26.12.06, 13:06
youtube.com/watch?v=Q7R_O7EgmeM
Chutzpah, World's First Ever Jewish Hip Hop Supergroup, makes appearance on
Good Day New York just before the holidays and make the television debut on
their single, "Chanukah's da Bomb"...with the trafiic lady, the anchors, and
the producer all dancing along! And that's not to mention the Chinese
Acrobats, the life size puppets and the puppies!
Obserwuj wątek
    • absztyfikant "Superjew" 26.12.06, 13:09
      youtube.com/watch?v=77DqIOGcI38&mode=related&search=
    • cygan37 Re: Chutzpah 26.12.06, 15:17
      Niestety nie opanowałem niemieckiego; proszę jeszcze raz ale po polsku.


      absztyfikant napisał:

      > youtube.com/watch?v=Q7R_O7EgmeM
      > Chutzpah, World's First Ever Jewish Hip Hop Supergroup, makes appearance on
      > Good Day New York just before the holidays and make the television debut on
      > their single, "Chanukah's da Bomb"...with the trafiic lady, the anchors, and
      > the producer all dancing along! And that's not to mention the Chinese
      > Acrobats, the life size puppets and the puppies!
      >
      • absztyfikant Re: Chutzpah 26.12.06, 15:21
        Chutzpah, pierwszy zydowski band hip hopowy, wystepuje w amerykanskiej telewizji
        w programie 'Dzien Dobry Nowy Jorku', gdzie dali wystep tuz przed swietami
        przedstawiajac swoja nowa piosenke 'Bomba chanukowa'.

        P.S. Habibi, ty sie orientujesz w tym paskudnym, jankeskim slangu - dobrze
        przetlumaczylem tytul tej piosenki?
        • blazare Re: Chutzpah 26.12.06, 15:24
          absztyfikant napisał:

          > P.S. Habibi, ty sie orientujesz w tym paskudnym, jankeskim slangu - dobrze
          > przetlumaczylem tytul tej piosenki?

          Zbyt literalnie, ale jak na twoje możliwości to i tak nie jest tragicznie.
          • absztyfikant Re: Chutzpah 26.12.06, 15:25
            Jestem za to swiadomy swoich niedoskonalosci:)))) A co Ty proponujesz?
            • blazare Re: Chutzpah 26.12.06, 15:28
              absztyfikant napisał:

              > A co Ty proponujesz?

              Ja proponuję "witaj Nowy Jorku" w znaczeniu "wstawaj z wyra". To jest poranne szoł.
              • blazare Re: Chutzpah 26.12.06, 15:29
                Pobudka Nowy Jorku...
              • absztyfikant Re: Chutzpah 26.12.06, 15:29
                To jest chyba telewizja sniadaniowa, ale mniejsza z tym. Ja sie pytalem o tytul
                piosenki;)

                --
                absztyfikant@gazeta.pl
                W księżycowy wniknąć chłód
                Wejść w to srebro na wskroś złote
                • blazare Re: Chutzpah 26.12.06, 15:31
                  absztyfikant napisał:

                  > To jest chyba telewizja sniadaniowa

                  Śniadaniowy to możesz mieć śliniaczek, Absztyś. O jakiej piosence mowa?
                  • absztyfikant Re: Chutzpah 26.12.06, 15:32
                    "Chanukah's da Bomb". Popros batiuszke Stalina o okulary:))))
                    • blazare Re: Chutzpah 26.12.06, 15:33
                      absztyfikant napisał:

                      > "Chanukah's da Bomb".

                      "Bombowa Hanuka", w znaczeniu "zajebista", "zajefajna"..
                      • absztyfikant Re: Chutzpah 26.12.06, 15:41
                        "Wy.. w kosmos"?:)))
                        • blazare Re: Chutzpah 26.12.06, 15:44
                          absztyfikant napisał:

                          > "Wy.. w kosmos"?:)))

                          To określenie jest może nie tyle wulgarne, co 'trendy' wśród dzieciarni. Mały
                          Amerykanin jak powie "my chick's da bomb" ma na myśli, że jego dziewczyna jest
                          fajna. Podobnie jest z tym tytułem.
                          • blazare Re: Chutzpah 26.12.06, 15:49
                            blazare napisał:

                            > jego dziewczyna jest fajna.

                            Zazwyczaj w znaczeniu "sexy"...
        • cygan37 Re: Chutzpah 26.12.06, 15:43
          Dziękuję serdecznie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka