Dodaj do ulubionych

D.TRUMP!! 47 Prezydentem USA!

20.01.25, 18:10
Zaprzysiężony!!
Obserwuj wątek
    • rena-ta49 Re: D.TRUMP!! 47 Prezydentem USA! 20.01.25, 18:20
      Panie ,a jaki ciemnogród na tym zaprzysiężeniu!
      Inwokacja katolickiego kardynała w USA, arcybiskupa Nowego Jorku, Timothy'ego Daltona na inauguracji Prezydenta USA, Donalda Trumpa.
      • rena-ta49 Re: D.TRUMP!! 47 Prezydentem USA! 20.01.25, 18:37
        "Za pomocą moich rozporządzeń zakończymy Zielony Ład - Donald Trump."
        • rena-ta49 Re: D.TRUMP!! 47 Prezydentem USA! 20.01.25, 18:38
          To będzie oficjalna polityka USA, że są dwie płcie: żeńska i męska - zapowiedział Donald Trump
          • al-szamanka Re: D.TRUMP!! 47 Prezydentem USA! 20.01.25, 18:53
            rena-ta49 napisała:

            > To będzie oficjalna polityka USA, że są dwie płcie: żeńska i męska - zapowiedzi
            > ał Donald Trump

            O rany! Jaki on okrutny, ten Trump. Tylko te dwie! A gdzie cala reszta tych zidiocialych, poprzekrecanych psychicznie onych i owych?!
            • rena-ta49 Re: D.TRUMP!! 47 Prezydentem USA! 20.01.25, 21:18
              Noo ,lewactwo w szoku o chyba szybko z tego stanu nie wyjdzie🤣🤣
        • al-szamanka Re: D.TRUMP!! 47 Prezydentem USA! 20.01.25, 18:50
          rena-ta49 napisała:

          > "Za pomocą moich rozporządzeń zakończymy Zielony Ład - Donald Trump."


          Jakie to proste i normalne. Pstryk... i mozna.. Jezeli w unii cos sie nie zmieni, to cala Europa stanie sie zasciankiem.
          • rena-ta49 Re: D.TRUMP!! 47 Prezydentem USA! 21.01.25, 19:05
            Jeden dzień i Trump zrobił w USA więcej niż Tusk w Polsce przez ponad rok. Jednym podpisem unieważnił 78 dekretów Bidena, zniósł rządową cenzurę, obstawił granice, wycofał USA z porozumienia klimatycznego i WHO. Można nie rżnąć głupa i od razu realizować swoje obietnice? Można.
            x.com/KonradBerkowicz/status/1881726620521963921
            • al-szamanka Re: D.TRUMP!! 47 Prezydentem USA! 21.01.25, 19:47
              rena-ta49 napisała:

              > Jeden dzień i Trump zrobił w USA więcej niż Tusk w Polsce przez ponad rok. Jedn
              > ym podpisem unieważnił 78 dekretów Bidena, zniósł rządową cenzurę, obstawił gra
              > nice, wycofał USA z porozumienia klimatycznego i WHO. Można nie rżnąć głupa i o
              > d razu realizować swoje obietnice? Można.
              > x.com/KonradBerkowicz/status/1881726620521963921


              Mozna.
              Trump doskonale wie, ze musi dzialac zdecydowanie, szybko i mocno, aby wprowadzic normalnosc. Amerykanie tego chca, dlatego tak pieknie wygral wybory.
              • rena-ta49 D.TRUMP! w kwietniu przyleci do Polski 24.01.25, 19:56
                To już pewne. W kwietniu, przyleci do Polski prezydent Trump.
                Temat uzgodniony z Pałacem Prezydenckim.
                W planach nie ma spotkania z Donaldem Tuskiem!!
                • rena-ta49 Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparcie! 29.01.25, 20:04
                  https://pbs.twimg.com/media/GiaXQCgXAAABhcr?format=jpg&name=900x900
                  • rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 29.01.25, 20:08
                    rena-ta49 napisała:

                    > https://pbs.twimg.com/media/GiaXQCgXAAABhcr?format=jpg&name=900x900

                    "Obywatelscy wolontariusze" zostaną bez kasy z zagranicy!!
                    • al-szamanka Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 30.01.25, 14:35
                      rena-ta49 napisała:

                      > "Obywatelscy wolontariusze" zostaną bez kasy z zagranicy!!

                      Hahaha, musze przyznac, ze jakos sie tym nie martwie, chyba bardzo okrutna jestem big_grin
                      • rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 03.02.25, 19:39
                        Unia Europejska grozi Trumpowi. Jeśli prezydent USA nie zaprzestanie wrogich działań, to Komisja Europejska wymyśli 300 nowych płci, 120 tysięcy regulacji i każe przyspawać nakrętki do słoików.
                        x.com/PogPsych/status/1886458702317936849
                        • rena-ta49 A lewactwo niech WYJE..... 03.02.25, 20:56
                          Ok moi drodzy, dziś mija 2 tygodnie od inauguracji Prezydenta Trumpa, więc czas na małe podsumowanie:
                          - Meksyk dziś wymiękł i obiecali zablokować nielegalnych i napływ narkotykow - Taryfy zawieszone na miesiąc.
                          - Panama po jednym dniu działania taryf, zrezygnowała ze współpracy z Chinami i prowadzi rozmowy o kooperacji w temacie kanału.
                          - Kolumbia, znów po jednym dniu taryf zgadza się na deportacje, nawet sa chętni wysyłać własne samoloty.
                          - Kanada wpada już ostro w panikę. Trudeau już boi się odbierać telefon od kanadyjskich businessmanów
                          - Masowe deportacje idą per plan
                          Programy DEI i CRY zakończone definitywnie.
                          - Ograniczenie biurokracji w trakcie realizacji. Zwalniane lewactwo wyje pod niebiosa 😂🤣😁😄
                          - Czystki w FBI są w toku, a Kash Patel jeszcze nie zasiadł w swoim fotelu.
                          - Finansowanie USAID anulowane, czyli koniec wyrzucania pieniędzy podatników amerykańskich w błoto.
                          - Ideologia gender wyeliminowana!!!
                          - DOGE już zaoszczędził miliardy $$$$
                          - Spadek liczby przekroczeń granicy o 93%
                          - Napełnione zbiorniki wodne w Kalifornii

                          BYLEBY TAK DALEJ SZŁO!!!!
                          x.com/MaxLagowski/status/1886490224651276686
                          Gdyby ktoś był zdziwiony punktem
                          Napełnione zbiorniki wodne w Kalifornii
                          Administracja Bidena odmówiła gubernatorowi zasilania zbiorników z amerykańskich zaobserwować wodnych. W trakcie pożarów w Los Angeles. Trump podjął decyzje o otwarciu zaworów w czasie swojej wizyty w LA.
                          x.com/2mara571/status/1886492535725678986
                        • rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparcie 03.02.25, 21:20
                          rena-ta49 napisała:

                          > Unia Europejska grozi Trumpowi. Jeśli prezydent USA nie zaprzestanie wrogich dz
                          > iałań, to Komisja Europejska wymyśli 300 nowych płci, 120 tysięcy regulacji i k
                          > aże przyspawać nakrętki do słoików.
                          > x.com/PogPsych/status/1886458702317936849



                      • rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 03.02.25, 21:21
                        al-szamanka napisała:

                        > rena-ta49 napisała:
                        >
                        > > "Obywatelscy wolontariusze" zostaną bez kasy z zagranicy!!
                        >
                        > Hahaha, musze przyznac, ze jakos sie tym nie martwie, chyba bardzo okrutna jest
                        > em big_grin
                        >
                        >

                        Skończą się marsze wściekłych macic, czarnych parasolek, oszalałych ekologów, lewackich zjebów i innych spędzanych przy byle okazji z hasłami jebania i wypierdalania. Bez kasy nie będzie spędów i burdelu na ulicach. Najwyższy czas!
                        • rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 03.02.25, 21:41
                          Jak Trump dowali Niemcom cło na ich auta ,to się niemiaszki szybko zesraja na rzadko! Niemcy dogadają się z Trumpem ,a Tusk będzie "walczył" na szkodę Polski!!
                          • m.maska Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 04.02.25, 13:56
                            A co najlepsze, powoli Niemcy zdejmuja kordon sanitarny z AfD - tyle, ze ta bezmyslna lewacka gawiedz nawet nie pomysli, ze sama utuczyla AfD.
                            • rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 04.02.25, 16:47
                              m.maska napisała:

                              > A co najlepsze, powoli Niemcy zdejmuja kordon sanitarny z AfD - tyle, ze ta bez
                              > myslna lewacka gawiedz nawet nie pomysli, ze sama utuczyla AfD.
                              >


                              Lewaki naprawdę mają coś z głową !! Tump uzyskał dokładnie to, co chciał uzyskać. Bardzo szybko.
                              Przyjdzie czas na UE i żadne fikołki i wycie lewactwa nie pomoże .Podkulą ogony i będzie pozamiatane!
                              Skorumpowane lewactwo brukselskie wyjdzie na idiotów!
                              Zadne podskakiwanie Donka nie zrobi na Trampie większego wrażenia!
                              https://pbs.twimg.com/media/Gi5YDYTWkAAqbT5?format=png&name=small

                              • rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 04.02.25, 16:52
                                Będziecie się jebacpisy śmiać,tylko nie zapominajcie,że "Ten się śmieje kto się śmieje ostatni”
                                forum.gazeta.pl/forum/w,29055,178503026,178503026,Ten_to_ma_apetyt.html
                                • rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 04.02.25, 17:42
                                  Wiem ,że lewactwo inteligencją nigdy nie grzeszylo,ale po co pokazywać ,że jest się takim idiotą?
                                  Trudeau-lewak ,który kiedyś bogatą Kanadę dorowadził do ruiny ,na tupnięcie Trumpa spokorniał!
                                  https://pbs.twimg.com/media/Gi7F8u6WUAA0YLv?format=png&name=small

                                  6 tycznia ten pajac J.Trudeau rezygnował z funkcji premiera Kanady. "A taki był ładny, tęczowy, komunista, neomarksista,jak dupiarz-Trzaskowski!!
                                • al-szamanka Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 04.02.25, 20:24
                                  rena-ta49 napisała:

                                  > Będziecie się jebacpisy śmiać,tylko nie zapominajcie,że "Ten się śmieje kto się
                                  > śmieje ostatni”
                                  > forum.gazeta.pl/forum/w,29055,178503026,178503026,Ten_to_ma_apetyt.html

                                  Poczytalam, taaaaaaa, "inteligencja podwyzszona" big_grin
                                  • rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 05.02.25, 21:09
                                    al-szamanka napisała:

                                    > rena-ta49 napisała:
                                    >
                                    > > Będziecie się jebacpisy śmiać,tylko nie zapominajcie,że "Ten się śmieje k
                                    > to się
                                    > > śmieje ostatni”
                                    > > forum.gazeta.pl/forum/w,29055,178503026,178503026,Ten_to_ma_apetyt.html
                                    >
                                    > Poczytalam, taaaaaaa, "inteligencja podwyzszona" big_grin
                                    >
                                    >

                                    Dla ułomnych umysłowo nie do ogarnięcia ,że świat się zmienia ,lewactwo idzie w odstawkę!
                                    Na razie jeszcze wierzgają,ale szybko podkulą ogony, jak lewak z Kanady!!
                                    Może będą się śmiać , jak głupcy do sera!

                                    • al-szamanka Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 06.02.25, 15:38
                                      "Na razie jeszcze wierzgają,ale szybko podkulą ogony, jak lewak z Kanady!!
                                      Może będą się śmiać , jak głupcy do sera!"

                                      Dobrze powieidziane. Mi zawsze ten ich smiech kojarzy sie z bezmyslnym porykiwaniem oslow.
                                      • rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 06.02.25, 20:47
                                        Trump podpisał rozporządzenie o zakazie startu osób transpłciowych w żeńskich dyscyplinach!
                                        Koniec z upokarzaniem kobiet w sporcie
                                        Brawo!! To co oglądaliśmy przez ostatnie lata w sporcie,to była jedna wielka żenada i kpina ze zdrowego rozsądku!!
                                        x.com/ABC/status/1887249458598904190
                                        • rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 10.02.25, 19:10
                                          Koniec koryta,chlew znika!! Agentura nawet nie wstydzi się, że jest agenturą. Przeraźliwa degeneracja!!
                                          https://pbs.twimg.com/media/GjceGhWXkAAVA0J?format=jpg&name=small
                                          https://pbs.twimg.com/media/GjcNbjMWoAA1CtW?format=jpg&name=small
                                          Liczę na to, że ten rok będzie przełomowy pod względem eliminacji tej patologii!
                                          • rena-ta49 USA przestało być członkiem WHO 13.03.25, 18:49
                                            D.Trump załatwił to jednym podpisem.
                                            WHO organizacja przestępcza od lat promująca ideologie LGBT!
                                            Przypomnijmy kim był szef WHO, z którego USA właśnie wyszły dekretem Trumpa.
                                            Tedros Adhanom Ghebreyesus to maoista (komunista rewolucyjny) i były etiopski terrorysta mordujący swoich przeciwników politycznych. Później został ministrem, a w końcu szefem Światowej Organizacji Zdrowia.
                                            Ta organizacja też doiła USA,teraz Tedros jest wściekły z powodu wycofania się Trumpa. Twierdzi, że postawiło to organizację na skraju upadku i w tarapatach finansowych!


                                            • rena-ta49 BBC & D.Trump 14.11.25, 20:12
                                              Dwóch dyrektorów stacji podało się do dymisji za zmanipulowany materiał,w którym rzekomo Trump miał nawoływać do przemocy po przegranych wyborach.W USA prawnicy nie pie*dola się w tancu,z fejk newsy. Trump żąda 1mld dolarów zadość uczynienia.Tak się postępuje z banda patodziennikarzy!
                                              Bolszewia jest na całym świecie!!
                            • al-szamanka Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 04.02.25, 20:21
                              m.maska napisała:

                              > A co najlepsze, powoli Niemcy zdejmuja kordon sanitarny z AfD - tyle, ze ta bez
                              > myslna lewacka gawiedz nawet nie pomysli, ze sama utuczyla AfD.
                              >

                              Na niemieckich stronach, szacuje, ze ponad 80% jest po stronie AfD, rzadko trafia sie jakis glos krytyczny. A jak juz, to sa to znane z Polski lewackie bluzgi bez sensu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka