Gość: dex
IP: *.nwn.pl / 192.168.5.*
06.08.03, 18:50
kto jeszcze wieży w bron masowej zagłady w iraku to jest
kiep,ameryka w wydaniu busza to poństwo oparte na zabijaniu
wszystkich i wszedzie gdzie tylko jest ropa i gdzie interes
maja żydzi busz ma rece unużane we krwi irackich dzieci i
kobiet to jest ta wielka ameryka