IP: *.wro.volvo.net / 62.29.248.* 29.10.04, 11:59
Cześć

Czy ktoś z Was miał do czynienia z nowymi WFM'kami?
Może gdzieś już się pojawiły w sklepach?
Widziałem parę z nich na targach w Warszawie i zrobiły na mnie negatywne
wrażenie. Może to były jakieś na prędce złożone egzemplarze, nie wiem.
Stały w kącie jek szare myszki, ledwo je można było znaleść.
Jakkolwiek życzę im powodzenia.

www.wfm.pl
Na razie
Obserwuj wątek
    • Gość: cień1100 Re: Nowe WFM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.04, 14:28
      Uważam,że to hit początku wieku...ubiegłego,ale również życzę im powodzenia.
      • grubz916 Re: Nowe WFM 29.10.04, 15:43
        No ja tez zycze im powodzenia. Za ~4300 zl to wygladaja niezle. Tylko powiem
        tyle ze ta sportowa wersja to wogule nie pasuje. Az smiac mi sie chcialo.

        PZdr - Tomek
        • Gość: MJ WFM i nie tylko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.04, 11:39
          Kilka można czasem obejrzeć na giełdzie allegro. Nie widziałem tego motocykla w
          rzeczywistości, ale z wyglądu na zdjęciu mi się spodobał. Jeśli chodzi o
          współcześnie produkowane matocykle marek kojarzących się z przeszłością, gorąco
          polecam nowe modele MZetek, obecnie znanych też jako MuZ. Sam jestem
          posiadaczem jednej i mam z tego sporo frajdy, której życzę także nabywcom
          nowych WFMek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka