rena-ta49 Re: D.TRUMP!! 47 Prezydentem USA! 20.01.25, 18:20 Panie ,a jaki ciemnogród na tym zaprzysiężeniu! Inwokacja katolickiego kardynała w USA, arcybiskupa Nowego Jorku, Timothy'ego Daltona na inauguracji Prezydenta USA, Donalda Trumpa. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: D.TRUMP!! 47 Prezydentem USA! 20.01.25, 18:37 "Za pomocą moich rozporządzeń zakończymy Zielony Ład - Donald Trump." Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: D.TRUMP!! 47 Prezydentem USA! 20.01.25, 18:38 To będzie oficjalna polityka USA, że są dwie płcie: żeńska i męska - zapowiedział Donald Trump Odpowiedz Link
al-szamanka Re: D.TRUMP!! 47 Prezydentem USA! 20.01.25, 18:53 rena-ta49 napisała: > To będzie oficjalna polityka USA, że są dwie płcie: żeńska i męska - zapowiedzi > ał Donald Trump O rany! Jaki on okrutny, ten Trump. Tylko te dwie! A gdzie cala reszta tych zidiocialych, poprzekrecanych psychicznie onych i owych?! Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: D.TRUMP!! 47 Prezydentem USA! 20.01.25, 21:18 Noo ,lewactwo w szoku o chyba szybko z tego stanu nie wyjdzie🤣🤣 Odpowiedz Link
al-szamanka Re: D.TRUMP!! 47 Prezydentem USA! 20.01.25, 18:50 rena-ta49 napisała: > "Za pomocą moich rozporządzeń zakończymy Zielony Ład - Donald Trump." Jakie to proste i normalne. Pstryk... i mozna.. Jezeli w unii cos sie nie zmieni, to cala Europa stanie sie zasciankiem. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: D.TRUMP!! 47 Prezydentem USA! 21.01.25, 19:05 Jeden dzień i Trump zrobił w USA więcej niż Tusk w Polsce przez ponad rok. Jednym podpisem unieważnił 78 dekretów Bidena, zniósł rządową cenzurę, obstawił granice, wycofał USA z porozumienia klimatycznego i WHO. Można nie rżnąć głupa i od razu realizować swoje obietnice? Można. x.com/KonradBerkowicz/status/1881726620521963921 Odpowiedz Link
al-szamanka Re: D.TRUMP!! 47 Prezydentem USA! 21.01.25, 19:47 rena-ta49 napisała: > Jeden dzień i Trump zrobił w USA więcej niż Tusk w Polsce przez ponad rok. Jedn > ym podpisem unieważnił 78 dekretów Bidena, zniósł rządową cenzurę, obstawił gra > nice, wycofał USA z porozumienia klimatycznego i WHO. Można nie rżnąć głupa i o > d razu realizować swoje obietnice? Można. > x.com/KonradBerkowicz/status/1881726620521963921 Mozna. Trump doskonale wie, ze musi dzialac zdecydowanie, szybko i mocno, aby wprowadzic normalnosc. Amerykanie tego chca, dlatego tak pieknie wygral wybory. Odpowiedz Link
rena-ta49 D.TRUMP! w kwietniu przyleci do Polski 24.01.25, 19:56 To już pewne. W kwietniu, przyleci do Polski prezydent Trump. Temat uzgodniony z Pałacem Prezydenckim. W planach nie ma spotkania z Donaldem Tuskiem!! Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 29.01.25, 20:08 rena-ta49 napisała: > "Obywatelscy wolontariusze" zostaną bez kasy z zagranicy!! Odpowiedz Link
al-szamanka Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 30.01.25, 14:35 rena-ta49 napisała: > "Obywatelscy wolontariusze" zostaną bez kasy z zagranicy!! Hahaha, musze przyznac, ze jakos sie tym nie martwie, chyba bardzo okrutna jestem Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 03.02.25, 19:39 Unia Europejska grozi Trumpowi. Jeśli prezydent USA nie zaprzestanie wrogich działań, to Komisja Europejska wymyśli 300 nowych płci, 120 tysięcy regulacji i każe przyspawać nakrętki do słoików. x.com/PogPsych/status/1886458702317936849 Odpowiedz Link
rena-ta49 A lewactwo niech WYJE..... 03.02.25, 20:56 Ok moi drodzy, dziś mija 2 tygodnie od inauguracji Prezydenta Trumpa, więc czas na małe podsumowanie: - Meksyk dziś wymiękł i obiecali zablokować nielegalnych i napływ narkotykow - Taryfy zawieszone na miesiąc. - Panama po jednym dniu działania taryf, zrezygnowała ze współpracy z Chinami i prowadzi rozmowy o kooperacji w temacie kanału. - Kolumbia, znów po jednym dniu taryf zgadza się na deportacje, nawet sa chętni wysyłać własne samoloty. - Kanada wpada już ostro w panikę. Trudeau już boi się odbierać telefon od kanadyjskich businessmanów - Masowe deportacje idą per plan Programy DEI i CRY zakończone definitywnie. - Ograniczenie biurokracji w trakcie realizacji. Zwalniane lewactwo wyje pod niebiosa 😂🤣😁😄 - Czystki w FBI są w toku, a Kash Patel jeszcze nie zasiadł w swoim fotelu. - Finansowanie USAID anulowane, czyli koniec wyrzucania pieniędzy podatników amerykańskich w błoto. - Ideologia gender wyeliminowana!!! - DOGE już zaoszczędził miliardy $$$$ - Spadek liczby przekroczeń granicy o 93% - Napełnione zbiorniki wodne w Kalifornii BYLEBY TAK DALEJ SZŁO!!!! x.com/MaxLagowski/status/1886490224651276686 Gdyby ktoś był zdziwiony punktem Napełnione zbiorniki wodne w Kalifornii Administracja Bidena odmówiła gubernatorowi zasilania zbiorników z amerykańskich zaobserwować wodnych. W trakcie pożarów w Los Angeles. Trump podjął decyzje o otwarciu zaworów w czasie swojej wizyty w LA. x.com/2mara571/status/1886492535725678986 Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparcie 03.02.25, 21:20 rena-ta49 napisała: > Unia Europejska grozi Trumpowi. Jeśli prezydent USA nie zaprzestanie wrogich dz > iałań, to Komisja Europejska wymyśli 300 nowych płci, 120 tysięcy regulacji i k > aże przyspawać nakrętki do słoików. > x.com/PogPsych/status/1886458702317936849 Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 03.02.25, 21:21 al-szamanka napisała: > rena-ta49 napisała: > > > "Obywatelscy wolontariusze" zostaną bez kasy z zagranicy!! > > Hahaha, musze przyznac, ze jakos sie tym nie martwie, chyba bardzo okrutna jest > em > > Skończą się marsze wściekłych macic, czarnych parasolek, oszalałych ekologów, lewackich zjebów i innych spędzanych przy byle okazji z hasłami jebania i wypierdalania. Bez kasy nie będzie spędów i burdelu na ulicach. Najwyższy czas! Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 03.02.25, 21:41 Jak Trump dowali Niemcom cło na ich auta ,to się niemiaszki szybko zesraja na rzadko! Niemcy dogadają się z Trumpem ,a Tusk będzie "walczył" na szkodę Polski!! Odpowiedz Link
m.maska Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 04.02.25, 13:56 A co najlepsze, powoli Niemcy zdejmuja kordon sanitarny z AfD - tyle, ze ta bezmyslna lewacka gawiedz nawet nie pomysli, ze sama utuczyla AfD. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 04.02.25, 16:47 m.maska napisała: > A co najlepsze, powoli Niemcy zdejmuja kordon sanitarny z AfD - tyle, ze ta bez > myslna lewacka gawiedz nawet nie pomysli, ze sama utuczyla AfD. > Lewaki naprawdę mają coś z głową !! Tump uzyskał dokładnie to, co chciał uzyskać. Bardzo szybko. Przyjdzie czas na UE i żadne fikołki i wycie lewactwa nie pomoże .Podkulą ogony i będzie pozamiatane! Skorumpowane lewactwo brukselskie wyjdzie na idiotów! Zadne podskakiwanie Donka nie zrobi na Trampie większego wrażenia! Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 04.02.25, 16:52 Będziecie się jebacpisy śmiać,tylko nie zapominajcie,że "Ten się śmieje kto się śmieje ostatni” forum.gazeta.pl/forum/w,29055,178503026,178503026,Ten_to_ma_apetyt.html Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 04.02.25, 17:42 Wiem ,że lewactwo inteligencją nigdy nie grzeszylo,ale po co pokazywać ,że jest się takim idiotą? Trudeau-lewak ,który kiedyś bogatą Kanadę dorowadził do ruiny ,na tupnięcie Trumpa spokorniał! 6 tycznia ten pajac J.Trudeau rezygnował z funkcji premiera Kanady. "A taki był ładny, tęczowy, komunista, neomarksista,jak dupiarz-Trzaskowski!! Odpowiedz Link
al-szamanka Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 04.02.25, 20:24 rena-ta49 napisała: > Będziecie się jebacpisy śmiać,tylko nie zapominajcie,że "Ten się śmieje kto się > śmieje ostatni” > forum.gazeta.pl/forum/w,29055,178503026,178503026,Ten_to_ma_apetyt.html Poczytalam, taaaaaaa, "inteligencja podwyzszona" Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 05.02.25, 21:09 al-szamanka napisała: > rena-ta49 napisała: > > > Będziecie się jebacpisy śmiać,tylko nie zapominajcie,że "Ten się śmieje k > to się > > śmieje ostatni” > > forum.gazeta.pl/forum/w,29055,178503026,178503026,Ten_to_ma_apetyt.html > > Poczytalam, taaaaaaa, "inteligencja podwyzszona" > > Dla ułomnych umysłowo nie do ogarnięcia ,że świat się zmienia ,lewactwo idzie w odstawkę! Na razie jeszcze wierzgają,ale szybko podkulą ogony, jak lewak z Kanady!! Może będą się śmiać , jak głupcy do sera! Odpowiedz Link
al-szamanka Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 06.02.25, 15:38 "Na razie jeszcze wierzgają,ale szybko podkulą ogony, jak lewak z Kanady!! Może będą się śmiać , jak głupcy do sera!" Dobrze powieidziane. Mi zawsze ten ich smiech kojarzy sie z bezmyslnym porykiwaniem oslow. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 06.02.25, 20:47 Trump podpisał rozporządzenie o zakazie startu osób transpłciowych w żeńskich dyscyplinach! Koniec z upokarzaniem kobiet w sporcie Brawo!! To co oglądaliśmy przez ostatnie lata w sporcie,to była jedna wielka żenada i kpina ze zdrowego rozsądku!! x.com/ABC/status/1887249458598904190 Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 10.02.25, 19:10 Koniec koryta,chlew znika!! Agentura nawet nie wstydzi się, że jest agenturą. Przeraźliwa degeneracja!! Liczę na to, że ten rok będzie przełomowy pod względem eliminacji tej patologii! Odpowiedz Link
rena-ta49 USA przestało być członkiem WHO 13.03.25, 18:49 D.Trump załatwił to jednym podpisem. WHO organizacja przestępcza od lat promująca ideologie LGBT! Przypomnijmy kim był szef WHO, z którego USA właśnie wyszły dekretem Trumpa. Tedros Adhanom Ghebreyesus to maoista (komunista rewolucyjny) i były etiopski terrorysta mordujący swoich przeciwników politycznych. Później został ministrem, a w końcu szefem Światowej Organizacji Zdrowia. Ta organizacja też doiła USA,teraz Tedros jest wściekły z powodu wycofania się Trumpa. Twierdzi, że postawiło to organizację na skraju upadku i w tarapatach finansowych! Odpowiedz Link
rena-ta49 BBC & D.Trump 14.11.25, 20:12 Dwóch dyrektorów stacji podało się do dymisji za zmanipulowany materiał,w którym rzekomo Trump miał nawoływać do przemocy po przegranych wyborach.W USA prawnicy nie pie*dola się w tancu,z fejk newsy. Trump żąda 1mld dolarów zadość uczynienia.Tak się postępuje z banda patodziennikarzy! Bolszewia jest na całym świecie!! Odpowiedz Link
al-szamanka Re: Poproście komuchy z Lustitii Putina o wsparci 04.02.25, 20:21 m.maska napisała: > A co najlepsze, powoli Niemcy zdejmuja kordon sanitarny z AfD - tyle, ze ta bez > myslna lewacka gawiedz nawet nie pomysli, ze sama utuczyla AfD. > Na niemieckich stronach, szacuje, ze ponad 80% jest po stronie AfD, rzadko trafia sie jakis glos krytyczny. A jak juz, to sa to znane z Polski lewackie bluzgi bez sensu. Odpowiedz Link