Dodaj do ulubionych

Hans Blix: inwazja na Irak pogwałceniem Karty NZ

IP: *.nwn.pl / 192.168.5.* 06.08.03, 18:50
kto jeszcze wieży w bron masowej zagłady w iraku to jest
kiep,ameryka w wydaniu busza to poństwo oparte na zabijaniu
wszystkich i wszedzie gdzie tylko jest ropa i gdzie interes
maja żydzi busz ma rece unużane we krwi irackich dzieci i
kobiet to jest ta wielka ameryka
Obserwuj wątek
    • Gość: Semper Fi Blix i Alzheimer IP: 12.0.23.* 06.08.03, 18:52
      Hej Blix,
      a cos Ty tak znow zablysnal???
      Odchodzisz w cien z pierwszych stron gazet, wiec sie nie
      poddajesz i odgrzewasz kotlety. A wszyscy juz po obiedzie...
      • Gość: bk Re: Blix i Alzheimer IP: *.renalsystems.com 06.08.03, 19:28
        Gość portalu: Semper Fi napisał(a):

        > Hej Blix,
        > a cos Ty tak znow zablysnal???
        > Odchodzisz w cien z pierwszych stron gazet, wiec sie nie
        > poddajesz i odgrzewasz kotlety. A wszyscy juz po obiedzie...

        mow za siebie,nie tak wszyscy po obiedzie, klamstwami daleko nie
        zajedziesz ,popularnosc wodza " wolnego" swiata bardzo spadla
        nawet tu w US
    • Gość: Gosia Re: Hans Blix: inwazja na Irak pogwałceniem Karty IP: *.ipt.aol.com 06.08.03, 18:54
      Bardzo ciekawa jestem co powiedzialby na te "rewelacje" pan
      redaktor Michnik oraz prezydet Kwasniewski ?
      • Gość: mirmil a ja sie zastanawiam IP: *.man.polbox.pl 06.08.03, 18:58
        co na te rewelacje prof. bartoszewski, ktory pisal tu
        lzawe artykuly, jak to nas usa broni przez
        saddamem=hitlerem (latwo cos panu prof przychodza takie
        porownania...)
        • Gość: gosia Re: a ja sie zastanawiam IP: *.ipt.aol.com 06.08.03, 19:07
          Rzeczywiscie byly minister Bartoszewski tez powinien sie teraz ustosunkowac do
          tej wypowiedzi, bo jego artykuly popierajace nasz udzial w wojnie byly po
          prostu glupie.
      • galaxy2099 Na kogo glosowalas 07.08.03, 15:44
        A ja jestem bardzo ciekawy Gosienko, na kogo glosowalas w ostatnich wyborach
        prezydenckich w Polsce ?
        A w wyborach parlamentarnych ?


        Gość portalu: Gosia napisał(a):

        > Bardzo ciekawa jestem co powiedzialby na te "rewelacje" pan
        > redaktor Michnik oraz prezydet Kwasniewski ?
        • Gość: Gosienka Re: Na kogo glosowalas IP: *.ipt.aol.com 08.08.03, 17:43
          Z Gosienke dziekuje. Glosowalam niestety na Kwasniewskiego i to byly ostatnie
          wybory, w ktorych bralam udzial. Pozdrawiam jeszcze z USA
          • dritte_dame Re: Na kogo glosowalas 08.08.03, 18:51
            Gość portalu: Gosienka napisał(a):

            > ... to byly ostatnie wybory, w ktorych bralam udzial.

            Czy swiat bedzie lepszy jesli juz nigdy wiecej nie wezmiesz udzialu w zadnych
            wyborach?
            • Gość: Gosienka Re: Na kogo glosowalas IP: *.ipt.aol.com 08.08.03, 19:41
              Pewnie ani lepszy, ani gorszy. A na kogo mialabym glosowac ?
              Pozdrawiam

              • dritte_dame Re: Na kogo glosowalas 08.08.03, 23:24
                Gość portalu: Gosienka napisał(a):

                > ... A na kogo mialabym glosowac ?

