06.10.03, 10:56
..produkcję może i zakńczono w 1993-4roku, ale taki sprzęt wymaga stałych
usług serwisowych, które wobec zapóxnienia technologicznego Iraku - mogli
wykonac jedynie Francuzi lub Niemcy.

Data na pojemniku z rakietą mogła oznaczać :
- termin przydatności bez remontu, lub przeglądu
- termin dokonanego przeglądu - (co w przypadku tej rakiety oznacza tyle co
data produkcji - jako dowód zaangażowanie Francji lub Niemiec)
- .....

wszystkie możliwości należało sprawdzić, jesli rakiety zniszczono (wątpię),
oznaczałoby to totalną indolencję polskiego dowództwa w Iraku (niszczenie
oczywistych dowodów).

Myślę, że to gra - mam nadzieje
Obserwuj wątek
    • Gość: Tysprowda Re: Roland..i Poland joke. IP: 193.188.161.* 06.10.03, 11:34
      Ta gra o ktorej myslisz, to ja mysle ze bylo to zrobienie polskiego osla
      trojanskiego w konia przez amerykansynow.

      Malo im bylo ze polscy zolnierze robia w Irakoriko za ich zywe tarcze, to
      jeszcze robia z nich Szmacinskich prawdziwych.

      Albo wydudkali ich na strychu-znaczy sie wystrychneli na dudka oczywiscie. Pan
      kazal sluga musial.

      Szmacinski i inni buszewicy powinni odejsc do magla, swiat bylby bez nich
      lepszy. Zanim Anglosasi znowu osiagna rozbicie Europy jak to im sie udawalo od
      kilkuset lat.
      • robertpk Re: Roland..i Poland joke. 06.10.03, 12:00
        nie zauważyłem żadnej logiki w tym bełkocie

        może włóż głowę pod kran albo do lodówki i uda ci się skonstruować jakieś
        jedno sensowne zdanie.
        • Gość: Tysprowda Re: Roland..i Poland joke. IP: 193.188.161.* 06.10.03, 16:46
          Cenie twoje szczere wyznanie, ze nie zauwazasz logiki w prostych zdaniach.

          Zawsze mozesz probowac jeszcze kilka razy, moze dojdzie do ciebie, ze
          amerykansyny robia z Polski wala.
      • schlagbaum Re: Roland..i Poland joke. 06.10.03, 12:20
        Gość portalu: Tysprowda napisał(a):

        > Ta gra o ktorej myslisz, to ja mysle ze bylo to zrobienie polskiego osla
        > trojanskiego w konia przez amerykansynow.
        >
        > Malo im bylo ze polscy zolnierze robia w Irakoriko za ich zywe tarcze, to
        > jeszcze robia z nich Szmacinskich prawdziwych.
        >
        > Albo wydudkali ich na strychu-znaczy sie wystrychneli na dudka oczywiscie.
        Pan
        > kazal sluga musial.
        >
        > Szmacinski i inni buszewicy powinni odejsc do magla, swiat bylby bez nich
        > lepszy. Zanim Anglosasi znowu osiagna rozbicie Europy jak to im sie udawalo
        od
        > kilkuset lat.


        Bo z Polakami czy po szkodzie, czy przed, zawsze tak samo.
        Taka ich uroda.
        • Gość: Tysprowda Re: Roland..i Poland joke. IP: 193.188.161.* 06.10.03, 16:43
          Co prowda to prowda.

          Glupi Polak przed szkoda, niemadry po szkodzie.

          Dowod na to widoczny na tym forum.

          Osiol trojanski zostal zrobiony przez amerykansynow w konia, lecz mimo tego sie
          cieszy, bo mysli ze jest koniem.
    • marcus_crassus wpadaj na forum "militaria" :)))) 06.10.03, 13:41
      wlasnie mamy sympatyczna gadke o calej sprawie :)))))

      zaproszenie tylko dla roberta - tysprowda i shlagenbaum to nie do was - zeby
      tam sie wypowiadac trzeba myslec,znac sie nieco na tematyce no i oczywiscie
      nie byc lewakiem :))))

      dla lewakow tam wstep wzbroniony :)))
      • schlagbaum Re: wpadaj na forum 'militaria' :)))) 06.10.03, 13:55
        marcus_crassus napisał:

        > wlasnie mamy sympatyczna gadke o calej sprawie :)))))
        >
        > zaproszenie tylko dla roberta - tysprowda i shlagenbaum to nie do was - zeby
        > tam sie wypowiadac trzeba myslec,znac sie nieco na tematyce no i oczywiscie
        > nie byc lewakiem :))))
        >
        > dla lewakow tam wstep wzbroniony :)))


        Cos dla ciebie prawaku ( prawiku ? );(prawiczku ? ), no nie wiem ale napewno
        palancie.
        www.hermann-historica.com/auktion43/kat2/inhalt_221.htm
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka