kygel2 Re: ZNIKAJACE POSTY-bo maja was dosc !!!! 30.10.05, 19:01 Ten cenzur gdy widzi tylu nazistow polskich to mu tez chyba wybijaja korki od tych przyglupow.!! Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 gazeta reka w reke razem z necesrer , erica 30.10.05, 19:03 i bismarkiem i jeszcze sie wydaje GW , ze kogokolwiek uda sie jej zastraszyc Nie wiadomo kto tu zalosniej brzmi Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 [...] 30.10.05, 19:48 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kygel2 Ej !jeszcze troszke to juz nic od tej gorzaly nieu 30.10.05, 19:53 Srakotluku-co to jest bo nawet i ja juz nic nierozumiem.O jak ja nie lubie srakotukow !! Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 A CZY JA MOWIE, ze takie cos jak ty ma rozum? 30.10.05, 20:05 MASZ PRZEPISYWAC LITERKA PO LITERCE i glupio sie nie pytac !! Co,czy Niemcy cie jescze posluszenstwa nie nauczyli? Odpowiedz Link Zgłoś
tomasz62 Re: Steinbach proponuje kompromis ws. Centrum 30.10.05, 19:56 Stwórzmy centrum wypędzonych Zamojszczyzny Odpowiedz Link Zgłoś
kygel2 A stawiaj sobie co chcesz i gdzie chcesz..!! 30.10.05, 20:03 prosze powiedz mi tylko co to takiego ta Zamojszczyzna.? Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 [...] 30.10.05, 20:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
chichrajacy1 Twoj onkel Stalin wybil tylko 56 mil.samych ruskic 30.10.05, 20:41 No to kto byl leprzy on tylko popelnil drobne przekroczenia.Caly komunizm ma na swych lapach 100 mil.pomordowanych dane z waszej gazety w innym temacie.No i dalej liczymy palancie winy albo wypij za moje zdrowie i spi... spac.!! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Twoj onkel Stalin wybil tylko 56 mil.samych r 30.10.05, 20:56 chichrajacy1 napisał: > No to kto byl leprzy on tylko popelnil drobne przekroczenia.Caly komunizm ma na > swych lapach 100 mil.pomordowanych dane z waszej gazety w innym temacie.No i > dalej liczymy palancie winy albo wypij za moje zdrowie i spi... spac.!! Wymordowal tez mase szwabow, tylko jakos o taki g... jak ty jakos zapomnial... Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 do edek47 30.10.05, 20:49 edek47 napisał: > To bylo drobne przekroczenie obowiazkow sluzbowych.ALE TO JEST PESTKA do tego , > > co wyczynial twoj ONKEL w Auschwitz. Obozy w Jaworznie, Swietochlowicach, Myslowicach, Lambinowicach, itd. NIE BYLY ZAKLADANE ani PROWADZONE przez Polakow! Przeczytaj sobie ksiazke Sachsa (z pochodzenia Zyda) - piszacego w New York Times, to sie dowiesz. Polacy w tych sprawach nie mieli nic do powiedzennia. Byla to robota NKWD i Stalina. Nigdy nie jest za pozno na uzupelnienie wiedzy. Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Nie musisz mnie edukowac,wiem o tym.... 30.10.05, 20:59 ale w tych pyskowkach z tymi hanysami nie odgrywa to zadnej roli. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Nie musisz mnie edukowac,wiem o tym.... 30.10.05, 21:58 edek47 napisał: > ale w tych pyskowkach z tymi hanysami nie odgrywa to zadnej roli. O ile wiesz, to dobrze. Poza tym nie mysle, ze to sa Slazacy. Jestem przkonany, ze sa to szwaby - prowpkatorzy. Polemika z nimi nie ma najmniejszego semsu, bo maja czysto hitlerowski sposob myslenia. Ostatnia wojna niczego ich nie nauszyla. Odpowiedz Link Zgłoś
