Dodaj do ulubionych

Szef słowackiego IPN chce odszkodowań od Rosji

23.08.05, 11:31
Hehehe, dobre...

Ciekawe co na to lewactwo usilujace nam wmowic ze mamy brac przyklad z tego
jak Czechy, Wegry i Slowacja pielegnuja dobre stosunki z Rosja i nie
wszczynaja niepotrzebnych klotni o "drobne zaszlosci historyczne".
Obserwuj wątek
    • puuchatek Re: Szef słowackiego IPN chce odszkodowań od Rosj 23.08.05, 11:38
      Mało tego - pozwolę sobie przypomnieć, że w tej "bratniej pomocy" brało udział także Ludowe Wojsko Polskie pod dowództwem Wielkiego Generała Jaruzelskiego.

      Jeśli zatem Słowacy zażądają odszkodowania także od nas, proponuję zlicytowania na ten cel majatku Pana Generała. Tak, Panie Generale, "przepraszam" to za mało, trzeba jeszcze zadośćuczynić :)

      A przy okazji można zlicytować na ten cel także majątki tych, którzy tę interwencję popierali i uznawali za słuszną.

      Na przykład Jedynego Naprawdę Patriotycznego Kandydata na Prezydenta, Nadziei dla Polski (JNPKnP, NdP) Macieja Giertycha...

      :)
      • adas313 Jest jeszcze lepiej. 23.08.05, 11:49
        Cicho dotad siedzace Czechy i Wegry (w sumie to przypadkiem je wymienilem, ale
        teraz mi sie nasunelo) maja identyczne jak Slowacja podstawy aby miec do Rosji
        pretensje.

        > Mało tego - pozwolę sobie przypomnieć, że w tej "bratniej pomocy" brało udział
        > także Ludowe Wojsko Polskie pod dowództwem Wielkiego Generała Jaruzelskiego.

        Warto rowniez zaczac szukac sposobow na obejscie konstytucyjnego zakazu
        ekstradycji obywateli RP.

        > A przy okazji można zlicytować na ten cel także majątki tych, którzy tę
        > interwencję popierali i uznawali za słuszną.

        Lub/I ciachnac emerytury mundurowe. Ja za to placic nie bede. Swoja droga Putin
        obcinajac socjal dla weteranow chyba wiedzial co robi...

        > Na przykład Jedynego Naprawdę Patriotycznego Kandydata na Prezydenta, Nadziei
        > dla Polski (JNPKnP, NdP) Macieja Giertycha...

        czyli:

        N iezwyklego,
        S ensownego,
        D umnego,
        A utentycznego
        P atrioty.
    • borrka Czekam na komentarz. 23.08.05, 11:42
      Ciekawe, czy doczekamy sie komentarza ze strony forumowych radzieckich.
      Czy nie byl to kolejny wypadek wyzwolenia ?
      • przejrzysty Re: Czekam na komentarz. 23.08.05, 12:22
        Niby dlaczego tylko Rosja ma płacić? W końcu bratnią pomoc Czechosłowacji
        nieśli i Polacy, i NRDowcy, i Rumuni. Niech też się zrzucą na odszkodowanie.
        • amdrzej11 Re: Czekam na komentarz. 23.08.05, 12:51
          Rumuni? Stuknij sie w glowe! ...I zamilcz.
        • orangesex Re: Czekam na komentarz. 23.08.05, 14:34
          Polacy i Rumumni.....a może jescze RFN, Wielka Brytania i Szwacjaria. Znajomość
          historii jest u ciebie wprost zdumiewająca. Przecież PRL był to twór kanapkowy
          uzależniony wyłącznie od ZSRR. Jesteś do prawdy padliną umysłową.
        • panatha Re: Czekam na komentarz. 23.08.05, 15:09
          przejrzysty napisał:

          > Niby dlaczego tylko Rosja ma płacić? W końcu bratnią pomoc Czechosłowacji
          > nieśli i Polacy, i NRDowcy, i Rumuni. Niech też się zrzucą na odszkodowanie.

          proponuje by dla niektórych forumowiczów przeprowadzic testy na inteligencje
          moze takie jak w samoobronie
      • tenare A jak przyjmowano Hitlera w Pradze? 23.08.05, 17:02
        Pamiętasz? Pewnie nie bo po co pamiętać "sukcesy narodowe Słowacji".
    • toja3003 kiedy Polska wreszcie zażąda odszkodowań 23.08.05, 14:54
      od Rosji za wojnę, deportacje i wypędzenia?
      • philipp_k Re: kiedy Polska wreszcie zażąda odszkodowań 23.08.05, 14:56
        Czyzbyscie naprawde mysleli ze to ma sens i ze ktos wyplaci odszkodowania? Albo
        to jest jakis chwyt na leczenie swoich kompleksow?
        • panatha Re: kiedy Polska wreszcie zażąda odszkodowań 23.08.05, 15:04
          to jest jakis chwyt na leczenie swoich kompleksow?

          a czy wywiezieni i pomordowani na wschodzie to tez kompleks polaczków
          czy 50 lat sowieckiej okupacji to tez kompleks czy moze wymysł polaków

          Czyzbyscie naprawde mysleli ze to ma sens i ze ktos wyplaci odszkodowania? Albo
          ma sens , historia pokazuje ze z ruskami trzeba ostro inaczej źle to sie konczy
    • old.european Od Polski tez powinni sie domagac 23.08.05, 14:56
      • panatha Re: Od Polski tez powinni sie domagac 23.08.05, 15:05
        oczywiscie ze powinni sie domagac, a Polska powinna wypłacic im te odszkodowania
        z puli jaka Rosja powinna wypłacic Polakom za 50 lat okupacji
        • skipper_ Re: Od Polski tez powinni sie domagac 23.08.05, 15:09
          panatha napisał:

          > oczywiscie ze powinni sie domagac, a Polska powinna wypłacic im te odszkodowani
          > a
          > z puli jaka Rosja powinna wypłacic Polakom za 50 lat okupacji

          a do czasu wyplacenia odszkodowan przez rosje, zaliczke
          nalezy pobrac z majatku jaruzelskiego oraz jego
          poplecznikow i wszystkich majacych go za patriote...
    • nikola_piterski2 z ruskami trzeba ostro inaczej źle to sie koncz 23.08.05, 15:42
      Szable i na Moskwe, Minsk, Grodno ...i wszedzie!!!
      --------------------------
      Dostal bzika glab "panatha".,
      Mowiac, ze on jest z Lechitow,
      Myslie, da mu Moskal bobu
      Przed koscilem Karmelitow!"
      • panatha Re: z ruskami trzeba ostro inaczej źle to sie kon 23.08.05, 16:12
        to zes sie wysiłił , niewiele jak na podrzednego kacapa
      • cymber.gaj Re: z ruskami trzeba ostro inaczej źle to sie kon 23.08.05, 16:52
        nikola_piterski2 napisał:

        > Szable i na Moskwe, Minsk, Grodno ...i wszedzie!!!

        No, to zawsze było raczej sztandardowe hasło Rosjii. Nic dziwnego, że Księstwo Moskiewskie rozwinęło się do takich kolosalnych rozmiarów. A zaczęli skromnie - od wymordowania wszystkich mieszkańców Nowogrodu.

    • bazyliszek4 Jan Langosz 23.08.05, 16:21
      ten Langosz to jest pewnie z polskiej mniejszości i dlatego tak mąci, rusofob
      jeden. prawdziwi Słowacy pokochali Rosjan od pierwszego wejrzenia w lufy
      radzieckich czołgów w roku 1968...
    • wujcio44 Re: Szef słowackiego IPN chce odszkodowań od Rosj 23.08.05, 17:23
      Słowackie rusofoby fałszują historię. To Słowacja powinna wypłacić odszkodowanie
      Rosji za zużyte paliwo, sprzęt i amunicję wystrzeloną w trakcie udzielania
      bratniej , bezinteresownej pomocy, leżącej w najlepszym interesie Słowacji i
      będącej dla niej dobrodziejstwem.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka