varvara 07.03.03, 09:28 Pozdrowienia z ROSJI dla wszystkich pieknych polskich pan z okazja dnia wiosny 8-go marca! Niech wasza uroda bedzie tak piekna jak ta wiosna! Natasza. Rosja.Moskwa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Misza Pozdro z Rostowa ;)) IP: *.ic.ru 07.03.03, 09:52 varvara napisała: > Pozdrowienia z ROSJI dla wszystkich pieknych polskich pan z okazja dnia > wiosny 8-go marca! Niech wasza uroda bedzie tak piekna jak ta wiosna! > > Natasza. > Rosja.Moskwa ПРивет Варя! Тебя тоже с праздником весны! Желаю счастья, отличного настроения и любви. Появляйся почаще ;) МИша Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RUSSKA Re: Pozdro z Rostowa ;)) IP: 212.45.5.* 07.03.03, 10:38 Witam Misz! Dzienkuje bardzo..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misza Re: Pozdro z Rostowa ;)) IP: 217.107.130.* 07.03.03, 14:21 Gość portalu: RUSSKA napisał(a): > Witam Misz! Dzienkuje bardzo..... Nie ma za co. :) Odpowiedz Link Zgłoś