marwa_kuc Re: Nie musisz mnie edukowac,wiem o tym.... 30.10.05, 22:16 Jak pisał kiedyś niejaki J.K bystry obserwator ale nie za bardzo z mojej bajki... "pogonić,nago,pod batogiem,po śniegu dookoła Kremla"......z krókonóżkim kwasiborkiem na czele Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 To jeszcze gorzej.... 30.10.05, 21:04 Hitlerowskimi rzeznikami byli przede wszystkim NIEMCY. Odpowiedz Link Zgłoś
caesar_pl Re: To jeszcze gorzej.... 30.10.05, 21:09 A barankami byli Polacy.Ale rzeznikami Polakow byli tez Polacy (zabijali Szmelcownikow,a ci chcieli tylko troche jedzenia dla swych dzieci)..Wlasciwie gdzie sa groby Polakow zabitych przez Polakow,np w Warszawie.A byly tego tysiace.. Odpowiedz Link Zgłoś
carramba7 [...] 30.10.05, 21:15 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Byly takie przypadki...ALE W OBLICZU.... 30.10.05, 21:17 ZBRODNI niemieckich to drobny epizod. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 [...] 30.10.05, 20:37 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
chichrajacy1 To musial byc zaradny czlowiek on sam i nikt wiece 30.10.05, 20:44 A czy on przypadkiem niejest polskim zydem na sluzbie polskiej armi.Ordynarny falsesz albo ten co brudy wyciaga.Co bylo z wierza spadochronowa w Katowicach.,to tylko na wzmiance a o Grzegorzu Brzeszczykiewiczu juz niewspomne.!! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: To musial byc zaradny czlowiek on sam i nikt 30.10.05, 20:52 chichrajacy1 napisał: > A czy on przypadkiem niejest polskim zydem na sluzbie polskiej armi.Ordynarny > falsesz albo ten co brudy wyciaga.Co bylo z wierza spadochronowa w > Katowicach.,to tylko na wzmiance a o Grzegorzu Brzeszczykiewiczu juz niewspomne > .!! Nie jest Polakiem. Jest Zdem, bylym enkawudzista i mieszka teraz w Izraelu. O jego ekstradycji nie ma mowy! Odpowiedz Link Zgłoś
chichrajacy1 On sam w tych wszystkich obozach a to ciekawe. 30.10.05, 21:09 Ja na ten temat czytalem wiele on byl w Swietochlowicach tylko katem a inne obozy.No coz nielatwo przelknac cos co plami na niezkazitelnosci.Mego dziadka jak juz wspominalem gdzies tam zakamieniowali polacy na rozkaz polskich zolnierzy ten przypadek chciano juz nawet wyjasnic i wykryc winnych ale ktos z gory gdzies tam zadzwonil i sprawe odroczono.Zabijano nie tylko policjantow nawet gornikow dziadek mojej zony byl takim na kopalni MICHOL. i jego zabili bo nieumial po polsku,a wielu kolegow bo niechcieli zmienic nazwisk i imion no ale ten Morel napewno ich zalatwil polaczki nie oni nie oni bez skazy.I oto tu chodzi nie o to ze wolno czy nie wolno stawiac pomnik tylko o to ze swiat by ta niewinna strone polski odkryl oficjalnie bo nieoficjalnie kazdy o tym mowi i wie.A te ksiazki do szkol i tego sie boicie by wasze dzieci sie pytaly tato dlaczego.Nasze juz wszystko maja w ksiazkach i my sie naszych krzywd wyrzadzonym swiatou niewypieramy Bec i do dupy z wami nazistami Tschüsssss !! Odpowiedz Link Zgłoś
marwa_kuc [...] 30.10.05, 22:29 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
carramba7 Re: To musial byc zaradny czlowiek on sam i nikt 30.10.05, 21:10 Daj se luz.ten kretyn udający Ślązaka czeka tylko na to żeby ktokolwiek się odezwał..niech sobie pogada do lustra..tam znajdzie odpowiedniego interlokutora... Odpowiedz Link Zgłoś
marwa_kuc Re: Steinbach proponuje kompromis ws. Centrum 30.10.05, 21:41 No,masz rację... Ej dygu,dygu ej rachu ciachu... to bym se zrobił ze złota trumnę.. Ej dygu dygu ej rachu ciachu.. Odpowiedz Link Zgłoś
caesar_pl Byla kiedys wojna Polakow z Niemcami o Slask??? 30.10.05, 21:42 albo Polacy oddali Slask jako niepolski??? Odpowiedz Link Zgłoś
ariadna-enta Re: Steinbach proponuje kompromis ws. Centrum 30.10.05, 21:45 bismarkhitesv99 napisał: > Wiadomo ze polska i Czechy bojac sie prawdy bedzie przeciwko takiemu Centrom.!! najpierw darliście wasze szwabskie pyski sieg heil wpadaliście w ekstaze kiedy ten psychopata Hitler w swoim szale przedstawiał swoje zbrodnicze zamiary,prawie nikt {nie licząc wyjątków }się temu nie przeciwstawiał,sieliście zło i zniszczenie,akiedy przegraliście i zaczęto was wypędzać {owszem ginęli też niwinni Niemcy},ale kiedy wygrywaliście to bez zmrużenia okiem mordowaliście niewinnych Polaków i gó.. was wtedy obchodzło czy ktoś zasłużył na śmierć czy nie. Hipokryzja posunięta do absurdu, wielce pokrzywdzeni- a gdybyście nie daj Boże wygrali to ze Słowian mielibyście niewolników i dalej stosowali swoją obłędna ideologię trza było do cholery nie leżć za Hitlerem jak dziwka za alfonsem nie byłoby niemieckich wypędzonych. Nie widzicie albo nie chcecie widzieć związku między wywołaną przez was wojną ,a wypędzeniami zresztą w sumie itak dobrze na tym wyszliście,więc skończ już jęczeć . Nie mam nic do współczesnych Niemców,ale ty jesteś zwykłym chamem. Odpowiedz Link Zgłoś
caesar_pl Co chciales przez to powiedziec? 30.10.05, 21:49 bo tak sie wywodziles... Odpowiedz Link Zgłoś
marwa_kuc Re: Co chciales przez to powiedziec? 30.10.05, 22:07 Ta Steinbach to kaszalot godny tytułu miss BRD.. Źyczę wam samych takich pięknych pań albo jeszcze ładniejszych.. Chociażby jak Merkelowa....... Odpowiedz Link Zgłoś
ariadna-enta Re: Co chciales przez to powiedziec? 30.10.05, 22:15 caesar_pl napisał: > bo tak sie wywodziles... Pisałam nie do Ciebie ,a jak nie rozumiesz to Twój problem skoro nie rozumiesz prostego tekstu. A już Cię kojarzę to ty robisz z Polaków naród morderców i kolaborantów ,najlepiej byś Niemców przeprosił czego dowodem są twoje posty na FŚ i FK. Odpowiedz Link Zgłoś
caesar_pl Re: Steinbach proponuje kompromis ws. Centrum 30.10.05, 22:52 Niestety ale plebs jest glupi.Znam kolegow,ktorych dzidkowie byli powstancami slaskimi po stronie Polski.Dzis ich rodziny zyja w biedzie,w Polsce.I dalej Polska dla nich to najlepsze,najpiekniejsze.Oni wija sie,kloca sie,nie maja spokoju.I dobrze im tak,naiwniakom.Inni wyjechali do Niemiec,zyja jak ludzie.A oni,jeszcze bardziej nienawidza.. Odpowiedz Link Zgłoś
ariadna-enta Re: Steinbach proponuje kompromis ws. Centrum 31.10.05, 00:21 caesar_pl napisał: > Niestety ale plebs jest glupi.Znam kolegow,ktorych dzidkowie byli powstancami s > laskimi po stronie Polski.Dzis ich rodziny zyja w biedzie,w Polsce.I dalej Pols > ka dla nich to najlepsze,najpiekniejsze.Oni wija sie,kloca sie,nie maja spokoju > .I dobrze im tak,naiwniakom.Inni wyjechali do Niemiec,zyja jak ludzie.A oni,jes > zcze bardziej nienawidza.. widzisz niektórzy wolą jak to mówisz być naiwniakami i żyć w biednej Polsce jedząc suchy chleb niż mieszkać w Niemczech i słyszeć ,że są kimś gorszym. Ty tego nie rozumiesz i nie mów nic o nienawiści bo sam się nią dusisz. Odpowiedz Link Zgłoś
caesar_pl Re: Steinbach proponuje kompromis ws. Centrum 31.10.05, 00:52 W Niemczech nie ma gorszych.Tam jest 10% Aussslendrow i oni nie maja zamiaru wracac,ale w Niemczech zostac..To jest juz cos,albo,Polak..? Odpowiedz Link Zgłoś
caesar_pl Re: Steinbach proponuje kompromis ws. Centrum 31.10.05, 01:10 Jak bedziecie miec miliony innowiercow,ktorzy beda probowac swoja kulture u was umiejscowic,to bedziecie na Niemcow patrzec,jak oni to robia... Odpowiedz Link Zgłoś
marwa_kuc Re: Steinbach proponuje kompromis ws. Centrum 31.10.05, 07:39 Miliony innowierców żyją w BRD na zyczenie pracowitych niemiaszków... i niech tam zostaną..na wieki Klimat w Polsce im nie odpowiada...ha ha ha ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
chichrajacy1 Oto cale oblicze polakow,odzucac wszystko co- 31.10.05, 09:29 niewygodne.!!Gdy ktos robi roznice miedzy mordercami jest albo glupi albo nie dorosl do 21 woeku.Gdy ktos usprawiedliwia swoich mordercow mowiac ze ci mieli racje albo powody jest nie zdolny zyc w demokratychnej europie.Tylko bargazyncy a obecnie islamisci mowiac ze tylko oni maja patent na sprawiedliwosc jest poprostu rzalosny i zsowa sie na peryferie idiotyzmu ktora juz jest niedaleko dziczy.A dzicz albo zamyka sie w ZOO albo osfaja,ale czytajac te posty co niektorach to mysle ze na osfojenie jest juz za pozno pozostaje tylko kastracja by uwolnic przyszlosc przed dzicza ...!! Odpowiedz Link Zgłoś
ariadna-enta [...] 31.10.05, 19:55 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
b.6.1966 Re: KRETYNIE o pseudo podobnym do bismarcka- 01.11.05, 20:18 kup sobie PINACOLADE z Aldika i ODPI....LLLLL sie od mojej ojczyzny, ZASRANCU! Masz kretynie CZERWONIUTKI paszporcik?? No i fajnie, DZIALAJ w mlodziezy czysto germanskiej!NIE DOTYKAJ POLSKI, palancie, bo nie jestes Polakiem, tylko BEZNARODOWCEM, czyli biedakiem czujacym sie szwabem!Caluj codziennie to gowno, moze poczujesz ZEW KRWI, debilu?! Odpowiedz Link Zgłoś
b.6.1966 Re: Steinbach proponuje kompromis ws. Centrum 01.11.05, 20:26 Dziewczynki, eriki starzy zostali PRZEPEDZENI??To naturalna kolej rzeczy, GDY KTOS ZAGARNIA NIE SWOJE!Gdzie problem, eriko??Boli cos?NIE CZYN DRUGIEMU, CO TOBIE NIE MILE, kretynko od polityki.Kompromis, ale jaja!Ta kobieta tak bardzo nienawidzi, ze nie WIDZI absurdu sytuacji.Historia to rzeka, a nie mozna zawrocic rzeki tylko w jednej zatoczce, eriko.Lepiej odmowic PACIERZE i pojsc spac, gorliwa niemko. Odpowiedz Link Zgłoś