kecawa
29.04.07, 16:55
Mówią iż Estończycy to mały naród !? Nie jest to prawda ten naród okazał się
Wielki!Nie kasę nie materię ukochał lecz wolność godność całość niepodległość
. Naród ten zasługuje na trwanie ten naród ta społeczność przetrwa!Wieki
przeminą a Oni będą
kecaw solidarny z Estończykami
kecaw