slawus102
17.04.14, 19:47
witam wszystkich skłonnych mi i innym użytkownikom pomóc :)
mam padnięty tylny amorek i nie moge dostać do tego modelu nowego lub jakiejś dobrej używki lub podobnego a możliwego do założenia z możliwą przeróbką :/
może ma ktos jakiś pomysły jaki można jeszcze zamontować aby nie było z nim wiele problemów?
dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich udzielających sie LEWA W GÓRĘ :D