Dodaj do ulubionych

Pozdrowienia z ROSJI!

07.03.03, 09:28
Pozdrowienia z ROSJI dla wszystkich pieknych polskich pan z okazja dnia
wiosny 8-go marca! Niech wasza uroda bedzie tak piekna jak ta wiosna!

Natasza.
Rosja.Moskwa
Obserwuj wątek
    • Gość: Misza Pozdro z Rostowa ;)) IP: *.ic.ru 07.03.03, 09:52
      varvara napisała:

      > Pozdrowienia z ROSJI dla wszystkich pieknych polskich pan z okazja dnia
      > wiosny 8-go marca! Niech wasza uroda bedzie tak piekna jak ta wiosna!
      >
      > Natasza.
      > Rosja.Moskwa

      ПРивет Варя!
      Тебя тоже с праздником весны! Желаю счастья, отличного настроения и любви.
      Появляйся почаще ;)
      МИша


      • Gość: RUSSKA Re: Pozdro z Rostowa ;)) IP: 212.45.5.* 07.03.03, 10:38
        Witam Misz! Dzienkuje bardzo.....
        • Gość: Misza Re: Pozdro z Rostowa ;)) IP: 217.107.130.* 07.03.03, 14:21
          Gość portalu: RUSSKA napisał(a):

          > Witam Misz! Dzienkuje bardzo.....

          Nie ma za co. :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka