Dodaj do ulubionych

Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspierając...

23.01.06, 18:56
Skoro w NY można kupic koszulki z bin Ladenem...
Obserwuj wątek
    • zgryzliwyzenek Mekka-cola 23.01.06, 19:06
      We francji imigrant arabskiego pochodzenia wymuslil Mekka-Cole. Arabowie -
      muzulmanie ochlodzic sie lubia a nie chca kupowac od amerykanow. By sie lepiej
      spredawalo , dopisal na etykiecie ze 'zysk przekazany zostanie walczacym o
      wolnosc palestynczykom' - sprzedarz eksplodowala. We francji i na eksport na
      polnoc Afryki.
      Jak sam wyjasnil wywiedzie, zyski przekaze - ale .. na razie ich nie ma bo
      wszystko inwestuje. He He . Og kilku lat. He He - Kupujcie Mekka Cole (moze
      bedzie w zestawie z dunska koszulka...
      • mayim Re: Mekka-cola 24.01.06, 01:17
        a moglby Pan podac zrodlo informacji? bo bardzo mnie ona zainteresowala
        z gory dziekuje
    • machete.eln Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 23.01.06, 19:13
      www.fightersandlovers.com/?go=shop
      troche drogo ale w słusznej sprawie
      • adriannatrz Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 24.01.06, 09:27
        w slusznej sprawie???????
        a czy zastanowiles/las sie co to oznacza dla tych krajow. Mowie przede wszystkim
        o Kolumbii. Gdzie z powodu FARC cierpi i umiera tak wiele ludzi. Szkoda ze ta
        firma nie pokusila sie o napisanie calej prawdy o FARC, bo oni juz od dawna
        przestali byc organizacja walczaca tylko o wolnosc. Dla mnie jest to ponizej
        krytyki i nie dziwie sie ze Kolumbia probuje wyciagnac jakies sankcje przeciwok
        tej firmie. Tez jestem za.
        • m1789 ludzie cierpią bardzie od ucisku oligarchii i AUC 25.01.06, 23:51
    • m1789 Koszulki CFF, GFVN i CANF to pro USA terrorysci 23.01.06, 19:31
      ciekawe czy media się tym wtedy tak ochoczo zainteresują a działalność
      wietnamskich, khmerskich i kubańskich antykomunistycznych terrorystów
      mordujących cywili jest dość spora tylko przemilczana
    • machete.eln Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 23.01.06, 19:34
      "...FARC jest najstarszą i największą partyzantką, która na handlu kokainą szmuglowaną z Kolumbii głównie do USA zarabia co najmniej miliard dolarów rocznie."
      według danych jednej ze stron konfliktu, rzadu kolumbijskiego, Farc wydał w roku 2004 na swoja działalnosc (militarna, medyczna,
      edukacyjna, informacyjna itp) ok. 20mln dolarów; zarobił ok. 90mln, z czego 28% mialo zwiazek z koką - zrodło: Ministerio de Hacienda semana2.terra.com.co/opencms/opencms/Semana/articulo.html?id=84464
      • machete.eln Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 23.01.06, 19:38
        działajacy link semana2.terra.com.co/opencms/opencms/Semana/articulo.html?id=84464
        • machete.eln Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 23.01.06, 19:42
          dane w peso kolumbijskim. obecnie 1$=2200peso
          • lavojtek Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 23.01.06, 20:31
            Zaraz naczelny-rabin-skads-tam oglosi ta dunska firme antysemitami, nazistami i
            odpowiedzialnymi z holocaust :) Palestynczycy to nie terrorysci tylko
            partyzanci a FARC to nie partyzanci tylko chandlarze koka!
            • m1789 Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 23.01.06, 23:02
              "Zaraz naczelny-rabin-skads-tam oglosi ta dunska firme antysemitami, nazistami
              i odpowiedzialnymi z holocaust :) Palestynczycy to nie terrorysci tylko
              partyzanci a FARC to nie partyzanci tylko chandlarze koka!"

              ciekawe zestawienie dla mnie FARC to partyzanci a LFWP to bardziej terroryści
              niż partyzanci ale na pewno bojownicy o wolną Palestynę (kto jeszcze pamięta
              porwanie czterech samolotów i przetrzymanie na lądowisku Dawsona w Jordanii a
              następnie po wypuszczeniu wszystkich zakładników spektakularne wysadzenie
              pustych samolotów wielkich linii lotniczych w 1970 roku co zarejestrowały
              kamery największych stacji tv)- obydwie organizacje są silnie lewicowe w
              przeszłości podkreślały swoje przywiązanie do marksizmu a wywodzą sięz różnych
              nurtów FARC z ruchu lewicowych liberałów Jorge Gaitana a LFWP z panarabskiego
              lewicowo-nacjonalistycznego Arabskiego Ruchu Nacjonalistycznego

              FARC kontroluje uprawy krzewu koki i pobiera podatek od handlarzy i hurtowników
              liści koki - w małym stopniu zbiera zysk z handlu samą kokainą tym się zajmują
              bojówki paramilitarne AUC będące na żołdzie wojska i latyfundystów
              • samsone Farc to partzanci przeciwko komu...? 23.01.06, 23:59
                a Lfwp o wolna Palestyne, to Hitler tez o wolna Polske walczyl....
                • m1789 FARC przeciwko oligarchii i rządowi Uribe 24.01.06, 01:34
                  • m1789 oraz prorządowym szwadronom śmierci AUC 25.01.06, 23:52
                • m1789 takie porówanania to sobie daruj buszysto 24.01.06, 01:37
              • lavojtek Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 24.01.06, 00:38
                Przepraszam za uogolnienie.
      • m1789 ale GW znowu kłamie o FARCu i LFWP zresztą też 23.01.06, 22:48
        • samsone a mnie sie wydaje,ze tutaj pewien polski arab 24.01.06, 00:02
          arabskie bajki jak zwykle opowiada.Przeczytaj sobie ta Semana...to sie czegos
          dowiesz. Komunisci Kolumbijscy stworzyli w Kolumbi zloty trojkat i przeciwko
          wladzom walcza....moze tez sobie prezydenta wybiora , ktory im w tej walce pomoze...
          • m1789 najpierw poczytaj chłopcze kto to był Gaitan 24.01.06, 01:38
          • m1789 to jest punkt wyjścia do dyskusji o Kolumbii 24.01.06, 01:39
            • m1789 morderstwo Gaitana i Bogotazo dało wojnę domową 24.01.06, 01:41
          • m1789 zbrodnie konserwatystów w Kolumbii 45-48 15 tys. 24.01.06, 01:40
    • adriannatrz Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 24.01.06, 09:22
      ale nikt tych pieniedzy nie przeznacza na Bin Ladena.
    • tenare A ja mam koszulkę z Komendantem Che 24.01.06, 16:07
      Ale nie sądzę, żeby jej sprzedawcy finansowali reżim Castro.
      Bo są za CHCIWI.
      • wuk4 Duńska firma szyje koszulki? A w zamian... 08.02.06, 13:51
        W zamian za to Arabusy palą ambasady Danii
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka