie ladne... Odpowiedz Link Zgłoś
felusiak1 ludziom odbija 24.06.05, 02:21 Większość mieszkańców świata ma złą opinię o USA - wynika z sondażu przeprowadzonego w 16 krajach. W wielu państwach lepiej niż Stany Zjednoczone postrzegane są nawet niedemokratyczne Chiny. =================================== Media urabiaja opinie publiczna a opinia biernie powtarza jak nakrecona. Orwell sie klania. Odpowiedz Link Zgłoś
ziuta38 Re: ludziom odbija 24.06.05, 02:30 ilu nielegalnych emigrantow maja chiny a ilu jest w usa? co gna miliony do ameryki? nienawisc? Odpowiedz Link Zgłoś
sydneysider Re: ludziom odbija 25.06.05, 13:55 ziuta38 napisał: > ilu nielegalnych emigrantow maja chiny > a ilu jest w usa? > co gna miliony do ameryki? > nienawisc? Najpierw trzeba zrobic kase a potem wysadzic Odpowiedz Link Zgłoś
adam.2x Re: ludziom odbija, psy szczekaja, a karawany.... 24.06.05, 03:00 ...Większość mieszkańców świata ma złą opinię o USA - wynika z sondażu przeprowadzonego w 16 krajach... --------------------------------------------- ... imigrantow jak jechaly tak jada. Ach jak tej Ameryki nie lubia !!!!! Oto probka losowa: www.usafis.org/green_card/prev_years.asp Odpowiedz Link Zgłoś
che.guevara Acha,czyli to że Ameryka dzięki polityce globalnej 24.06.05, 03:03 przemocy i złodziejstwa dorobiła się takiego bogactwa jakie posiada jest dla ciebie usprawiedliwieniem tego właśnie US-bandytyzmu? Odpowiedz Link Zgłoś
semper_fi Re: Acha,czyli to że Ameryka dzięki polityce glob 24.06.05, 03:07 Hans, pusc to jeszcze raz, to takie ladne... Odpowiedz Link Zgłoś
adam.2x Bogactwo dzieki wlasnej pracy, przed bandytami.... 24.06.05, 03:13 ..USA juz nie raz Swiat obronilo a teraz bandyci staraja sie napasc na USA. Raz im sie to udalo, o jeden raz za duzo. Odpowiedz Link Zgłoś
che.guevara Ciekawe przed czym?? 25.06.05, 20:34 adam.2x napisał: > ..USA juz nie raz Swiat obronilo Tylko nie rozśmieszaj mnie z wojnami światowi, bo podczas pierwszej obie strony były siebie warte (ale i tak gloria zwycięstwa należy się głównie Francji), a IIWŚ wygrało ZSRR. > a teraz bandyci staraja sie napasc na USA. A kto próbuje napaść na USA, ufoludki? > Raz im sie to udalo, o jeden raz za duzo. USA sami są bandytami, 11.IX to była namiastka zemsty za amerykańskie mordy i złodziejstwo na Bliskim Wschodzie. Ale jeśli rozwalenie dwóch chałup nazywasz napaścią to naprawdę nie wiesz o czym piszesz. Odpowiedz Link Zgłoś
semper_fi Re: Acha,czyli to że Ameryka dzięki polityce glob 24.06.05, 03:14 a raj robotnikow i chlopw, mimo zrujnowania 1/3 swiata dorobil sie kompletnej ruiny i tylko dzieki surowcom jeszcze jako tako dycha... wot, nastajaszcziaja technika! ta prawda kacapie przez gardlo ci nie przechodzi?? Odpowiedz Link Zgłoś
adam.2x Ale pamietajmy tez ze ten byly (k)raj robotnikow.. 24.06.05, 03:20 ....Więcej niż połowę pozytywnych ocen Stany uzyskały tylko w pięciu krajach: Indiach, Polsce, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i ??? Rosji !!!!....... -------------------------------------------------- ....i chlopow znalazl sie jednak w piatce sprawiedliwych Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 ROsjanie pozytywnie oceniaja USA? 24.06.05, 12:28 adam.2x napisał: > > ....Więcej niż połowę pozytywnych ocen Stany uzyskały tylko w pięciu krajach: > Indiach, Polsce, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i ??? Rosji !!!!....... > -------------------------------------------------- > ....i chlopow znalazl sie jednak w piatce sprawiedliwych Jesli wiekszosc Rosjan ocenia Stany Zjednoczone pozytywnie- to <tomson>, <piterski> i <naf-naf> powinni natychmiast popelnic seppuku. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kralik1 Re: USA nadal nie lubiane w większości krajów, lu 24.06.05, 03:32 bella24 napisała: > "Większość mieszkańców świata ma złą opinię o USA - wynika z sondażu > przeprowadzonego w 16 krajach " - nie rozumiem tego zdania. Czy to znaczy, ze > mieszkancy 16 krajow wypowiadaliby sie za reszte mieszkancow swiata ? Jezeli tego nie rozumiesz to juz nigdy nie zrozumiesz bo glowka troszke przypuchla od checi zrozumienia:) Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztof_werkun Ciekawe jak ten sondaż przeprowadzano w Chinach... 24.06.05, 05:23 Szkoda że nie podali % wyników. Pewnie jeśli pytanie było "Czy jesteś zadowolony z obecnej sytuacji w kraju (w domyśle - pod przywództwem wiodącej siły narodu - KPCh)? to odpowiedź pewnie była 101% repondentów mówi jednogłośnie 3x TAK! Te wszystkie międzynarodowe sondaże tak na prawdę nie maja zbytniego sensu - gdy sie pytania tłumaczy na inne języki to zawsze zmienia się znaczenie pytania w pewnym stopni. W efekcie często można uzyskać przeciwne odpowiedzi od osób które tak na prawdę myślą to samo. I jak jeszcze dodać nie-demokratyczne kraje takie jak Chiny czy kraje arabskie - to taki sondaż ma jeszcze mniej wartości. Kto przy zdrowych zmysłach powie prawdę takiemu sondażyście w krajach rządzonych przez dyktatury - pprzecież z dużym prawdopodobieństem on może być pracownikiem bezpieki. Toż sondaż to dobry sposób by zlokalizować niezadowolonych i wywrotowców. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 USA uwaza ze .......... 24.06.05, 06:42 OTO SLOWA -"Na początku II wojny światowej przegrywaliśmy bitwę za bitwą, a jednak zwyciężyliśmy. Zawsze byliśmy w stanie przetrwać trudne chwile" - mówił Donald Rumsfeld. Stany Zjednoczone mają obecnie w Iraku 150 tysięcy żołnierzy. Od początku wojny zginęło tam ponad 1700 Amerykanów. Według sondaży, 2/3 mieszkańców USA opowiada się za rozpoczęciem wycofywania wojsk amerykańskich z Iraku.-Wiec jednak TO SA POWSTANCY WALCZACY Z NAJEZDZCA.Analogiczna sytuacja jak w Polsce i innych krajach okupowanych gdzie istnial ruch oporu.Jezeli ktos mial jeszcze zludzenia to pora je przerwac Odpowiedz Link Zgłoś
schlagbaum Ludzie nie dajcie sie oglupic mediom 24.06.05, 06:54 Urabiaja was jak chca a wy sie dajecie. Pora sie temu oporzec. Jak chcecie wiedziec co myslicie - zapytajcie Felusiaka. Odpowiedz Link Zgłoś
galaxy2099 A nie szlakbuma ??? 24.06.05, 07:06 Przeciez szlakbum, maruda i eva wiedza wszystko ... Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 Re: www.panstwozla.pl i wszystko jasne:-)))))))))) 24.06.05, 11:17 AMERYKA CALA SRA NA paSYFA Z PANSTWA ZLA! szczegoly: <www.pasyfsra.commie> Odpowiedz Link Zgłoś
ro45dak No cóż ja myślę o swojej Ojczyźnie 24.06.05, 07:41 I tak też postrzegam Amerykanów. Opinie na świecie mogą być różne, ale dla mnie Polaka jest ważne to, co jak się zachowuje USA w odniesieniu do Polski i tu nie mam większych do nich zastrzeżeń. Takie moje spojrzenie może wynikać i stąd, że całe lata nasza Ojczyzna była pod wpływami różnych zaborców, którzy życzyli nam tylko zła. Teraz, choć jesteśmy suwerennym narodem, a nie mając zbyt wielu przyjaciół, pozostała nam tylko wiara w Stany Zjednoczone, a to co myślą inni na świcie jest dla mnie nieistotne, zważywszy wielkość jaką może być własna Ojczyzna. Inni jak Franuzi cierpią na manię wielkomocarstwowości, Niemcy są krajem bogatym, a ponadto mogą pamiętać to co działo się podczas wojny i choć oni ją wywołali, to jednak mogą winić USA. Nie brakuje też oponentów w naszym kraju, ale to normalne, bo każdy może inaczej widzieć swój polityczny interes z którego żyje. Odpowiedz Link Zgłoś
ocean12 Charakterystyczny prowincjonalizm 24.06.05, 09:34 Mam do Ciebie pytanie. Gdybyś miał sąsiada, bogatego, wpływowego i bardzo miłego dla Ciebie, któty katowałby swoją żonę i gwałcił córkę, to też dalej byś się z nim przyjaźnił, bo pożyczył Ci kiedyś na mieszkanie i zaprasza na grilla? Gwarancje bezpieczeństwa dla Polski wynikają z przynależności do NATO. W tej chwili USA są w stanie popełniania największej zbrodni XXI wieku. Dzieje się to niestety przy współudziale naszego kraju. Polacy najwyraźniej uznają zasadę "byle polska wieś zaciszna ..." i nie zamierzają poświęcać czegokolwiek w imię przyzwoitości. Nie musieliby zresztą nic tracić, bo nic nam z roli pomocnika hycla nie przyszło. Francuzi mieli odwagę narazić na szwank własne istotne interesy, w imię obrony zasad prawa międzynarodowego i solidarności z bezbronnym krajem, napadniętym przez kraj najpotężniejszy. Za to ich podziwiam i zgadzam się w pełni z większością ludzi na świecie, czujących obrzydzenie do sposobu uprawiania przez USA polityki. Odpowiedz Link Zgłoś