klemens_z_burdelufka 01.04.07, 14:28 www.youtube.com/watch?v=vXuhvzbQ5EI Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
absztyfikant Re: Baczność, chamy! :P 01.04.07, 14:32 Ten wprawdzie nieoficjalny, ale jednak hymn bardziej trafia w moje gusta:P www.cix.co.uk/~lumpkin/rulebrit.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś