Dodaj do ulubionych

Sąd najwyższy USA broni dyskryminowanych białych

29.06.07, 08:21
Rasizm wraca w USA !
Po umocnieniu Republikanów, po upadku ZSRR przyszedł czas do powrotu
ideologii rasistowskiej w stanach.To było do przewidzenia że wszystkie te
rasistowskie świnie ze stanów południowych znowu podniosą łby, skoro na
Świaecie nie ma przeciwwagi dla imperialnej polityki USA.Przypominam że
jeszcze w latach 1970, segregacja rasowa w najbardziej zakłamanym imperium
Świata czyli w USA miała się bardzo dobrze.
Obserwuj wątek
    • ciaxp Miejsce czarnych jest w Iraku i Afganistanie !! 29.06.07, 08:23
      Dla białych Amerykanów w większości Murzyn jest dobry do sprzątania, bicia się
      na ringu i w wojnach imperialnych.Zresztą podobne zdanie mają o Polakach.
      • darthmaciek ciaxp - mam dla Ciebie zla wiadomosc 29.06.07, 14:04
        jesli poszukasz dobrze list strat amerykanskich w wojnie w Iraku i w
        Afganistanie, zorientujesz sie, ze Murzyni stanowia ok. 12% zabitych i rannych,
        co z grubsza odpowiada ich udzialowi procentowemu w ludnosci USA. W
        amerykanskich silach zbrojnych byl czas (w latach 80-tych i wczesnych 90-tych)
        gdy osetek czarnoskorych zolnierzy (jakies 25%) byl wyzszy niz udzial
        procentowy Murzynow wsrod ogolu ludnosci, ale te czasy naleza do przeszlosci.
        Glownie z tego powodu, ze lata prosperity daly Murzynom wiecej opcji, zas
        jednoczesnie wysokie kryteria przy rekrutacji (glownie brak kartoteki
        kryminalnej) odcial wielu ubozszym Murzynom mozliwosc zaciagniecia sie do
        wojska. Tak ze trafiles jak kula w plot. Jesli jest jakas grupa, ktorej jest
        wiecej w armii (i takze wsrod zabitych w iraku) niz w calej ludnosci USA, to sa
        nia Latynosi.
        • darthmaciek a tu masz zdjecia poleglych bohaterow 29.06.07, 14:12
          mozesz sobie sam zobaczyc, ze jakies 80% Amerykanow zabitych w Iraku i
          Afganistanie to, jak to delikatnie ujales, "biale swinie". Czyli ludzie tacy
          jak Ty i ja.
          • darthmaciek zapomnialem linku - oto on 29.06.07, 14:13
            projects.washingtonpost.com/fallen/page2/
            • tetlian Re: zapomnialem linku - oto on 29.06.07, 18:51
              XXI wiek, a dyskryminacja jak kwitła tak kwitnie :/
      • mulla_ahmed Kretynie, poucz sie o skladzie etnicznym armii USA 29.06.07, 22:04
        Amerykanskie sily zbrojne skladaja sie w 65% z bialych, 20% czarnych, 10%
        latynosow i 5% reszty ( Azjaci i rdzenni Amerykanie ). Odpowiada to mniej wiecej
        strukturze demograficznej USA.
        • vanessa14 Re: Kretynie, poucz sie o skladzie etnicznym armi 02.07.07, 11:14
          Murzyni stanowią 12% ludności USA, a nie 20%...a te 8% to chyba sporo (w
          odniesieniu do 12%...)
          • andrzej.sawa Re: Kretynie, poucz sie o skladzie etnicznym armi 02.07.07, 11:21
            A czy Twoje liczenie i wyciąganie wniosków nie jest czystym rasizmem?
      • jberezowski Re: Miejsce czarnych jest w Iraku i Afganistanie 30.06.07, 01:02
        Bo do niczego innego sie nie nadaja. Jeszcze umieja krasc mordowac i sprzedawac
        narkotyki. Pracowac to im sie nie chce
    • bosman_plama Re: Sąd najwyższy USA broni dyskryminowanych biał 29.06.07, 11:40
      ciaxp napisał:

      > Rasizm wraca w USA !
      > Po umocnieniu Republikanów, po upadku ZSRR przyszedł czas do powrotu
      > ideologii rasistowskiej w stanach.To było do przewidzenia że wszystkie te
      > rasistowskie świnie ze stanów południowych znowu podniosą łby, skoro na
      > Świaecie nie ma przeciwwagi dla imperialnej polityki USA.Przypominam że
      > jeszcze w latach 1970, segregacja rasowa w najbardziej zakłamanym imperium
      > Świata czyli w USA miała się bardzo dobrze.


      Jaki rasizm, bęcwale, raczej normalność. Zmuszanie ludzi do działania bez sensu
      w imię politycznej poprawności mogło przynieść co najwyżej efekty odwrotne, do
      zamierzonych - niechęć do systemu oraz winnych niedogodnościom "tych drugich"
      (dla białych dzieci - czarnych i na odwrót). Przecież to normalne, że idę do
      najbliższej szkoły, do której idzie większość moich kolegów z okolicy, których
      znam od małego. Ale nie, w imię walki z rasizmem część tych dzieciaków była
      pakowana do autobusów i wywożona diabli wiedzą gdzie.
      Zamiast wprowadzać w życie tak absurdalne zasady, lepiej by dofinansowali szkoły
      w tych murzyńskich dzielnicach, żeby podnieść w nich poziom nauczania. Wtedy te
      dzieciaki miałyby okazję integrować się z białymi w szkołach średnich i wyższych.
    • indris No i SN ma rację 29.06.07, 11:56
      Amerykanie mają dziwną skłonność do idiotyzmów wprowadzanych w imię
      szlachetnych idei. Najbardziej znanym przykładem była prohibicja wprowadzona w
      latach 20 XX wieku. Dobrze, że ktoś się zreflektował.
    • tow_beton wraca normalność 29.06.07, 16:09
      a tem ciołka co wyskoczył z "rasizmem" chyba do zadnej szkoły nie posyłali.
    • jentyk12 Re: Sąd najwyższy USA broni dyskryminowanych biał 29.06.07, 19:31
      No i proszę: elementarny zdrowy rozsądek nazywa się "rasizm", idiotyzm oparty na
      kryteriach rasowych nazywa się "antyrasizm", a nienawistny rzyg rasistowski
      podpisany jest "demokrata".

    • pantera01 Sąd najwyższy USA broni dyskryminowanych białych 29.06.07, 20:06
      Jak zwykle, lewackie durnoty musza sie skonczyc predzej czy pozniej.
      najdziwniejsze jednak jest to, ze lewactwo ciagle probuje od nowa stworzyc raj
      na ziemi mimo tego, ze kazda z ich prob przynosi coraz to gorsze rezultaty. To
      swiadczy o tym, ze bycie lewakiem jest choroba umyslowa.
      • rangheros Komentarze z Polski nt rasizmu 29.06.07, 21:19
        Uwielbiam czytac z naszego Kraju - preciez u nas panuje najwyzszy stopien
        tolerancji.
        • kebej Re: Komentarze z Polski nt rasizmu 30.06.07, 00:14
          OK w moim kraju (przybranym) czyli w Kanadzie nikt nie wozi dzieci bez sensu
          tylko tam gdzie jest ich rejon.
          Zapewniam cie,ze w tzw walce z tzw rasizmem wyniki sa niezle.
          No chyba,ze zapytasz zawodowych zwalczaczy rasizmu
          PS Dla czarnych w Ameryce najlepsza szansa jest wzmocnienie czarnej sredniej
          klasy i prawdziwych wartosci rodzinnych. Znam czarnych, ktorzy sa niesamowicie
          konserwatywni i sa to swietni ludzie.
          Natomiast kopa w d..e przydaloby sie dac calej subkulturze rapperskiej i dobra
          rozpierducha subsydiowanych osiedli i systemu zapomog dla wiecznych samotnych
          matek (kazde dziecko z innym tatusiem)
          No i oczywiscie demo-liberalnemu lewactwu wspierajacemu kazde mozliwe patologie
    • mulla_ahmed Lecz sie na leb. 29.06.07, 22:02
      Obecnie w USA to biali i Azjaci sa dyskryminowani na rzecz czarnych i latynosow.
      • annamarta8 Re: i tak wlasnie rzecz wyglada 29.06.07, 23:17
    • jberezowski Re: Sąd najwyższy USA broni dyskryminowanych biał 30.06.07, 01:00
      Az przykro ze moja rodaczka jest tak glupia. Wyjdz ze swojej nory i posluchaj
      innych jak fox news albo talkshow radio
    • dariuszbartek Re: Sąd najwyższy USA broni dyskryminowanych biał 30.06.07, 05:05
      Mieszkam na poludniu Stanow w Pn. Karolinie w miescie 95% bialych. Miasto
      bardzo bezpieczna, malo przestepstw.Ludzie dobrze zarabiaja, zyja spokojnie.
      Mozna powiedziec maly raj na ziemi. 60% doroslych ma wksztalcenie wyzsze.
      Jedyne przestepstwa pochodza od ludzi przyjezdnych. Dlatego, ze mala czastka
      uczniow pobiera pomoc na szkolne sniadania musza dowozic murzynow z sasiedniego
      miasta by rozladowac tamtejszy problem. W konsenkwencji problem jest
      rozprzestrzeniany z czarnych dzielnic na biale. Taki murzyn zamiast wykozystac
      szanse jaka mu daja by cos osiagnac on widzi nowe rynki zbytu narkotykow oraz
      nowe rejony na rzpowszechnianie swojej hamskiej kultury. Kupujac dom w drozszej
      dzielnicy spodziewam sie lepszych szkol i lepezego otoczenia. Murzynska
      kultura, jesli mozna nazwac ja kultura nie przynosi nic dobrego, wrecz
      przeciwnie ma negatywny wplyw na biednych murzynow z gett.Nie mozna nic
      powiedziec ujemnego na ich kulture bo zaraz wyzwa cie od rasistow. Wytlumaczcie
      mi dlaczego rozmawiajac przez telefon, nie widzac danej osoby po mowie
      mogepoznac murzyna?

      REPUBLIKANIN
      • iamhotep Re: Sąd najwyższy USA broni dyskryminowanych biał 30.06.07, 09:57
        dariuszbartek napisał:
        >Wytlumaczcie mi dlaczego rozmawiajac przez telefon, nie widzac danej osoby po
        >mowie moge poznac murzyna?
        > REPUBLIKANIN


        A ja, polskiego REPUBLIKANINA. Z poludnia.


    • maciej108 Re: Sąd najwyższy USA broni dyskryminowanych biał 30.06.07, 19:42
      Precz d...kracja i du..kratami!!
      Ja bym ich wszystkich najchetniej rozszczelal
      Rasy stworzyl BOG nie po to aby sie mieszaly ale du..kraci chca wszystko na
      odwrot!
      Vivat Korwin Mikke!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka