Dodaj do ulubionych

Prognoza pogody według Dawida Warszawskiego

IP: 137.15.173.* 17.04.03, 20:54
Amerykanie nie moga znalezc zadnych powiazan Saddama z AlKaida
to chwytaja sie wszelkich srodkow by przekonac publike ze Saddam
mial powiazania z terroryzmem. No i zlapali goscia ktory juz od
dawna nie jest terrorysta a poza tym podrozowal swobodnie po
Bliskim Wschodzie. Co ciekawsze podrozowal za wiedza i zgoda
Izraela bo jego amnestia byla juz dawno wynegocjowana w Oslo.
Tym negocjajom przewodniczyla Ameryka, ale teraz Amerykanie
mowia, ze ustalenia ich nie dotycza bo oni, w przeciwienstwie do
Izraela, nie byli strona w umowie z Oslo. Amerykanie sie
osmieszaja. Nie majac prawdziwych sukcesow w lapaniu terrorystow
lapia sie wszelkich sposobow, by udowodnic ze jednak dobrze im
idzie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Arczyslaw Krucjata IP: *.sympatico.ca 17.04.03, 21:23
      Kazdy "terrorysta" dobry, nawet emeryt Abu Abbas, by podtrzymac
      motywacje i usasadnic krucjate przeciwko Islamowi i
      znienawidzonym Arabom. Dzisiaj Irak a jutro Syria (tam tez
      rezim i "Bron Masowego Razenia"), a potem Liban i jak dobrze
      pojdzie to Iran.
      Jest wprawdzie nadzieja ze moze terrorysci sami sie podddadza
      albo pozabijaja nawzajem, a dyktatorskie rezimy same ustapia
      (odetniemy im rope, zeby ich do tego zachecic) ale jak nie, to
      pokazemy, ze potrafimy sprawe doprowadzic do konca. Dopoki
      wszystkie rzady arabskie nie pogodza sie z faktem ze jedyna
      dominujaca sila w ich regionie bedzie Izrael (z pelnym
      aresenalem Broni Masowego Razenia z nuklearna wlacznie) i
      dopoki wszyscy "terrorysci" i podejrzani o terroryzm nie
      zostana zabici, pojmani lub nie zapadna sie pod ziemie, tak
      dlugo krucjata bedzie trwala.
      • Gość: warmi Re: Krucjata IP: *.chi1.dsl.speakeasy.net 18.04.03, 07:51
        Ja nie mialbym zadnego problemu gdyby Zydzi nawet potroili swoj
        arsenal nuklearny.
        Zydow sie nie boje - natomiast wiekszosc recznikowcow mnie
        przeraza - te economiczne zacofanie polaczone ze XI wieczna
        ideologia nie wrozy nic dobrego.
    • Gość: wiosna Syria i Izraeal IP: *.proxy.aol.com 18.04.03, 02:21
      www.suntimes.com/output/novak/cst-edt-novak17.html
      autor jest Zydem. art ukazal sie dzis w Washington Post.
      • Gość: Wuj Ingmar Więcej z dziennika Ha'aretz (nie krępują się) IP: *.client.attbi.com 18.04.03, 02:33
        www.haaretzdaily.com/hasen/pages/ShArt.jhtml?itemNo=284105
    • Gość: Marc Prognoza etnocentryczna? :) IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 21.04.03, 20:27
      Artykul pana "Warszawskiego" jest typowy dla sposobu
      przedstawiania przez Gazete Wyborcza konfliktu izraelsko-
      palestynskiego (lub izraelsko-arabskiego): brutalni arabscy
      terrorysci, ktorzy terroryzuja bez powodu, tzn. powodem jest ich
      irracjonalna brutalnosc Jednakze ani pan Warszawski, ani GW nie
      informuja ze ow arabski terroryzm jest jedynie SKUTKIEM
      izraelskiej brutalnosci i terroryzmu. Wydaje sie ze gdyby nie
      bylo tej izraelskiej brutalnosci i terroryzmu, wowczas nie
      byloby i arabskiego terroryzmu. Natomiast wydaje sie ze dla
      Gazety Wyborczej (i p. "Warszawskiego")ten arabski terroryzm
      bierze sie znikad, lub raczej z wrodzonej irracjonalnej
      brutalnosci Arabow (nieco rasistowska bylaby to precepcja
      Arabow, nieprawdaz?). Pan "Warszawski" probuje grac na emocjach
      czytelnika kiedy opisuje wrzucenie zydowskiego inwalidy do morza
      (razem z wozkiem). Moze ci ktorzy to zrobili widzieli akty
      podobnej, a nawet gorszej brutalnosci zydowskiej? Moze ofiarami
      byli czlonkowie ich rodzin, np.palestynskie dzieci? Czy Gazeta
      Wyborcza poinformowala np. o niedawnym przejechaniu buldozerem
      przez Izraelczykow dwudziestoparoletniej aktywistki pokojowej?
      Przewazajaca wiekszosc informacji na temat izraelsko-
      palestynskiego konfliktu,ktore Gazeta Wyborcza wybiera do
      opublikowania to takie, ktore pokazuja Palestynczykow w
      negatywnym swietle. Skad ta stronniczosc Gazety Wyborczej (i
      p. "Warszawskiego"?)? :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka