Dodaj do ulubionych

YAMAHA TT 600 R SPRZEDAM

13.07.04, 11:52
MOTOR KUPIŁEM OD DYPLOMATY KTÓRY REZYDOWAL W POLSCE-BYŁ ZAREJESTROWNY NA
DYPLOMATYCZNYCH TABLICACH (POLSKICH TABLICACH)
ROK 1996, KARTA POJAZDU, WSZYSTKIE DOKUMENTY,INSTRUKCJA OBSŁUGI DWA KLUCZYKI
ITD.
ORYGINALNE JESZCZE OPONY - PRZEBIEG 12 TYS, KM
ZAWIESZENIE PRZEDNIE REGULOWANE - WŁOSKIE PAJOLI(CHYBA TAK SIĘ CZYTA)
ZAWIESZENIE TYŁ OHLINS REGULOWANY
ZĘBATKA I ŁAŃCUCH WYMIENIONY W MARCU TEGO ROKU
OSTATNI PRZEGLĄD W MARCU W SERWISIE DMC NA CHŁOPICKIEGO W WARSZAWIE -
WSZYSTKIE RACHUNKI Z WYMIAN I SERWISÓW POSIADAM
DO CAŁOŚCI DORZUCE SPORTOWY WYDECH SEBRING - ORYGINALNY I GRUBY ŁAŃCUCH
ZABEZPIECZAJĄCY W OPLOCIE PLASTIKOWYM - SAM TO DOSTAŁEM OD POPRZEDNIEGO
WŁAŚCICIELA
MOTOR JEST IGŁA - WIĘC ZAINTERESOWYCH PROSZĘ O TELEFON NA NUMER 605 649 532
LUB MAIL SUBARU4@INTERIA.PL - JESTEM Z WARSZAWY
Obserwuj wątek
    • wojtek90 Re: YAMAHA TT 600 R SPRZEDAM 13.07.04, 11:54
      skąd jesteś i podaj cene
    • wojtek90 Re: YAMAHA TT 600 R SPRZEDAM 13.07.04, 11:57
      cena koło ,12 tysięcy złotych

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka