aaa64 23.01.06, 18:56 Skoro w NY można kupic koszulki z bin Ladenem... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zgryzliwyzenek Mekka-cola 23.01.06, 19:06 We francji imigrant arabskiego pochodzenia wymuslil Mekka-Cole. Arabowie - muzulmanie ochlodzic sie lubia a nie chca kupowac od amerykanow. By sie lepiej spredawalo , dopisal na etykiecie ze 'zysk przekazany zostanie walczacym o wolnosc palestynczykom' - sprzedarz eksplodowala. We francji i na eksport na polnoc Afryki. Jak sam wyjasnil wywiedzie, zyski przekaze - ale .. na razie ich nie ma bo wszystko inwestuje. He He . Og kilku lat. He He - Kupujcie Mekka Cole (moze bedzie w zestawie z dunska koszulka... Odpowiedz Link Zgłoś
mayim Re: Mekka-cola 24.01.06, 01:17 a moglby Pan podac zrodlo informacji? bo bardzo mnie ona zainteresowala z gory dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
machete.eln Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 23.01.06, 19:13 www.fightersandlovers.com/?go=shop troche drogo ale w słusznej sprawie Odpowiedz Link Zgłoś
adriannatrz Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 24.01.06, 09:27 w slusznej sprawie??????? a czy zastanowiles/las sie co to oznacza dla tych krajow. Mowie przede wszystkim o Kolumbii. Gdzie z powodu FARC cierpi i umiera tak wiele ludzi. Szkoda ze ta firma nie pokusila sie o napisanie calej prawdy o FARC, bo oni juz od dawna przestali byc organizacja walczaca tylko o wolnosc. Dla mnie jest to ponizej krytyki i nie dziwie sie ze Kolumbia probuje wyciagnac jakies sankcje przeciwok tej firmie. Tez jestem za. Odpowiedz Link Zgłoś
m1789 Koszulki CFF, GFVN i CANF to pro USA terrorysci 23.01.06, 19:31 ciekawe czy media się tym wtedy tak ochoczo zainteresują a działalność wietnamskich, khmerskich i kubańskich antykomunistycznych terrorystów mordujących cywili jest dość spora tylko przemilczana Odpowiedz Link Zgłoś
machete.eln Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 23.01.06, 19:34 "...FARC jest najstarszą i największą partyzantką, która na handlu kokainą szmuglowaną z Kolumbii głównie do USA zarabia co najmniej miliard dolarów rocznie." według danych jednej ze stron konfliktu, rzadu kolumbijskiego, Farc wydał w roku 2004 na swoja działalnosc (militarna, medyczna, edukacyjna, informacyjna itp) ok. 20mln dolarów; zarobił ok. 90mln, z czego 28% mialo zwiazek z koką - zrodło: Ministerio de Hacienda semana2.terra.com.co/opencms/opencms/Semana/articulo.html?id=84464 Odpowiedz Link Zgłoś
machete.eln Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 23.01.06, 19:38 działajacy link semana2.terra.com.co/opencms/opencms/Semana/articulo.html?id=84464 Odpowiedz Link Zgłoś
machete.eln Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 23.01.06, 19:42 dane w peso kolumbijskim. obecnie 1$=2200peso Odpowiedz Link Zgłoś
lavojtek Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 23.01.06, 20:31 Zaraz naczelny-rabin-skads-tam oglosi ta dunska firme antysemitami, nazistami i odpowiedzialnymi z holocaust :) Palestynczycy to nie terrorysci tylko partyzanci a FARC to nie partyzanci tylko chandlarze koka! Odpowiedz Link Zgłoś
m1789 Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 23.01.06, 23:02 "Zaraz naczelny-rabin-skads-tam oglosi ta dunska firme antysemitami, nazistami i odpowiedzialnymi z holocaust :) Palestynczycy to nie terrorysci tylko partyzanci a FARC to nie partyzanci tylko chandlarze koka!" ciekawe zestawienie dla mnie FARC to partyzanci a LFWP to bardziej terroryści niż partyzanci ale na pewno bojownicy o wolną Palestynę (kto jeszcze pamięta porwanie czterech samolotów i przetrzymanie na lądowisku Dawsona w Jordanii a następnie po wypuszczeniu wszystkich zakładników spektakularne wysadzenie pustych samolotów wielkich linii lotniczych w 1970 roku co zarejestrowały kamery największych stacji tv)- obydwie organizacje są silnie lewicowe w przeszłości podkreślały swoje przywiązanie do marksizmu a wywodzą sięz różnych nurtów FARC z ruchu lewicowych liberałów Jorge Gaitana a LFWP z panarabskiego lewicowo-nacjonalistycznego Arabskiego Ruchu Nacjonalistycznego FARC kontroluje uprawy krzewu koki i pobiera podatek od handlarzy i hurtowników liści koki - w małym stopniu zbiera zysk z handlu samą kokainą tym się zajmują bojówki paramilitarne AUC będące na żołdzie wojska i latyfundystów Odpowiedz Link Zgłoś
samsone Farc to partzanci przeciwko komu...? 23.01.06, 23:59 a Lfwp o wolna Palestyne, to Hitler tez o wolna Polske walczyl.... Odpowiedz Link Zgłoś
lavojtek Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 24.01.06, 00:38 Przepraszam za uogolnienie. Odpowiedz Link Zgłoś
samsone a mnie sie wydaje,ze tutaj pewien polski arab 24.01.06, 00:02 arabskie bajki jak zwykle opowiada.Przeczytaj sobie ta Semana...to sie czegos dowiesz. Komunisci Kolumbijscy stworzyli w Kolumbi zloty trojkat i przeciwko wladzom walcza....moze tez sobie prezydenta wybiora , ktory im w tej walce pomoze... Odpowiedz Link Zgłoś
adriannatrz Re: Duńska firma szyje koszulki-cegiełki wspieraj 24.01.06, 09:22 ale nikt tych pieniedzy nie przeznacza na Bin Ladena. Odpowiedz Link Zgłoś
tenare A ja mam koszulkę z Komendantem Che 24.01.06, 16:07 Ale nie sądzę, żeby jej sprzedawcy finansowali reżim Castro. Bo są za CHCIWI. Odpowiedz Link Zgłoś
wuk4 Duńska firma szyje koszulki? A w zamian... 08.02.06, 13:51 W zamian za to Arabusy palą ambasady Danii Odpowiedz Link Zgłoś