Dodaj do ulubionych

Blair już nie mieszka na Downing Street

17.07.05, 10:40
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • rsrh Wynająć rezydencję miejscowemu immamowi !!! 17.07.05, 10:52
      Niech tam pomieszka z rodzina , jest wszakże "brytyjczykiem" pelna gębą!!
      • malinka15 A kto wam powiedział, że kiedykolwiek mieszkał? 17.07.05, 10:55
        Na Downing Street sa chyba tylko biura, to urząd. A Blair ma kłopoty z za tanim
        czy za drogim domem - kiedyś w jakiejś gazecie o tym było:)
        • slovas Re: A kto wam powiedział, że kiedykolwiek mieszka 17.07.05, 12:59
          Mieszkał, mieszkał, ale jako że ma dużą rodzinę, to zamiast pod nr. 10, to
          miszkał pod 11 (a może na odwrót).
          • sluczyn Giertych wypapla jak na spowiedzi,jak tylko się do 17.07.05, 19:52
            Giertych wypapla jak na spowiedzi,jak tylko się dowie, a zaprze też jak ten
            podkogucik!
    • malinka15 Re: SQU..ELE BARYKADUJA SIE ,A NARODY WYSTAWIAJA 17.07.05, 11:24
      Skąd wy te wiadomości bierzecie? Przeklikałam całą GW, preklikałam z prasy
      brytyjskiej co się tylko dało w necie, zajrzałam do Amerykanów, pomęczyłam się
      nawet nad niemieckim i dalej nic na ten temat nie widzę
      • malinka15 Poprawka: 17.07.05, 12:03
        w GW informacja juz jest, ale w prasie brytyjskiej nadal jej nie ma. Cóz, może
        kiedyś w przyszłości będzie.
    • malinka15 Re: Blair już nie mieszka na Downing Street 17.07.05, 11:51
      Których gazet, Gazeto - może jakieś szczegóły, do jasnej Anielki?

      www.timesonline.co.uk/
      Nie widzę (choć całości nie przejrzałam, za dużo roboty)

      www.telegraph.co.uk/portal/main.jhtml;jsessionid=AWVFGWFFYHLMPQFIQMFSM54AVCBQ0JVC?view=HOME&grid=P13&menuId=-1&menuItemId=-1&_requestid=11756
      To samo.

      www.independent.co.uk/jw

      www.guardian.co.uk/Nici

      Nie ma nic nawet w dzisiejszym The Sun
      www.thesun.co.uk/
      choć jest łzawa historyjka tego terrorysty z Jamajki (inna rzecz, że biedna ta
      jego dziewczyna)
      www.thesun.co.uk/article/1,,2005320810,00,00.html
      Oj, Gazeto kochana, ty sobie z czytelnika kpiny robisz! Manipulujesz? Ale po co
      i czemu tak głupio nas tu wypuszczasz? Ludzie nagadają głupstw, a Redakcja się
      chyłkiem wycofa i gdzieś tę bzdurę sprostuje? Tak? A my znowu, nie GW,
      wyjdziemy na durni - nie ma głupich!
      • cziriklo Re: Blair już nie mieszka na Downing Street 17.07.05, 12:08
        To nie Gazeta Wyborcza podala tylko agnecja prasowa IAR. Do nich kierowac
        pretensje.
        Gazety przedrukowujac verbatim doniesienia agencyjne, nie musza ich na ogol
        sprawdzac, jesli wyraznie napisza, kto jest autorem wiadomosci. Tak uczynila GW.
        Sprawdzilem czy podala to takze BBC, ale takiej wiadomosci nie znalazlem. Tyle,
        ze BBC na ogol ignoruje wiadomosci oparte na spekulacjach (jak wyraznie
        napisane zostalo w depeszy IAR, choc tytul sugeruje co innego).
        Nie nzaczy to tymczasem nic. Pozywiom, uwidim.
    • wicurpix Co za hipokryzja... 17.07.05, 12:25
      Jeszcze wczoraj było tyle szumu i głosnych okrzyków: nie boimy sie! Rzeczywistośc jest zgola inna lub jak kto woli: REALITY BITES !!! Niezły przykład odwagi daje pan Blair swoim rodakom. Ciekawe czy oni tez maja zapewnione miejsca w bunkrach?
      • malinka15 Re: Co za hipokryzja... 17.07.05, 12:28
        Gazety Wyborczej, agencji IAR czy Blaira?

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=26561101&a=26562795
      • pantanal To Ty jestes hipokryta 17.07.05, 17:19
        Przypomne przyklad z naszej historii z XV wieku: kardynal Olesnicki byl
        nieprzychylny Jagiellonom. Wiec jego stronnik Jan Dlugosz w swoich dziejach
        Polski przedstawil Jagielle pod Grunwaldem jako tchorza, ktory nie stanal na
        czele wojska, tylko dobrze chroniony stal gdzies z boku i przygladal sie bitwie,
        a kiedy natarl na niego Krzyzak, obronil krola dzielny dworzanin Zbigniew
        Olesnicki, pozniejszy kardynal.
        Rozwiazmy te historyczna tajemnice: po pierwsze, nie wiadomo, jak to bylo z tym
        Olesnickim pod Grunwaldem. Kazda liszka swoj ogon chwali.
        Po drugie: dopiero w XX wieku prof. Stafan Marian Kuczynski w swej rewelacyjnie
        napisanej i switnie udokumentowanej ksiazce "Wielka wojna z zakonem krzyzackim"
        udowodnil, ze Jagiello stal na wzgorzu z boku teatru wojennego nie z
        tchorzostwa, ale dlatego, ze byl to "wzgorek wodza", z ktorego krol obserwowal
        bitwe i wydawal rozkazy. Kuczynski dowiodl, ze pod Grunwaldem po raz pierwszy w
        Europie krol Polski - glownodowodzacy - z oddali kierowal dzialaniami na polu
        walki. Te taktyke przejal od Tatarow, z ktorymi sie scieral jako wielki ksiaze
        litewski. Dzis takie zachowanie wodza wydaje sie oczywiste, ale w sredniowieczu
        wodz pedzil na czele wojsk, sromotnie nieraz ginac, tak jak to zrobil wielki
        mistrz Ulrich von Jungingen. Jego wojsko poszlo w rozsypke.
        W zyciu cywilnym jest podobnie. Wiadomo, jak zabezpieczony jest prezydent USA. A
        ty glupio wygarniasz Blairowi od tchorzy. Dziwie sie nawet, ze nie zrobil tego
        wczesniej.
    • rsrh Bo widzisz malino 15 poza czytaniem trzeba jeszcze 17.07.05, 12:27
      słuchać . GW powołuje się na IAR czyli Informacyjna Agencję Radiowa. I ta
      wiadomośc jest z jej nasłuchu!!
      • malinka15 Ale się zbłaźniłeś! 17.07.05, 12:33
        A agencja IAR nasłuchiwała prasę brytyjska? W której info nie ma (masz wyżej
        linki) - tak o tym GW:
        >Brytyjskie gazety ujawniają, że Tony Blair przestaje rezydować na londyńskiej
        Downing Street. Nowy adres rezydencji premiera jest tajny. Nie wiadomo też, na
        jak długo Blair się wyprowadza <

        Nb. wejdz na IAR - u nich też tej informacji nie ma:
        www.polskieradio.pl/iar/
    • polski_francuz Ken Livingston 17.07.05, 12:30
      burmistrz Londynu wzial metro krotko po zamachu.

      Nie wszyscy politycy sa tchorzami. Tak nie mozna uogolniac.

      PF
      • malinka15 Re: Ken Livingston 17.07.05, 12:36
        A jeśli chodzi o Blaira, to wygląda na to, że to tylko GW bąka sobie na ten
        temat puściła, bo tej informacji nie ma nie tylko w prasie brytyjskiej
        (przejrzałam, co się dało), ale nawet na stronie IAR.
        Czy też, jak wydanie papierowe, zapychali tu sobie jakąś dziurę?
        A tak na marginesie: większość polityków świata w ty właśnie czaie wybiera się
        na wakacje. Czy to znaczy, że i Chirac też się "ewakuuje"? Oj, sezon ogórkowy.
        • polski_francuz Re: Ken Livingston 17.07.05, 15:44
          W 2003 w fale upalow pojachal do Kanady. Jak chce zostac w kraju to moze byc
          jeszcze w fort Bregançon nad morzem Srodziemnomorskim.

          U nas przerwa wakacyjna dla rzadu zaczyna sie od weekendu 29/30 lipca.

          PF
    • eva15 przywodcy wolnego swiata 17.07.05, 13:31
      obaj wielcy przywodcy wolnego swiata zaczynaja powoli mieszkac i rzadzic w
      ukryciu, zza zasiekow, drutow kolczastych, kordonow wojsk i policji. Zupelnie
      jak przywodcy w wyzwalanych przez nich rownie demokratycznych krajach takich
      jak Afganistan czy Irak.

      Niewdzieczny jest ten swiat - im wiecej wolnosci dla narodow, tym wiecej drutow
      kolczastych dla tych dwoch zywych statui Wolnosci.

      A taki Schröder mieszka sobie w blizniaku przy dosc ruchliwej ulicy, kazdy zna
      adres, naprzeciw jest sklep i Doris Sch. czesto robi tam zakupy. No ale
      Schröder nikogo jeszcze nie wyzwolil i uszczesliwil...

      • rsrh Do czasu aż dwie baby z dynamitem w majtkach 17.07.05, 13:37
        go odwiedzą !!
        • malinka15 Znów poraził mnie twój geniusz!!! 17.07.05, 13:44
          Na śmierć, tyle że ze śmiechu.
          • rsrh A to pozytyw.Tzn że już sie nie odezwiesz ?? 17.07.05, 13:54
            Myśle że jednak znajdziesz troche czasu dla żyjących !!
          • eva15 gabi/kropekuk/malinka15 17.07.05, 13:58
            to juz nie rozdwojenie a roztrojenie jazni
            • rsrh Ale cieszy evo15 że proces ewolucji dalej biegnie 17.07.05, 14:01
              nawet w tak skażonym środowisku i powstaja nowe "gatunki" o niezwykłej
              osobowości odporne na myśli zewnetrzne!
            • kika-kiki Re: gabi/kropekuk/malinka15 17.07.05, 14:06
              właśnie radzę onu taką wyliczankę: ein, zwei, drei i na dokładkę daję coś w
              prezencie nie pod głowę:
              javascript:pop('/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=2820033',500,400)
              • eva15 Re: gabi/kropekuk/malinka15 17.07.05, 14:12
                kika-kiki napisał:

                > właśnie radzę onu taką wyliczankę: ein, zwei, drei i na dokładkę daję coś w
                > prezencie nie pod głowę:
                > javascript:pop('/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=2820033',500,400)

                podpowiedz mi o co chodzi, bo zupelnie sie nie znam..
                • kika-kiki Re: bitte 17.07.05, 14:19
                  ale to nie dla ciebie, tylko dla tego z zaburzoną identyfikacją:
                  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,2819716.html
        • eva15 Re: Do czasu aż dwie baby z dynamitem w majtkach 17.07.05, 14:00
          rsrh napisał:

          > go odwiedzą !!

          no tak, ale tylko wowczas, gdy beda to robic zupelnie BEZ powodu np. z nudow.
          Lub gdy ktos zrobi udana prowokacje...
          • rsrh Nuda islamskich kobiet jest wpisana w Koran ! 17.07.05, 14:16
            Cóz moga bowiem robić poza czynnościami seksualnymi powszeniejącymi im z wiekiem !
            • eva15 Re: Nuda islamskich kobiet jest wpisana w Koran ! 17.07.05, 14:22
              rsrh napisał:

              > Cóz moga bowiem robić poza czynnościami seksualnymi powszeniejącymi im z
              >wiekiem !

              Pracuja nad wyraz duzo, bo maja bardzo leniwych mezow,synow i ojcow - ci
              najchetniej wysiaduja w herbaciarniach i innych knajpkach i dyskutuja.
              • kika-kiki Re: Nuda islamskich kobiet jest wpisana w Koran ! 17.07.05, 14:23
                oraz grają w domino
                • eva15 Re: Nuda islamskich kobiet jest wpisana w Koran ! 17.07.05, 14:26
                  kika-kiki napisał:

                  > oraz grają w domino

                  Fakt
      • polski_francuz Warte mal Eva 17.07.05, 15:50
        nie dawja do zrozumienia, ze Schröder nie ma opiekunow. Ostatni z takich to byl
        Palme. I pamietasz jak skonczyl. Ale ma (Sch.) chyba apartamenty w Berlinie w
        urzedzie kanclerskim.

        Tak czesto do Hanoweru chyba nie jezdzi.

        Ale wkrotce boje sie ze tam juz na stale zamieszka.

        Schilly nie wyklucza atakow w Niemczech. Zrobicie kilka efektownych procesow,
        albo usuniec niewygodnych imigrantow i starczy. Al Quaida nie szuka logiki ale
        publicity.

        PF
        • eva15 Re: Warte mal Eva 17.07.05, 23:13
          Schröder ma oczywiscie opiekunow. Chodzi mi tylko o to, ze mimo to zyje w miare
          normalnie w domku rzedowym ze swa rodzina w Hannowerze -czyli sie nie ukrywa,
          kazdy moze poznac jego adres. W Berlinie mieszka w urzedzie kanclerskim. Czy co
          tydzien odwiedza rodzine - trudno mi powiedziec. Faktem jest, ze zona tkwi w
          Hannowerze, a jej corka chodzi do normalnej szkoly .

          Schilly ma racje. Zamachy w Niemczech sa niewykluczone, wrecz coraz bardziej
          niewykluczone. Schilly nie dyskutuje publicznie, kto i DLACZEGO moze ich
          dokonac, robi co moze, aby im zapobiec. A, ze robi to dyskretnie, nikt jak
          narazie nie ma poczucia bezposr. zagrozenia. Widac w Niemczech lobby
          producentow tasmy do oklejania drzwi i okien i innych szukajacych szybkiego
          zarobku jest jeszcze w powijakach.

          > albo usuniec niewygodnych imigrantow i starczy. Al Quaida nie szuka logiki
          >ale publicity.

          Ach, ta Al-Kaida...
      • pantanal Trzeba lizac dupe Putinowi 17.07.05, 17:27
        tak ja Czyrak i Szreder
        • polski_francuz Re: Trzeba lizac dupe Putinowi 17.07.05, 18:28
          lub pisac chamskie wpisy. Jak pantanal.

    • tishbite Kto zamieszka w chatce Blaira? 17.07.05, 13:40
      To nawet niezly adres - moze tam mozna otworzyc kiosk - przynajmniej z gazetami!
    • me-e TO WYSCIE DO TEGO ...DOPROWADZILISCIE 17.07.05, 14:19
      ...bawcie sie dalej w socjalizm i parady wolnosci...a bedziecie latac w
      powietrzu jak rabarbar w ktory trafil granat...nie dziwie sie premierowi to
      jest walka z terroryzmem a nie majowka...
      • rsrh Zaadresuj to jakoś wyrażnie "wyście doprowadzilisc 17.07.05, 14:28
      • kropekuk I masz racje - to holota powinna latac w powietrzu 17.07.05, 14:38
        W drobnych kawalkach.
      • 1europejczyk Blair z niczym nie walczy 17.07.05, 17:20
        Nie po to ich prowokowal by teraz z nimi wszczac walke.On ich potrzebuje by
        kadzic Anglikom o ich bohaterstwie.Posunal sie nawet do porownania obecnego
        zachowania Anglikow do tego z czasow IIWS kiedy napadli na nich Niemcy.
        Tak jak by nie zauwazyl ze to wlasnie on napadl na Irak.
        Smieszny pajac !
        • rsrh Witaj "Oswiecony marksito" Przejmij dyskusje 17.07.05, 18:32
          z niejaka malinka 15 .Wszyscy beda ci wdzieczni !Poznasz smak przygody
          intelektualnej!!!!
          • 1europejczyk Nie dziekuje za "reklame" bo jest klamliwa 17.07.05, 22:16
            Nie jestem "marksista".Tym bardziej oswieconym.
            Jestem pragmatykiem.
            Cala "nadbudowe" mam gleboko gdzies podobnie jak rozne bardzo popularne i
            gleboko zakorzenione polskie fobie i schizofrenie, ktorymi naszpikowana jest
            polska historia i z ktorych korzystaja przerozni naciagacze z prawa, z lewa i
            z kosciolow szukajac wlasnych korzysci pod plaszczykiem takiej albo innej
            reprezentacji politycznej.
            Wdziecznosc "wszystkich" zdazylem juz poznac.
            Jest tyle warta co zeszloroczny snieg.
            Co do przygod to obecnie jestem na bardziej prozaicznym etapie.
            Te "intelektualne" albo mam juz za soba albo nigdy nie mialem
            zaszczytu "dostapic".

        • eva15 Cud nad Tamiza i Wisla 18.07.05, 00:02
          1europejczyk napisał:

          > Nie po to ich prowokowal by teraz z nimi wszczac walke.On ich potrzebuje by
          > kadzic Anglikom o ich bohaterstwie.Posunal sie nawet do porownania obecnego
          > zachowania Anglikow do tego z czasow IIWS kiedy napadli na nich Niemcy.
          > Tak jak by nie zauwazyl ze to wlasnie on napadl na Irak. Smieszny pajac !

          Smieszny pajac uwierzyl, ze co prawda tym razem juz nie samodzielnie, ale
          przynajmniej u boku USA, wywinduje GB na wielkie swiatowe mocacarstwo, ktore
          znow wreszcie dorwalo sie do Iraku, skad z podkulonym ogonem ca. 80 lat temu
          musialo zwiewac. Ponizenie siedzi najwyrazniej gleboko..

          No i przy okazji pajac sam siebie wywinduje na Wielkiego Wodza. Takiego, wg GW
          ni mniej ni wiecej - Churchilla second (hand).

          Temu tez sluzyla ceremonia kreowania sie na ZBAWCE EU. Temu tez sluzyla
          ceremonia kreowania sie na ZBAWCE AFRYKI. No i po co jeszcze chodzic do cyrku
          przy takim clownie i pajacu?? Po co placic za bilet, skoro to jedyne, co Wielki
          Blair daje w Unii ZA DARMO..

          • eva15 Re: Cud nad Tamiza i Wisla 18.07.05, 00:05
            sorry, uciekl mi post i puenta. Skad tytul postu ? Otoz Amis lubia, jak ktos
            wierzy w cuda, czyli w swa wielkosc u boku USA. A nad Wisla wierza w to nie
            mniej niz nad Tamiza.
          • kropekuk A cud nad Renem to dopiero jest cud! 18.07.05, 00:54
            Jakie tam u was bezrobocie? Jakie dochody na glowe? Ile firm od was do UK
            ucieklo? Zaiste - cuda niewidy: blizsze dane na portalu EU:))))))))))))
    • me-e Re: Ein debilen! Ty już latasz! 17.07.05, 15:01
      ...ja tu mialem na mysli...korzenie europy...europy ,ktora ze szkoda dla
      siebie pozbywa sie tych korzen i tradycji ...w imie wybujalych ideologi rodem z
      horej glowy wbrew nawet naturze...pederasci, rozwichrana do granic parodi
      biurokracja ...konstytucja na tysiac stron, opluwanie i pogarda dla wartosci
      duchowych czytaj katolickich...to wszystko na reke wrogom cywilizacji
      zachodniej...bo chyba nie sadzicie ,ze wystarczy wycofac wojska...poscic
      golapka pokoju...i bedziemy zyc dlugo i szczesliwie...zreszta w europie
      pojawiaja sie juz glosy do powrotu do chrzescijanstawa i rdzennej kultury
      europejskiej...))
    • kika-kiki dodajmy do tego 17.07.05, 15:10
      basen olimpijski na prywatnych hektarach, "merca", przez chuligana z sąsiedztwa
      podrapanego po karoserii, 100.000 f rocznego dochodu, osobiste znajomości z
      politykami (dziwnie jakoś tylko polskimi), co jeszcze pamiętacie?
      • eva15 Re: dodajmy do tego 17.07.05, 15:21
        kika-kiki napisał:

        > basen olimpijski na prywatnych hektarach, "merca", przez chuligana z
        >sąsiedztwa podrapanego po karoserii, 100.000 f rocznego dochodu, osobiste
        >znajomości z politykami (dziwnie jakoś tylko polskimi), co jeszcze pamiętacie?

        Tak swoja droga, co to za Anglik, ktory jezdzi mercem, zamiast jakims
        wspanialym produktem angielskiego przemyslu motoryzacyjnego? No i jakim cudzem
        sa w GB chuligani? Przeciez to wzor kultury i oaza bogactwa..Wszystko sie tej
        biednej Gabi w glowie miesza
    • mars_99 tchorz zwial do bunkra 17.07.05, 15:26
      tak jak Debilju jak tylko poczul minimalne zagrozenie 'wielki'
      przywodca narodu chroni przede wszystkim swoja bezcenna osobe.
      bombardowac innych latwo,najlepiej gdzies daleko tak zeby nie mieli
      szansy oddac..
      • rsrh Majac taki login MARS - wierzę że jesteś nieustra 17.07.05, 15:29
        szony i uiekanie do bunkra nie wchodzi w gre! Brawo !!
      • me-e ...a slyszales cos o pszczolach 17.07.05, 15:38
        mars_99 napisał:

        > tak jak Debilju jak tylko poczul minimalne zagrozenie 'wielki'
        > przywodca narodu chroni przede wszystkim swoja bezcenna osobe.
        > bombardowac innych latwo,najlepiej gdzies daleko tak zeby nie mieli
        > szansy oddac..
        >

        ...gdyby natura nie chronila krolowej...kto by nam sie ostal...debilju )))

        ...ps. a tak przy okazji,
        ...www.guardian.co.uk/
      • malinka15 Re: tchorz zwial do bunkra 17.07.05, 15:50
        Ba, ale poza Gazetą Wyborczą NIKT tego nie potwierdza. Nawet, jak wspomniałam,
        nie ma tej informacji w IAR. Wręcz przeciwnie, wychodzi na to, że GW kłamie
        powołując się na IAR i prasę brytyjską, bo w tej prasie też nie ma tej
        informacji. I komu tu wierzyć?
    • wicurpix Tak wyglada pranie mózgow 17.07.05, 16:19
      www.thankyoutony.com/
      A my komu mamy dziękować?
      • malinka15 Re: Tak wyglada pranie mózgow 17.07.05, 16:42
        Ależ naród amerykański to Polakom powinien dziękować, nie jakiemuś Blairowi, bo
        przecież ten polski Grom, i ta niezwyciężoa armia. I pan Belka, ma się
        rozumieć. Co za niewdzęczny naród ci Amerykanie, my im jeszcze pokażemy. A bo
        nie?
    • malinka15 Re: Pranie mózgu? Co wąchałaś malinko w czasie 17.07.05, 17:26
      To uważasz,że Polacy są tylko śmieciami, że żadne podziękowania się im od
      Ameryki nie należą? Wybacz, ale denerwuje mnie taki głupi antypolonizm - jeśli
      się sam nie uszanujesz, to nikt ciebie nie będzie sanować. A tak wogóle, bez
      urazy, to czy ty nie jesteś przypadkiem Żydem?
      • cziriklo Pomylilo ci sie, malinko. To ja jestem Zydem. A 17.07.05, 17:39
        dlaczego chcesz wiedziec? Zawsze jak mnie pytaja o to Polacy (bo nikt inny nie
        pyta), to sie boje pogromu.
      • rsrh Tak malinko i to starozakonnym cyklista !!! 17.07.05, 18:28
    • cziriklo Re: CZIRIKLO W DAMSKICH MAJTKACH 17.07.05, 17:28
      Bo jest wariatem.
      Tez jestem zafascynowany ta wiadomoscia. Wysluchalem dziennika BBC - ani slowa.
      Obejrzalem newsy w internecie - ani slowa. Zajrzalem do przegladu prasy - ani
      slowa.
      Zalozmy zatem, ze jakas gazetka brytyjska te wiadomosc, a raczej "spekulacje"
      podala. Skad tedy ta liczna mnoga w doniesieniu IARu? Wez mie i zabij....
    • katolik_polski1 Re: Jestes prymitywny 17.07.05, 17:50
      Mee i kropekuk to ten sam typ.
      Przykro mi kropi,przekroczyles granice przyzwoitosci
      • me-e Re: Jestes prymitywny 17.07.05, 18:53
        katolik_polski1 napisał:

        > Mee i kropekuk to ten sam typ.
        > Przykro mi kropi,przekroczyles granice przyzwoitosci


        ...typow to szukaj wiesz gdzie...nawiedzony TYPIE )))...gdzie jeszcze twa
        zboczona wyobraznia cie zawiedzie...walnij szczota z rana sie w glowe...bo cie
        zwodzi...)))
        • kropekuk Czekaj mee: zaraz sie okaze, ze kropekuk to 17.07.05, 23:27
          kazdy internauta na tym forum, ktory dotad na islam za pieniadze nie
          przeszedl:))))))))))))Buhahahaha!!! Buhahahaha!!!
    • s4321r Angole robią w pory ze strachu ! 17.07.05, 18:01
      Angole robią w pory ze strachu !
      Każda bezpańsko pozostawiona reklamówka powoduje ewakuacje całych dzielnic
      to już nie strach , to jest paniczny strach
      Ci, którzy gotowi są poświęcić swoje podstawowe wolności, aby zyskać poczucie
      chwilowego bezpieczeństwa, nie zasługują ani na wolność ani na bezpieczeństwo
      • pantanal Dla "bohaterow", co zarzucaja Blairowi tchorzostwo 17.07.05, 20:07
        Przypomne przyklad z naszej historii z XV wieku: kardynal Olesnicki byl
        nieprzychylny Jagiellonom. Wiec jego stronnik Jan Dlugosz w swoich dziejach
        Polski przedstawil Jagielle pod Grunwaldem jako tchorza, ktory nie stanal na
        czele wojska, tylko dobrze chroniony stal gdzies z boku i przygladal sie bitwie,
        a kiedy natarl na niego Krzyzak, obronil krola dzielny dworzanin Zbigniew
        Olesnicki, pozniejszy kardynal.
        Rozwiazmy te historyczna tajemnice: po pierwsze, nie wiadomo, jak to bylo z tym
        Olesnickim pod Grunwaldem. Kazda liszka swoj ogon chwali.
        Po drugie: dopiero w XX wieku prof. Stafan Marian Kuczynski w swej rewelacyjnie
        napisanej i switnie udokumentowanej ksiazce "Wielka wojna z zakonem krzyzackim"
        udowodnil, ze Jagiello stal na wzgorzu z boku teatru wojennego nie z
        tchorzostwa, ale dlatego, ze byl to "wzgorek wodza", z ktorego krol obserwowal
        bitwe i wydawal rozkazy. Kuczynski dowiodl, ze pod Grunwaldem po raz pierwszy w
        Europie krol Polski - glownodowodzacy - z oddali kierowal dzialaniami na polu
        walki. Te taktyke przejal od Tatarow, z ktorymi sie scieral jako wielki ksiaze
        litewski. Dzis takie zachowanie wodza wydaje sie oczywiste, ale w sredniowieczu
        wodz pedzil na czele wojsk, sromotnie nieraz ginac, tak jak to zrobil wielki
        mistrz Ulrich von Jungingen. Jego wojsko poszlo w rozsypke.
        W zyciu cywilnym jest podobnie. Wiadomo, jak zabezpieczony jest prezydent USA.
        Dziwie sie nawet, ze Blair nie zrobil tego wczesniej.A wy glupio wygarniacie
        Blairowi od tchorzy, bohaterzy od siedmiu bolesci.
        • kropekuk A ja przypomne, ze wiadomosci podanej przez GW 17.07.05, 22:49
          nie podal zaden dziennik brytyjski, lacznie z Al-Guardianem, choc GW - niby za
          IAR sie na te prase powoluje.Ktos wyzej juz to zauwazyl i linki podawal.
    • me-e Re: Jestes prymitywny 17.07.05, 18:48
      ...w czym ci sie to ojawilo...przyklad poprosze nie...belkot )))
      • pantanal Re: Jestes prymitywny 17.07.05, 20:01
        Jesli sam nie dostrzegasz swego prymityizmu, to ja Ci nie pomoge. Przykro mi,
        doprawdy, bo cenilem Twoje posty chocby w sprawie Bieslanu, czy Ukrainy. Choc w
        tych ostatnich nie odmowiles sobie przyjemnosci docinania Walesie, "bohaterze"
        • me-e Re: Jestes prymitywny 17.07.05, 21:26
          pantanal napisał:

          > Jesli sam nie dostrzegasz swego prymityizmu, to ja Ci nie pomoge. Przykro mi,
          > doprawdy, bo cenilem Twoje posty chocby w sprawie Bieslanu, czy Ukrainy. Choc
          w
          > tych ostatnich nie odmowiles sobie przyjemnosci docinania Walesie, "bohaterze"

          ...mee b. nadal dziwi dlaczego miedzynarodowka pederastow nie potepila zamachow
          w ladynie ...tak jak potepiala kaczora...pozatym walesie mee nie
          docina ...walesa sam sobie docina...wybiorczy opiniotworco...)))
    • bandeirante Blair przygotowuje sie do dialogu z mahmutami... 17.07.05, 21:52
      ... wlasnie wczoraj islamofilski,lewacki "Guardian" to zasugerowal:
      "Terroryzm moze byc pokonany tylko poprzez kompromis i negocjacje"
      hhtp://www.guardian.co.uk/attackonlondon/comment/story/0,16141,1529853,00.html

      Angolom najwidoczniej rura zmiekla, tak jak rok temu pogardzanym Hiszpanom...

      • 1europejczyk Hiszpanie wybrali socjaliste ..... 17.07.05, 22:30
        nie dlatego, ze sie bali tylko dlatego,ze prawicowy premier potraktowal ich jak
        kretynow.
        W przeciwienstwie do Amerykanow i Anglikow Hiszpanie uznali ze ich dobrobyt
        materilany uzyskany dzieki prawicowym rzadom nie jest wazniejszy od tego w jaki
        sposob traktuje ich wybrany przez nich przywodca.
        Dla Amerykanow i Anglikow fakt ze ich demokratycznie wybrani przywodcy
        swiadomie ich oklamuja nie stanowil przeszkody do ponownej reelekcji.
        Byleby zapewnili im dostatnia egzystencje.
        Hiszpanie uznali, ze oklamywani byc nie chca i wybrali wbrew przedwyborczym
        przewidywaniom, tego ktorego nie popierali, ale ktory nie KLAMAL.
        Amerykanie i Anglicy woleli wybarac KLAMCOW: BUSHA i BLAIRA
        • kropekuk Brytyjczycy TEZ wybrali socjaliste:Blaira. W maju 17.07.05, 22:47
          2005 roku;))))))))))))))))))
        • eva15 George Dadin 18.07.05, 00:46
          1europejczyk napisał:
          > Hiszpanie uznali, ze oklamywani byc nie chca i wybrali wbrew przedwyborczym
          > przewidywaniom, tego ktorego nie popierali, ale ktory nie KLAMAL.
          > Amerykanie i Anglicy woleli wybarac KLAMCOW: BUSHA i BLAIRA

          Dokladnie tak. Dlatego trudniej jest jednak wspolczuc im, gdy musza placic
          rachunki wlasnych wyborow.

          Jak to bylo? Sam tego chciales George Dadin...
          • eva15 George Dandin, oczywiscie 18.07.05, 00:51
        • akserm Gratuluje celnego podsumowania. 18.07.05, 03:49
      • kropekuk To tylko Czerwonemu Al-Guardian: to lewackie 17.07.05, 22:46
        pisemko, tak reklamowane w Polsce ani do najpoczytniejszych, ani najbardziej
        wplywowych nie nalezy.
    • kropekuk Odczep sie od mojego Kaczora, a bede ci bil brawo! 17.07.05, 22:44

    • eva15 MIECZ 1 !!! MIECZ 1!!!! 18.07.05, 01:44
      zglos sie prosze. Zdaje sie, ze usunieto twoj post....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka