Gość: enduro
IP: *.wro.volvo.net / 62.29.248.*
29.10.04, 11:59
Cześć
Czy ktoś z Was miał do czynienia z nowymi WFM'kami?
Może gdzieś już się pojawiły w sklepach?
Widziałem parę z nich na targach w Warszawie i zrobiły na mnie negatywne
wrażenie. Może to były jakieś na prędce złożone egzemplarze, nie wiem.
Stały w kącie jek szare myszki, ledwo je można było znaleść.
Jakkolwiek życzę im powodzenia.
www.wfm.pl
Na razie