                Na kandydata prezentujacego program odpowiadajacy Twoim pogladom.
                • Gość: G Re: Na kogo glosowalas IP: *.ipt.aol.com 09.08.03, 02:27
                  dritte_dame napisała:

                  > Gość portalu: Gosienka napisał(a):
                  >
                  > > ... A na kogo mialabym glosowac ?
                  >
                  > Na kandydata prezentujacego program odpowiadajacy Twoim pogladom.
                  Glosowalabym na Jacka Kuronia

    • Gość: mirmil NIE LUDZ SIE, DEXIE IP: *.man.polbox.pl 06.08.03, 18:56
      Powell OBIECAL, ze bron sie znajdzie. ja mu wierze. (co
      nie znaczy koniecznie, ze wierze, ze irak taka bron
      posiadal, albo ze obecnie ona tam jest :-)
      • Gość: MM Re: NIE LUDZ SIE, DEXIE IP: *.muf138.nycm.n54ny05r18.dsl.att.net 06.08.03, 19:03
        Gość portalu: mirmil napisał(a):

        > Powell OBIECAL, ze bron sie znajdzie. ja mu wierze. (co
        > nie znaczy koniecznie, ze wierze, ze irak taka bron
        > posiadal, albo ze obecnie ona tam jest :-)

        Alez ona sie znalazla. Na przyklad w Anniston, w Alabamie. Armia USA planuje
        rozpoczac niszczenie starych zapasow broni chemicznej, ktore zaczely powoli
        przeciekac. Na pewno ku uciesze lokalnych mieszkancow.

        Nadmienie, ze od kwietnia 1997, USA jest sygnatariuszem Konwencji zabraniajacej
        produkcji i skladowania broni chemicznej.
        • galaxy2099 Re: NIE LUDZ SIE, DEXIE 07.08.03, 15:41
          To moze przypomnisz nam jeszcze jaki jest terminarz niszczenia tejze broni i
          kiedy uplywaja ostateczne terminy na realizacje postanowien tej konwecji.
          Zapomniales nam o tym napisac ale rozumiem, ze wtedy nie pasowaloby to do tezy
          o lamaniu konwencji przez USA.
          A moze wspomnisz cos o innych sygnatariuszach tejze konwencji i jak sie sprawy
          u nich maja.
          No chyba, ze wymagasz od kraju w ktorym mieszkasz niebianskich cech. Tylko
          jesli tak, to chcialem przypomniec, ze Bog ma wladze nieograniczona, jest
          wszechmocny, jest panem zycia i smierci.


          Gość portalu: MM napisał(a):

          > Gość portalu: mirmil napisał(a):
          >
          > > Powell OBIECAL, ze bron sie znajdzie. ja mu wierze. (co
          > > nie znaczy koniecznie, ze wierze, ze irak taka bron
          > > posiadal, albo ze obecnie ona tam jest :-)
          >
          > Alez ona sie znalazla. Na przyklad w Anniston, w Alabamie. Armia USA planuje
          > rozpoczac niszczenie starych zapasow broni chemicznej, ktore zaczely powoli
          > przeciekac. Na pewno ku uciesze lokalnych mieszkancow.
          >
          > Nadmienie, ze od kwietnia 1997, USA jest sygnatariuszem Konwencji
          zabraniajacej
          >
          > produkcji i skladowania broni chemicznej.
    • Gość: www.irak.pl I Husseina, i Busha Blaira i Kwacha do Hagi !!!! IP: *.tele2.pl 06.08.03, 19:31
      I Husseina, i Busha, i Blaira, i Kwacha do Hagi !!!!
      www.irak.pl
    • Gość: Brawo Blix !!! Re: Hans Blix: inwazja na Irak pogwałceniem Karty IP: *.physd.amu.edu.pl 06.08.03, 19:45
      I taka jest prawda
      • Gość: a Re: ameryka musi sie obudzic, nie faszystom Busha IP: *.NYCMNY83.covad.net 06.08.03, 19:56
        Jezeli Ameryka nie zabezpieczy sie przed zmonopolizowana potega mediow, bankow,
        Wall Street i koropracji to moze byc pewna ze bedzie miala miliardy wrogow.
        Kto czym wojuje od tego ginie.
        • Gość: A.D. Re: ameryka musi sie obudzic, nie faszystom Busha IP: *.mco.bellsouth.net 06.08.03, 20:03
          Gość portalu: a napisał(a):

          > Jezeli Ameryka nie zabezpieczy sie przed zmonopolizowana potega mediow,
          bankow,
          >
          > Wall Street i koropracji to moze byc pewna ze bedzie miala miliardy wrogow.
          > Kto czym wojuje od tego ginie.


          >> Niestety mowisz o musztardzie po obiedzie. Zydzi sa wlascicielami Ameryki,
          czy sie chce w to wierzyc, czy nie, bo to jest fakt!
          • muzg.komuszy A ciebie juz kupili, AhmeD? 07.08.03, 20:10
            zamierzasz sie bronic i barykadowac,
            czy idziesz pertraktowac cene?
    • Gość: s. adam nie tylko blix, wszyscy tak mowia, bo to fakt IP: *.dip.t-dialin.net 06.08.03, 20:16
      • Gość: archiwista Re: nie tylko blix, wszyscy tak mowia, bo to fakt IP: *.chello.pl 07.08.03, 02:19
        Fakty to są takie:
        Karta NZ została już tyle razy "zgwałcona", że jeden raz wiecej
        lub mniej nie robi róznicy. Najgłośniej o gwałceniu wrzeszczą ci,
        którzy pierwsi gwałcili i do dzisiaj to robią. Więc jak im to
        teraz przeszkadza, że nikt specjalnie się tym nie przejmuje, to
        sami są sobie winni.

        Pan Blix jest tak wiarygodny, że nawet o porę dnia nie warto go
        pytać. Pamiętam, jak się zarzekał, że w Czernobylu miał miejsce
        drobny incydent i wszystko jest OK.

        Jak się świadomie i konsekwentnie niszczy wszelkie zasady
        moralne, to nie należy domagać się przestrzegania tych zasad od
        innych.
    • Gość: Bum A morderstwa Husajna nie sa pogwalceniem Karty? IP: 203.102.161.* 07.08.03, 03:43
      Poza tym ta wojna nie byla p-ko narodowi irackiemu, a p-ko
      rezimowi irackiemu mordujacego wlasnych obywateli.



      Gość portalu: dex napisał(a):

      > kto jeszcze wieży w bron masowej zagłady w iraku to jest
      > kiep,ameryka w wydaniu busza to poństwo oparte na zabijaniu
      > wszystkich i wszedzie gdzie tylko jest ropa i gdzie interes
      > maja żydzi busz ma rece unużane we krwi irackich dzieci i
      > kobiet to jest ta wielka ameryka
      • Gość: meerkat Re: A morderstwa Husajna nie sa pogwalceniem Kart IP: 152.75.142.* 07.08.03, 15:28
        Blix to Czarnobyla!
        Dałeś tam straszną plamę. Może cię tam teraz oświeci? (hehe)
    • muzg.komuszy Inwazja gwalci Karte? 07.08.03, 20:17
      - lesbijstwo sie szerzy na tym forum.

      trzeba by sprawe odddac do porzadnego sadu.

      najlepiej pod przewodnictwem Kadafiego.
      ten jest specjalista od takich prostych, ludzkich spraw.

      • Gość: karpo Re: Inwazja gwalci Karte? IP: *.C233.tor.velocet.net 09.08.03, 04:00
        jesli wojna dla szmalu jest dobrem to rozgrzeszmy
        wrescie Hitlera
        • galaxy2099 Re: Inwazja gwalci Karte? 09.08.03, 20:07
          O tak !!!
          Jak tak dalej pojdzie to pewnie wy z socjalistycznej Europy bedziecie go
          rozgrzeszac tlumaczac tlumom, ze przeciez amerykanski iperializm nie jest
          lepszy.
          Przeciez wlasnie w Europie rozgrzesza sie zbrodnie socjalistow (wiec czemuz by
          nie narodowych socjalistow) i komunistow jednoczesnie scigajac zbrodniarzy
          nawet daleko od Europy, ktorzy powstrzymywali komunizm metodami takimi jakie
          stosowali komunisci.
          O tak jesli gdziekolwiek na swiecie ktos bedzie rozgrzeszal Hitlera to napewno
          bedzie to mialo miejsce w Europie.


          Gość portalu: karpo napisał(a):

          > jesli wojna dla szmalu jest dobrem to rozgrzeszmy
          > wrescie Hitlera
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka