Dodaj do ulubionych

Papierosy a globalne ocieplenie

29.09.06, 20:00
Był wiceprezydentalgore powiedział, że palenie tytoniu w znacznym stopniu
przyczynia sie do globalnego ocieplenia. Ze swojej strony pragnę dodać, żę
pierdzenie również przyczynia sie w znacznym stopniu, może nawet w wiekszym.
Wszak pierdza wszystkie ssaki, w tym ludzie, w tym ssaki niepalace.
Obserwuj wątek
    • arap1 Re: Papierosy a globalne ocieplenie 29.09.06, 20:03
      felusiak1 napisała:

      > Był wiceprezydentalgore powiedział, że palenie tytoniu w znacznym stopniu
      > przyczynia sie do globalnego ocieplenia. Ze swojej strony pragnę dodać, żę
      > pierdzenie również przyczynia sie w znacznym stopniu, może nawet w wiekszym.
      > Wszak pierdza wszystkie ssaki,
      ZWALSZCZA ARABY....smrodza
    • j-k Lubie Gore a :))) 29.09.06, 20:12
      Mam jego (znana) ksiazke o efekcie cieplarnianym (Hothouse/Greenhouse effect)

      Szkoda, ze nie zostal Prezydentem

      w smiesznosci i naiwnosci przebilby Cartera :)))
      • you-know-who carter 02.10.06, 06:59
        no tak, zgoda, ze gore sie letko kombpromituje gwarantujac prawdziwosc wynikow
        badan.

        ale wiesz, carter dostal na koniec od swiata nagrode nobla a busz, niezaleznie
        od tego co o nim beda mowili oszukiwani przez niego krajanie, dostanie od swiata
        na pozegnanie wielkiego kopa w dupe.
        • josifek Re: carter, nieborak z jego zbigniewem. 02.10.06, 22:05
          prawie rozwiazal CIA, nie zauwazyl Rosyjskich przygotowan do najazdu na
          Afganistan, w Teheranie fiasko zrobil, zaczal w roku 1980 bezwarunkowo
          przyszlych arabskich terorystow popierac....sie szczegolnie do Pokojowej Nagrody
          Nobla przysluzyl, gdy Hitler wiecej czasu mial i na czechuy nie napadl, to by
          tez w roku 1939 razem z Mussolinim nagrode Nobla dostal, jego kandydatura byla
          juz w drodze.
          A tak dla rownowagi to dwa inni wybitni .... nagrode Nobla dostali, jeden z nich
          na Aidies umarl.
    • polski_francuz Rzucilbys 29.09.06, 22:01
      palenie zamiast brzydkich slow na forum uzywac.

      Badz mezczyzna felusiak, rzuc.

      PF
      • felusiak1 Re: Rzucilbys 01.10.06, 02:56
        Rzuty stosowalem bedac chlopcem. Teraz nie rzucam niczym poza miesem ale tylko
        od czasu do czasu.
        Nie chcesz powiedziec, ze nie pierdzisz.
        Jedyna osoba jaka znam, ktora nie pierdzi to moja malzonka.
        Na moje delikatne pytanie czy zrobia puk niezmiennie odpowiada, ze nigdy jej sie
        nie zdarzylo. Wierze bo musze.
        • aaki hm ....czy aby 02.10.06, 21:28
          twoja szanowna Pani małzonka nie ma niedrozności jelit?
    • xmirex Re: Papierosy a globalne ocieplenie 02.10.06, 07:18
      felusiak1 napisała:

      >...Ze swojej strony pragnę dodać, żę
      > pierdzenie również przyczynia sie w znacznym stopniu, może nawet w wiekszym.
      > Wszak pierdza wszystkie ssaki, w tym ludzie, w tym ssaki niepalace.

      No jestes chyba troche w bledzie. Zeby produkowac CO2 wszystkie ssaki musialy by
      sie nauczyc biegac z zapalniczka przy odbycie :)

      Nie mam pojecia ilu ludzi na Ziemi pali i jaka to konkretna liczba produkcji
      CO2, masz jakies dane?
      • felusiak1 Re: Papierosy a globalne ocieplenie 02.10.06, 21:11
        Dwutlenek węgla produkujemy nie paląc papierosów. Wdychamy tlen a wydychamy
        dwutlenek węgla. Nie tylko my ale zwierzęta również.
        Pierdzac wydzielamy metan, który jest również gazem cieplarnianym, a
        wegetarianie wydzielają wiecej metanu.
        Jedyna osobą niewydalajaca metanu jest znowu moja małzonka.
        Ona wydala Chanel No. 5.
        • dritte_dame Metan 02.10.06, 21:17
          felusiak1 napisała:

          > Pierdzac wydzielamy metan, który jest również gazem cieplarnianym

          Rzeczywistość jest jeszcze dużo, dużo gorsza:
          Metan dziurawi ozon!

          > wegetarianie wydzielają wiecej metanu.

          Ergo: wegetarianie są rakotwórczy.
        • polski_francuz Przestan 02.10.06, 21:23
          chamic felusiak.

          Enough is enough.

          Bo cie zapodam do pani Felusiak i dostaniesz pozwanie od amerykanskiego
          adwokata.

          Zachowuj sie, merde!

          PF
          • dritte_dame Re: Przestan 02.10.06, 21:26
            polski_francuz napisał:

            > chamic felusiak.

            A cóż tam chamskiego?
            Toż to post informacyjny.
            • polski_francuz Re: Przestan 02.10.06, 21:33
              d_d to nie dla ciebie.

              To dla dam,

              Sorry

              PF
              • dritte_dame Re: Przestan 02.10.06, 21:37
                polski_francuz napisał:

                > d_d to nie dla ciebie.
                >
                > To dla dam

                A ja to niby co?
                • polski_francuz Re: Przestan 02.10.06, 21:40
                  Chcialem napisac, "nie dla dam".

                  Sorry, damy mnie juz zawsze oniesmielaly.

                  Pozdro

                  PF

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka