ciaxp
29.06.07, 08:21
Rasizm wraca w USA !
Po umocnieniu Republikanów, po upadku ZSRR przyszedł czas do powrotu
ideologii rasistowskiej w stanach.To było do przewidzenia że wszystkie te
rasistowskie świnie ze stanów południowych znowu podniosą łby, skoro na
Świaecie nie ma przeciwwagi dla imperialnej polityki USA.Przypominam że
jeszcze w latach 1970, segregacja rasowa w najbardziej zakłamanym imperium
Świata czyli w USA miała się bardzo dobrze.