Dodaj do ulubionych

Andżelika Borys w Strasburgu

08.09.05, 19:12
"Tusk zapowiedział, że jeśli wygra wybory, wróci niebawem z Andżeliką Borys,
ale wówczas będzie z nimi chciało się spotykać dużo więcej osobistości. -
Powiem brutalnie: przyjdzie czas, że będę bardziej skuteczny - mówił
dziennikarzom."

Angelika snująca się dzień i noc po korytarzach Unii... Zdaje się, że Tusk
zmusi niektórych do westchnienia "komuno wróć". I nawet min. Rotfeld wypadnie
na jego tle niczym pokojowy polityk nastawiony na przyjaźn i porozumienie a
nie ma wieczne konfrontacje, wojny, naciski i wymuszania.

Właśnie w aucie usłyszałam w radio, że jakiś funkcjonariusz jakies partii (za
późno waczyłam, nie wiem jakiej, ale jakiejś małej) postuluje
CALKIEM na serio w wyborach odłacznie RFN od b. NRD. Nastęnym logicznym
krokiem byłoby odłączenie starej Unii od nowej.

Obserwuj wątek
    • eva15 Skipper, ty nieszczęśniku 08.09.05, 19:13
      "Stawiła się blisko połowa liczącej ponad 200 posłów frakcji - mimo wczesnej
      pory i faktu, że czwartek jest dniem, w którym większość deputowanych wylatuje
      już do domu po sesji plenarnej."

      No i co? Nadal chcesz mnie uczyć, jak Unia pracuje?
      • skipper_ Re: Skipper, ty nieszczęśniku 09.09.05, 18:51
        eva15 napisała:

        > "Stawiła się blisko połowa liczącej ponad 200 posłów frakcji - mimo wczesnej
        > pory i faktu, że czwartek jest dniem, w którym większość deputowanych wylatuje
        > już do domu po sesji plenarnej."
        >
        > No i co? Nadal chcesz mnie uczyć, jak Unia pracuje?

        naucz sie czytac ze zrozumieniem....

        choc zdaje sie jest to dla ciebie nieosiagalne
        zwazywszy na twoj znacznie ograniczony intelekt...

        "czwartek jest dniem, w którym większość deputowanych wylatuje
        już do domu PO sesji plenarnej"
        ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

        a sesja trwa do 16:30-18.... co mozna sprawdzic na stronie
        Parlamentu...

        • krystian71 Re: Skipper, ty nieszczęśniku 09.09.05, 19:51
          a co z piatkiem?
    • filifionek Re: Andżelika Borys w Strasburgu 08.09.05, 20:47
      "Borys mówiła prosto, dobitnie i niezwykle klarownie jak na człowieka bez
      doświadczenia w polityce"............no własnie pewnie dlatego. Zaraz zdobędzie
      doświadczenie i zacznie bełkotać jak wszyscy politycy.
    • edi54 Re: Andżelika Borys w Strasburgu 08.09.05, 21:06


      Dlugo z pewnoscia nie bedziemy czekac.Hans Poettering wkrotce
      upomni sie do prawa wypedzonych i Mniejszosci Niemieckiej w Polsce
      ....a moze i Slazakow?Juz gratuluje Tuskowi zapowiadanej odwagi.
      Bo podczas pobytu w Brukseli zachowywal sie raczej jak stremowany
      wielce nowicjusz na salonach.Sadze, ze gdy nastepnym razem dobierze
      sobie Miodowicza i Macierewicza ,jego glos bedzie donosniejszy..
      co wcale nie oznacza ,ze bedzie lepiej slyszalny i lepiej rozumiany
      przez zachodnioeuropejskich dyplomatow.Oto pierwsza ,jakze malo
      chwalebna jaskolka , tak wymarzonej sobie przez Tuska prezydentury.
    • wasylzly Kochanka?? 08.09.05, 22:26
      wlasciwie juz natym etapie, jak przy <cimoszewiczu z Jarucka, moznaby wziasc pania B. przy kosci i w ogole jako konkubine pana T. Przewodnik europejski, ktoremu do europy tak daleko jak demokracji do partii PO, wprowadzacz na salony PE, niejekiej, skadinad prywatnej osaoby w UE-pani Borys. Tusku, jako przyszly prezydent RP musial wzbudzic miedzynarodowa sensacje swoim konsulem polskosci z Bialorusi.
      No coz, ta pani jest tyllko prywatna osoba, kreowana przez skompromitowanych pseudo-europoslow, ktorzy podszywali sie ja niejaki saryjusz - wolski, za samego wyslannika UE, a dostal kopa w dupcie na granicy. A wiec kolejna prywatna wycieczka do PE PO i Borys jest tylko zenujaca porazka i upokorzeniem wobec Bialorusi. Kto placi za prywatne wizyty Borys, obywatelki Bialorusi w Srassburgu? Lukaszenko? Chyba nie? Tusk z wlasnej kieszen? Watpie. 30 000 dolarow to moze mala suma dla PO, ale dla wyborcy polskiego z 1200 zl na miesiac to jest majatek.
      • at_work Idiota?? 08.09.05, 22:53
        trudno to komentować...

        Jemu za to pewnie płacą a mi nie, więc nie będę głupi i nie skomentuję.
      • meerkat1 Wraca nowe? ;-))) 09.09.05, 19:03
        "30 000 dolarow to moze mala suma dla PO, ale dla wyborcy polskiego z 1200 zl
        na miesiac to jest majatek."

        Wyborca polski z 1200 zl na miesiac nie powinien sie tu w ogole afiszowac, bo
        to znaczy ze to calkowity jolop, nieuk i len.

        A glosowac powinien na PZPR, bo wtedy "kazdy mial prace, Polska rosla w sile, a
        ludziom zylo sie dostatniej". :-)))
    • wroxi Swieta Andżeliko Donaldowsko Tuskienska 08.09.05, 22:33
      Swieta Andżeliko Donaldowsko Tuskienska
      w Strassburgu modl sie nami do Parlamentu Europejskiego,
      aby Tusk "czlowiek z zasadami" Donald nie zostal prezydentem Polski.
      Amen.
      Tusk, prezydentem zwany, Donald, szybko Cie zdradzi.
      On ma Bialorusinow gdzies (przepraszam za wyrazenie). Amen
      • at_work Re: Swieta Andżeliko Donaldowsko Tuskienska 08.09.05, 22:56
        kolejny Rus.

        A pies z wami
        • roro68 Re: Swieta Andżeliko Donaldowsko Tuskienska 08.09.05, 23:19
          Musze przyznać, że w postach wyśmiewających wizytę Borys i Tuska w Brukseli
          wyczuwa się styl wyjątkowo kołchozowy i oderwany od nastrojów w Polsce. Dla
          mnie to jasne, że autorzy klikają z białoruskiej ambasadki.
    • herr7 Andżelika Donaldowna w Strasburgu 08.09.05, 23:23
      i tak ją z ruska mozna zwać!
    • b.6.1966 Re: Andżelika Borys w Strasburgu 08.09.05, 23:35
      Dwa dni temu zasugerowalam, ze ludzi w Strasburgu czy w ogole UE, nie obchodzi
      ani mniejszosc polska i jej losy, ani polskie przypominanie o lamaniu praw na
      Bialorusi. Dzisiaj efekt do przewidzenia.Zal mi osobiscie pani Borys, bo
      wierzyla i liczyla na wsparcie.Tusk zalatwil kolejny, chamski procent w
      sondazach, i fajnie.Nikt z przeliczajactch euro, nie bedzie sobie psuc
      interesow przez nieznane, zaslyszane problemy na Bialorusi.Po co?Tylko biznes
      jest wymierny, nie zly los ludzi , gdzies daleko.
    • czarnorus Re: Andżelika Borys w Strasburgu 08.09.05, 23:48
      Lepiej by politycy nie zbierali sobie wyborczych glosow za swoja dzialalnosc na
      wschodzie,w Polsce jest duzo problemow.Bialorus-to chyba jedyna republika
      postsowiecka ,gdzie do tej pory nie bylo etnicznych problemow i dobrze by bylo
      zeby tak zostalo,a Zwiazek Polakow moze sie zajmowac kultura i dobrymi
      stosunkami medzyludzkimi,a nie brudna polityka.
    • meerkat1 Re: Angela Merkel w Strasburgu? 09.09.05, 18:58

      "Właśnie w aucie usłyszałam w radio, że jakiś funkcjonariusz jakies partii (za
      późno waczyłam, nie wiem jakiej, ale jakiejś małej) postuluje
      CALKIEM na serio w wyborach odłacznie RFN od b. NRD"

      Temu, ze Ossies tak mocno dekomunizacje Bialorusi popieraja?

      A moze im sie jeszcze DM zamiast euro zachciewa?

      Nic nie wiedzialem. Zaraz poszukam.

      Moze to Lafontaine? [nie madry bajkopisarz, ale glupi lewak]:-)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka